5 gudrybės, kad jus pastebėtų pažinčių svetainėje

 (50)
Jei manote, kad jau viską žinote, kaip patraukti vyro dėmesį, dar ne viskas! Virtualiame pasaulyje galioja kiti dėsniai.
© Shutterstock nuotr.

1. Pagrindinei nuotraukai skirkite ypatingą dėmesį

Svarbiausia anketoje - ne jūsų aprašas, apibūdinimas, bet nuotrauka. Vyrai myli akimis, tad pirmiausia naršo anketų su nuotraukomis. Galime niršti ant jų, kad žiūri tik į išorę, į paveikslėlį, bet tokį faktą galite sumaniai išnaudoti.

Kaip būti pastebėtai tarp daugelio kitų - dar šaunesnių, gražesnių? Jūsų nuotrauka turi būti išskirtinė. Jei portale vien tik merginos su seksualiai apatiniais ir maudymosi kostiumėliais, tai būkite kuklesnė. Užteks mielos moters nuotraukos.

Ar verta dėl nuotraukos kreiptis į profesionalus? Kažin. Pirma, vyrams sukels įtarimą, kad jau labai norėjote patikti, įtikti, ir iš tikrųjų nesate toks saldainiukas, koks puikuojasi nuotraukoje. Antra, profesionalūs fotografas ka-žin ar pagaus svarbiausius jūsų asmenybės bruožus. Lieps padaryti kokį veiksmą, kažkaip atsisėsti, koją sulenkti, ranką padėti prie smakro, o rezultatas - ne tokia natūrali jūsų nuotrauka. Gal bus gražus, bet tai būsite ne jūs, o tik įvaizdis.

Užteks nuotraukos gamtoje. Ne miniatiūrinės ir ne meniškos, kur tik siluetas ar kokia kūno dalis (akys, lūpos, apnuogintas petys). Užteks nuotraukos, kurioje pati sau patinkate.

2. Orientyrai nuotraukų galerijai

Jei talpinsite dar nuotraukų, tai nebūkite ekshibicionistė, kur tik save parodote, pati laikote fotoaparatą, save visais rakursais pleškinate ir pan. Užteks 3-5 nuotraukų, kur jūs ir visu ūgiu, ir besijuokianti, ir dar ką nors daranti (kad matytųsi veikla, pomėgiai, laisvalaikis). Tik nesukraukite visko, nes išgąsdinsite vyrus - itin visapusiškos moterys jiems asocijuojasi su valdingomis, egoistėmis, vadovaujančiomis, nepaisančiomis kito žmogaus poreikių. Atsiskleisite pamažu - tegu būna paslaptis.

Nei a la modelio nuotraukos, nei buitiniai vaizdeliai nepadarys jūsų išskirtine - tokių nuotraukų pilna. Jei manote, kad jums reikia dėti tokias nuotraukas, „nes visos juk tokias deda", tai ir būsite su visa banda, tokia pat avelė, plika šiknelė. O jūsų tikslas - išsiskirti, kad pastebėtų.

Todėl geriau prikabinkite tokias nuotraukas, kurios kažką sakytų ir leistų vyrui bent jau pradėti pažintį, parašyti jums laišką. Tarkim, „Matau, važinėji su riedučiais. Gal norėtum kokią popietę su manim pariedėt?".

O jei jūsų rankoje alaus bokalas, sėdite kažkokiam vyrui ant kelių, laižote seksualiai ledus, tai ką veikiate šiame pažinčių portale? Tokia mergina kaip jūs jau seniai turėjo turėti vaikiną, jei tokia šauni, graži ir seksuali esate. Todėl patarimas - nepersistenkite.

3. Makiažas: nebūkite maskarado kaukė

Jei veidas turi kokių nors trūkumų, nepulkite slėpti po kosmetikos sluoksniu, pavyzdžiui, visas strazdanas panaikinti ar apgamus (nors man tai jie atrodo visai ne trūkumas). Užteks šiek tiek paryškinti blakstienas, lūpas perbraukti blizgėsiu ir parausvinti skruostus.

Neklijuokite blakstienų, nerodykite pailgintų nagų su visokiais blizgučiais - pigu ir neskoninga. Vyrai taip ir įsivaizduoja, kaip pabunda ryte su jumis - nei blakstienų, nei tų sultingų lūpų, nei plaukų žvilgančių. Be to, komplimentas „esi kaip lėlytė" - tai ne komplimentas, o veikiau vyro atsiskleidimas, kad jis paiso tik išorės, kad jam reikia tik plastmasės, gyvo žaisliuko, o ne moters, kurią mylėtų. Nesistenkite būti Barbė ir užkariauti vyro baltais plaukais ir rožiniais skudurėliais.

Makiažas turi būti minimalus, bet patrauklus, neiškraipantis jūsų bruožų, kad veidas neatrodytų nupieštas kaip kokiam mados žurnalo viršeliui.

4. Patraukliausios - spindinčios akys

Spindi tik laisvos, savarankiškos, laimingos, patenkintos savimi bei gyvenimu moters akys. Akys su ugnele užveda, nuginkluoja, vilioja ir užburia vyrus! Tai seksualiau už gilias iškirptes ir trumpus sijonėlius. Laiminga moteris - geriausias afrodiziakas.

Tiesa, ne visiems vyrams. Nes kiti nežino, ką daryti, kaip tą laimę moteriai suteikti, jei jau ji atrodo laiminga, pilna ir patenkinta. Bet tokie vyrai, manau, dar patys yra nesubrendę, nežino, kas yra sveiki santykiai, o ne riteriškas asistavimas. Kai pamatai liūdną merginos nuotrauką ir jau nori pulti jos gelbėti, parodyti visas gyvenimo spalvas, dovanoti meilę, tai dar ne meilė.

Beje, kiti vyrai taip ir supranta meilę - prikelti merginą gyvenimui, įpūsti gyvybės (ne apie tą gyvybę kalbu, kuri po 9 mėnesių sveikina tėtį ir mamą), ją pralinksminti padaryti laimingą. O brandūs santykiai ateina, kai abu būna laimingi, tik nenorintys būti vieni. Taigi jei norite brandaus partnerio, būkite laiminga.

Be to, nuotraukose atrodanti linksma mergina žymiai daugiau sulauks gerbėjų nei seksuali pantera. Į tokias vyrais dairosi, kai ieško nerimtų santykių. Tikrai! Juk pati pagalvokite - ar vyrui patiktų, kad jo mergina taip save rodytų visiems? O jei mergina taip save pateikia, tai ką ji siūlo? Kokias paslaugas?

Kaip sakė vienas psichoterapeutas, daugiausia laiškų iš vyrų sulaukė mergina, kuri parašė - „būsiu linksma bei ištikima žmona". Pats geriausias derinys - ji ne kokia surūgėlė, su ja smagu ir dar nesidairys į kitus vyrus ir nesistengs būti jiems seksuali! Taigi jūsų nuotraukos turėtų atspindėti tai.

5. Drabužiai: nebūkite buduaro merga

Užmirškite tinklines bei prisegamas kojines ir korsetus. Tai skirta ne visų akims. Tegu nuotraukos būna įvairios: jūs darbe, kelionėje, leidžianti laisvalaikį. Tegu vyras suvokia, kad turi reikalą su įdomia asmenybe.

Moteriškumas - ne krūtinės dydis ir ne seksualus įvaizdis. Nuotraukoje neatrodykite kaip mergina , kurią sulaikė už prostituciją. Džinsai ir lengvas nertinis gali atrodyti ne mažiau patraukliai nei apatinis trikotažas.

Tiks ir šortukai, marškinėliai. Jūs turite šiek tiek gundyti, bet neatsiskleisti. Viskas - žvilgsnyje.

Ir dar keli patarimai, kai jau pradedate bendrauti

Pozityviai mąstykite
Taigi priėjome prie anketos teksto. Geriau venkite neigiamų dalykų: nemėgstu bambeklių, nenoriu ilgai rašinėtis, nemėgstu manų košės. Geriau charakteristiką paverskite teigiama: patinka šokti, mėgstu gaminti, nors nesu virtuozė, mokausi plaukioti.

Nepasakokite jam apie:
- savo problemas,
- buvusius vaikinus,
- nelyginkite jo su kitais vyrais,
- nekalbėkite vien apie save,
- nerašykite kasdien apie naujus pirkinius ir savo svajones (automobilis, kailiniai, žiedas),
- nesipuikuokite intelektiniais sugebėjimais,
- taisyklingai rašykite, bet jam neužsiminkite apie jo (ne)raštingumą.

Patartina su juo kalbėtis apie:
- jį patį,
- teigiamus naujausius įvykius Lietuvoje ir pasaulyje,
- dalinkitės džiaugsmingais atradimais,
- padrąsinkite jį,
- kartu juokaukite,
- optimistiškai mąstykite.

Pagaliau - įteikite vyrui, kad jis nuostabus, nepakartojamas, tik kitos moterys to nepastebi. Nekritikuokite jo ydų. O jau susitikę sugalvokite ir atlikite kokią mažą nuodėmę, pavyzdžiui, išraižykite ant suoliuko susitikimo datą. Bendros nuodėmės taip suartina...

Ir dar - nebūkite įkyri, neatakuokite vyro laiškais, įvairiausiomis užuominomis. Jūs tik žuvelė, lai žvejoja jis... Bet iniciatyvą bendraudama galite rodyti - kažko paklausdama, paprašydama patikslinti ir pan.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.