15 metų be sekso gyvenančių moterų išpažintys: ar dėl to tikrai kalti vyrai?

 (386)
Sakoma, kad susilaikymas yra dorybė. Bet koks jausmas nesimylėti daugiau nei dešimtmetį? Daug metų celibatą kenčiančios straipsnio herojės prisipažino, kad dėl to yra kalti vyrai. Todėl jos jau prarado viltį, kad kada nors vėl patirs intymų ryšį. Bet ar dėl to kalti vyrai? Paklausykite jų istorijų.
<span style="color: #ff0000;">15 metų be sekso</span> gyvenančių moterų <span style="color: #ff0000;">išpažintys</span>: ar dėl to tikrai kalti vyrai?
© Fotolia nuotr.

Paskutiniai Susan santykiai nutrūko prieš 17 metų. Nuo tada ji buvo vieniša ir nepatyrė kūniškų malonumų. Susan yra dar labai jauna moteris, jai tik 55-eri. Tačiau ji jau prarado viltį susirasti gyvenimo partnerį.

Skaitykite 5braskes.lt ir savo išmaniajame telefone! Parsisiųskite programėles: „iPhone“;„Android“.

Susan tokia ne viena. Atlikti tyrimai rodo, kad net 28 procentai vyresnių nei 40 metų moterų gyvena be sekso.

Straipsnio herojė per pastaruosius 17 metų buvo sutikusi jai patinkančių vyrų, tačiau nei su vienu iš jų nepalaikė intymaus kontakto. Nes jie buvo vedę. O užmegzti romano su vedusiu vyru ir būti kažkieno meiluže Susan nenorėjo.

"Jau beveik praradau viltį užmegzti su kuo nors intymų ryšį. Dienos virto savaitėmis, savaitės mėnesiais, mėnesiai metais, metai dešimtmečiais. Pasidaro labai graudu, kai pagalvoji, kiek laiko neturėjau santykių, nepatyriau kūniškos šilumos ir artumo, - sako Susan. - Apie tai su kitais žmonėmis per daug nekalbu. Tai gėdinga tema."

Paskutinįkart 38-erių intymius santykius turėjusi Susan sako, kad negali suprasti porų, kurios skundžiasi, kaip nenori mylėtis su savo sutuoktiniu dėl galvos skausmo ar prastos nuotaikos.

"Jie nesupranta ir nevertina to, kokie laimingi jie yra, nes turi šalia savo žmogų, kurį gali bet kada apsikabinti. Mano didžiausias troškimas yra sutikti žmogų, kurio glėbyje galėčiau užmigti ir pabusti kiekvieną dieną", - prisipažįsta Susan.

<span style="color: #ff0000;">15 metų be sekso</span> gyvenančių moterų <span style="color: #ff0000;">išpažintys</span>: ar dėl to tikrai kalti vyrai?
© Shutterstock nuotr.

59-erių Shirley Yanez celibatą kenčia 15 metų. Sekso ji neturi po sunkios moteriškos ligos.

"Kai žvelgi mirčiai į akis, supranti, kad gyvenimas tau davė antrą šansą. Todėl turi mylėti save ir daryti tik tai, kas geriausia tau. Turėjau suprasti, koks svarbus gyvenimas man yra. Nustojau vartoti alkoholį, mečiau rūkyti. Tačiau sekso atsisakiau ne savo noru", - sako Sirley.

Tris kartus išsiskyrusi moteris neslepia, kad susirasti vyrą jos amžiuje nėra taip paprasta. O nerti stačia galva į pirmo pasitaikiusio prašalaičio glėbį - jau ne jos metuose.

"To, su kuriuo būtų verta prasidėti ir užmegzti emocinį bei fizinį ryšį, dar nesutikau", - sako 15 metų be sekso gyvenanti britė.

<span style="color: #ff0000;">15 metų be sekso</span> gyvenančių moterų <span style="color: #ff0000;">išpažintys</span>: ar dėl to tikrai kalti vyrai?
© Shutterstock nuotr.

61-erių Suzie Webster paskutinįkart mylėjosi su savo vyru. Prieš 10 metų išsiskyrusi moteris nemanė, kad jis bus paskutinis jos lovos partneris.

"Man patinka mylėtis. Tačiau noriu tai daryti su žmogumi, kuris mane gerbia, kuris man patinka. Atsitiktinis seksas, kokio pageidauja mano sutikti vyrai, manęs nedomina. Mano amžiuje labai svarbus emocinis ryšys", - sako Suzie.

Ji šiuo metu draugauja su gerokai jaunesniu vyru, su kuriuo bučiuojasi, vaikšto susikabinusi už rankučių, bet mylėtis neskuba. Vakarus be sekso ji užpildo šokių pamokomis, meno renginiais ir susitikimais su draugais.

"Bendrauju su žmonėmis, kurie taip pat daug metų nėra patyrę daugkartinių orgazmų. Ir visiškai nepergyvena dėl to, kad neatrodo kaip Barbės ir Kenai. Stengiuosi nepasiduoti tokiam spaudimui ir užsimti veikla, kuri taip pat teikia malonumą", - sako ji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.