3 ženklai, kad jūsų internetinė simpatija turi KITĄ

 (10)
Kas išduoda, kad vyras, su kuriuo susipažinote ir bendraujate internetu, jau turi antrąją pusę?
© Shutterstock nuotr.

Prisiregistravote pažinčių svetainėje ir nekantraujate susirasti daugybės gerbėjų ar šiaip  įdomių žmonių? Po kurio laiko atsiranda vienas vyras, su kuriuo lengvai randate bendrą kalbą ir, rodos, esate pažįstami šimtą metų. Kaskart užsidegus žinutės ikonėlei, jūsų širdis nukrenta į kulnus, jūs nekantraujate jį pamatyti gyvai ir vis planuojate susitikimą. Tačiau imate pastebėti keistus dalykus...
1. Jis vengia pokalbių savaitgaliais ir vakarais. Pastebite, kad jūsų bendravimas vyksta tik darbo dienomis arba tuomet, kai jūsų simpatija komandiruotėje? Jo žinutės, pokalbiai Skype nutrūksta netikėtai, be paaiškinimo arba "dingus internetui", ir jisvėl, lyg niekur nieko, atsiranda pirmadienio rytą. Gali būti, kad šis žmogus yra vedęs arba jau turi antrąją pusę. Žmonės, turintys įsipareigojimų, vengs bendravimo vakarais ir savaitgaliais, kai šalia jų yra antra pusė. Tuo tarpu laisvas vyras lepins jus dėmesiu nepriklausomai nuo paros meto.

2. Jo komunikacija nenuosekli. Jis tai dingsta, tai vėl atsiranda, pilnas meilės ir troškimų. Tai kelias dienas nerašo, tai yra visam pasauliui pasiruošęs pranešti, kokia jūs jam brangi. Žmonės, kurie viena ar kita forma yra neištikimi, dažnai yra persekiojami kaltės jausmo. Nors jie jaučia pasitenkinimą žinodami, kad kažkam vis dar kelia pasigėrėjimą ir geismą, vis dėlto jaučia kaltės jausmą prieš partnerį.

Kaltės jausmas dažniausiai pasireiškia tuo, kad jūsų simpatija kuriam laikui dingsta iš internetinių platybių ir grįžta į savo nuolatinius santykius, vedamas sąžinės graužaties, tačiau išvydęs, kad daugiau laimės ten neatsirado, vėl lekia atgal pas jus: "Pastaruoju metu buvo daug darbo/turėjau daug rūpesčių. Noriu tau atsilyginti. Gal kur savaitgalį išvykstame?".

Taip, kiekvienam žmogui retkarčiais iškyla rūpesčių, tačiau jeigu tai tampa savotiška mada santykiuose, turėtumėte suklusti. Vyras, kuriam esate svarbi, neleis, kad dėl darbo nukentėtų santykiai: jis jums pasakys, kas vyksta ir ko tikėtis artimiausiu metu, o ne šokinės nuo pasyvo prie romantikos.

Be to, dažnai žmonės, kurie būna nelaimingi savo santykiuose, susikuria profilius pažinčių svetainėse tam, kad pabėgtų nuo realybės. Tačiau suvokę, kad kitas žmogus vis dėlto yra tikras, nuoširdus ir jiems galbūt ką nors jaučia, išsigąsta ir atsitraukia (jeigu vyras bus protingas, jis nenorės jūsų skaudinti toliau meluodamas). Dažniausiai tai pasireiškia tuo, kad vyras, rodęs didelį susidomėjimą jumis, jūsų santykiams einant pirmyn, staiga atsitraukia pareikšdamas: "Tikiuosi, suprasi, bet aš turiu judėti toliau". Tai gali kaip reikiant išmušti iš vėžių ir pasėti abejonę "Ką aš padariau ne taip". Tad neskubėkite savęs kaltinti ir egzaminuoti. Žmogus, kuris nuoširdžiai tikėjo santykiais, visuomet paaiškins, kas buvo ne taip ir ko jis tikėjosi, o ne atsisveikins nieko nereiškiančiu sakiniu.

3. Jo pasiaiškinimai nesutampa. Manau, kiekvienai teko susitikinėti su vaikinu, kurio pasiteisinimai arba atrodydavo absurdiški, arba visai nesutapdavo. Nepasirodęs pasimatyme, jis galėdavo pareikšti: "Draugui sprogo padanga, turėjau jam pagelbėti, visai iš galvos iškrito, kad turėjome susitikti", o po dienos, kalbėdamas apie tą įvykį, jis pasakys, kad "reikėjo nuvežti pusseserę į ligoninę". Jums pasiteiravus, ar vis dėlto ne padanga sprogo, mylimasis užsikirs: "Na, taip, tai ir sprogo padanga draugui, kuris turėjo nuvežti mano pusseserę, todėl teko vežti man. O aš nenorėjau jai sakyti apie pasimatymą, nes ji geros draugės su mano ex, o aš su ja, pati žinai, ir taip nesutariu. Nenoriu tavęs velti į šias intrigas". Koks rūpestingas, ar ne? Ne. Jis tiesiog nenori, kad kas nors žinotų apie judviejų santykius.

Ir jeigu jūsų simpatija, kuri "nuolatos keliauja", paklausus, kur jie dažniausiai apsistoja - su šeima, draugais, ar turi mėgstamą viešbutį, pakeičia temą arba ima mykti, galite būti tikra, kad jų verslo kelionės dažniausiai apsiriboja antrosios pusės rankinuko nešimu prekybos centruose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.