2030-ieji: begalinis orgazmas be sekso

 (21)
Po 20 metų nebereikės kurti fantastinių filmų, nes mūsų realus gyvenimas bus kaip iš fantastikos srities.
Užteks tik paspausti klaviatūros mygtuką...
© Shutterstock nuotr.

Jau ir dabar bučinius siunčiam SMS, mylimės per Skype, o kas bus toliau? Fantastai tik galvojo, kaip užsidėsim šalmus su laideliais, į mūsų smegenis bus perduodami tam tikri elektroniniai impulsai ir net nereikės jokio kūnų susiliejimo, kad patirtume orgazmą bei kitus malonius pojūčius, kurie užplūsta sekso metu.

O portalas Mignews rašo, kad tai realu, kad po 20 metų, taigi - 2030-aisiais. Užteks ant kūno pritvirtinti mikroschemą, kuri įrašinės nervinės sistemos siunčiamus signalus sekso metu, o paskui užteks juos leisti kada tik užsigeisite.

Kaip sako britų futurologas Ianas Pearsonas, artimiausiu metu žmonės visai lengvai galės įsigyti daviklius, kurie įrašys į ant žmogaus odos pritvirtintos mikroschemos atmintį perduodamas impulsus (kalba eina apie tam tikrų neuronų grupių stimuliaciją). Kokius impulsus? Tuos kurie sukelia tam specialius pojūčius - rankos paspaudimą, apkabinimą, seksą.

Po to tie davikliai, žmogui panorėjus ir paliepus, atkurs įrašą ir stimuliuos nervų sistemą taip, kad sukeltų kūno spaudimo, šilumos, judesio iliuziją. Vyro nėra, o atrodo, kad jis būtų! Nerealu? Jau imu galvoti, kad realu...

Dar daugiau - I. Personas netgi įsitikinęs, kad vėliau tas mikroschemas bus įmanoma įdiegti į žmogaus smegenis. Kiekvienas individas galės pajusti orgazmą, ir tam nereikės jokio sekso, jokio kontakto su kitu žmogumi. Užteks tik nuspausti tam tikrą kompiuterio klaviatūros mygtuką, ir bevieliu ryšiu signalas bus perduodamas į smegenyse esančia mikroschemą. Signalas stimuliuos grupę neuronų, atsakingų už orgazmą.

Futurologas mano, kad kai tik mikroschemos ir davikliai pasirodys rinkoje, jie iškart taps komerciškai sėkmingu projektu.

***

... Bet mąstau: žlugs kosmetikos pramonė, moterys nebesidažys, kad patiktų vyrams, nebelieknės, kad 6ie nepaliktų dėl jaunesnių; vyrai nebekvies į pasimatymus, nebesieks moterų, kad gautų tai, ką gali gauti vien mygtuko paspaudimu...

Ir man tebus tik 52-eji, kai visa šitai dėsis?! Aš dar norėsiu jausti vyrą šalia, jį apkabinti. Koks baisus tas futurologo scenarijus. Nenoriu jo. Būsiu konservatyvi ir gyvensiu kūniškais malonumais. Va taip! Pala, pala, tada posakis keisis į „mikroschemos ir daviklių suteiktas malonumas"? Bet jei reikės pirmiausia įrašyti sekso pojūčius, kad juos paskui galėčiau atgaivinti, tai išeina, kad bent mažiausiai vieną kartą turėsiu su vyru pasimylėti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.