10 požymių, kad jis tave įsimylėjo

 (28)
Jei tik galėtume žvilgtelėti į mūsų mylimųjų protus ir pamatyti, ką jie iš tikrųjų apie mus galvoja. O gal ir nevertėtų… Bet kokiu atveju, būtų smagu, jei mūsų vaikinai padėtų mums iššifruoti jų elgesį, ar ne?
© Shutterstock nuotr.

Kartais mes paprasčiausiai turime atspėti apie ką galvoja mūsų mylimieji, o tai gali būti ypatingai sudėtinga santykių pradžioje, kai jūs tik pradedate vienas kitą pažinti.

Tad iššifruokime, ką jis turi omeny, ir išsiaiškinkime, ar jis jus įsimylėjo! Čia pateiksime 10 ženklų, parodančių, kad jis jus įsimylėjo. Taip taip, būtent jus!
1. Jis jums šypsosi. Ne tik tada, kai kažko iš jūsų nori.
2. Jis kalbasi su jumis ilgai, LABAI ILGAI. Paprastai vaikinai nėra labai kalbūs ... kol nesuranda žmogaus, kuris jiems rūpi.
3. Jis prie jūsų glaudžiasi. Kai vaikinas nemyli merginos, jis jos neglaus prie savęs. Kai jis tai daro, žinokite, kad kažkas kirba jo širdy.
4. Jis nuoširdžiai rūpinasi jumis. Jis nori viską apie jus žinoti, tai kas jums patinka ir tai kas nepatinka, jūsų mėgstamą patiekalą ir tai, kas priverčia jūs nusijuokti.
5. Dėl jūsų jis gali išsukti iš kelio. Tie keli papildomi kilometrai yra niekas, jei tai padarys jus laiminga.
6. Tos jūsų keistenybės, kurios jus erzina, jam atrodo nuostabios. Na ir kas, kad jums nepatinka, jog susinervinate, kai nerandate mėgstamo muilo rankoms, arba tai, kad geriate dietinį limonadą tiek, kad vertėtų apie tai susimąstyti? Jis mano, kad esate nuostabi tokia, kokia esate.
7. Chemija yra neįtikėtina. Jūs vienas kitą puikiai suprantate, jūs panašiai galvojate ir kai esate kartu, karštis tarp jūsų tiesiog alsuoja.
8. Jam patinka leisti laiką su jumis. Nesvarbu, ką jūs veikiate, kad tik būnate kartu.
9. Dėl jūsų jis leisis į kompromisus. Žinoma, abu norite, kad viskas būtų pagal kiekvieną jūsų, tačiau netikėtai pastebite, kad jis nori nusileisti dėl tam tikrų dalykų, kurie jam buvo svarbūs.
10. Jis pradeda kurti planus ateičiai. Su jumis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.