45-eri – sekso eksperimentų amžius

 (123)
Tie 40-45 metų vyrai, kurie savo bendraamžę žmoną iškeičia į jaunesnę, tegu graužiasi nagus. Rankų – irgi.
45-eri: gyvenimas tik prasideda! Valio!
© Shutterstock nuotr.

Labai jau dažnai sakoma, kad vyrai savo libido nori sustiprinti, kai ima žilti ir dairytis į gerokai jaunesnes moteris. Tuo metu būna bene daugiausia skyrybų ir dramų, kurias paliktos žmonos įvardina paprastai: „Vyras susirado jaunesnę".

Tačiau vyrai gali ir žiauriai klysti, manydami, kad jie surado naujesnę ir įdomesnę knygą, negu ta, kuri gulėjo jų miegamajame 20 metų. Amerikiečiai psichologai įrodė, kad net 77 procentai moterų, sulaukusių 45 metų, pereina į visiškai naują ir kokybiškesnį seksualinio gyvenimo lygmenį.

2/3 apklaustų moterų prisipažino, kad sulaukus 45-erių, jų gyvenime įvyko kardinalūs, bet malonūs pokyčiai. Pirma, jų seksualinis pasitenkinimas tapo ryškesnis. Antra, beveik pusė apklaustų moterų pajuto, kad intymiame gyvenime trokšta kuo daugiau eksperimentų. Jos sekse būna išradingos, iniciatyvios ir nori kuo daugiau netikėtų pojūčių.

Ir trečia - dauguma damų džiaugsmingai pareiškė, kad pagaliau jos nebejaučia spaudimo imituoti orgazmą. Jos puikiai žino savo kūną ir tiesiog mėgaujasi malonumais...

Tai va, aš ir mąstau dabar - vasarą man kaip tik buvo 45-eri. Orgazmo nevaidinu, tačiau tikrai - tas potraukis naujovėms sustiprėjęs. Galvoju, jei ir vyrams tokie pat vėjai galvoje, tokios pačios hormonų audros kaip paauglystėje, tai netgi pradedu užjausti savo Ričardą, kad nebus ramių naktų jam greitai, oi, nebus...

O jei kas, tai bus kaip tam diedukui, kuris susirado naujesnę moterį ir vaikšto patenkintas, laimingas. Kai kaimynas jo paklausė, ko tas toks išsiviepęs, atsakė:
- Kaip gerai, Pauliau, su jauna žmona, tu net neįsivaizduoji! Ji grįžta tik paryčiais, užtat aš puikiai išsimiegu!

Susiję straipsniai:

MINTYS. 40-metės - meilės rinkos užribyje

40-metės - už seksą per pirmąjį pasimatymą

Specialus meniu 40-metėms

MINTYS. Jaunesnis vyras - nenuobodžiam gyvenimui


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.