4 laimingų santykių per atstumą priesakai

 (1)
Karjera, studijos – visa tai gali išklibinti pamatus net ir patiems stabiliausiems santykiams, ypač jei atstumas - ne šimtas, o tūkstančiai kilometrų.
© Shutterstock nuotr.

Galbūt jūs susipažinote internetu ir nei vienas nesate pasiruošęs atsisakyti gyvenimo savo gimtajame mieste. Bet kokiu atveju, svarbiausias klausimas – ką daryti, jei jūsų santykiai turi atlaikyti išbandymą atstumu?

Siaubingos istorijos apie santykius per atstumą nuolat sklando ore. Neištikimybė. Ilgesys. Nerimavimas, kad santykiai nutrūks.

Tačiau prieš tai, kai nuspręsite nutraukti santykius, pateiksime jums keletą patarimų, kaip išlaikyti santykius per atstumą.

Apibrėžkite savo lūkesčius. Jei norite įprasto „mes susitikinėjame su kitais žmonėmis“ varianto – gerai. Tik būtinai pasakykite apie tai mylimajam. Jei stengiatės ištekėti, tuomet žaidimo taisyklės visai kitos. Kuris turės persikelti? Kada? Kaip ilgai būsite atskirai?

Tegul jūsų darbotvarkėje visada būna skirta laiko bendravimui. Niekam nepatinka gyventi pagal darbotvarkę, tačiau jei jūsų mylimasis toli, paskirti laiką pokalbiams yra svarbiausias dalykas. Paskirkite laiką kiekvieną dieną (ar kas antrą dieną – priklausomai nuo situacijos), kai kalbėsitės, susirašinėsite žinutėmis, bendrausite per Skype arba rašysite elektroninius laiškus mylimajam. Būkite pasiruošusi drastiškai padidėjusiai telefono sąskaitai ir naudokitės visomis nemokamomis bendravimo priemonėmis, pavyzdžiui, Skype, kad pasikalbėtumėte vienas su kitu. Bendravimas yra labai svarbus, kai gyvenate toli vienas nuo kito.

Į savo planus kalendoriuje įtraukite apsilankymus vienas pas kitą. Žinoma, galite bandyti išlaikyti santykius vien tik bendraudami, tačiau fizinis prisilietimas yra taip pat svarbus. Apsilankymai parodys jūsų mylimajam, kad jis vis dar jums rūpi, nesvarbu, kaip toli vienas nuo kito esate. Pasistenkite, kad šie apsilankymai būtų ypatingi – suplanuokite kartu nuveikti smagių dalykų, kad jūsų santykiai ir toliau augtų. Be to, tikslios susitikimų datos palengvins laukimą.

Pasitikėkite vienas kitu. Neįsileisti pavydo į jūsų gyvenimą gali būti sunku, kai jūsų mylimasis yra toli su kitais žmonėmis. Tačiau jei norite, kad tokie santykiai turėtų ateitį, jums teks pasitikėti, kad jis tikrai galvoja tai, ką sako ir nori būti su jumis ir tik su jumis vienintele.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.