10 pašėlusios meilužės taisyklių

 (14)
Kad būtum patraukli, visai nebūtinas Pamelos biustas ar Beyonce užpakaliukas. Tą supratau, kai viršininkas anądien įžnybė man į kairį žandą. Apatinį.
Labai dažnai vyrai dievina moteris, kurių išvaizda visai neatitinka visuotinai pripažintų grožio standartų.
© Shutterstock nuotr.

Aš ir pati pastebiu moteris, kurios traukia vyrus kaip žibintas – naktinius drugius. Ir jų išvaizda, beje, visai neatitinka visuotinai pripažintų grožio standartų. Ir atvirkščiai - pasitaiko gražuolių, kurias užvaldęs toks egzistencinis nerimas ir metafizinis skausmas, jog norisi bėgti nuo jų kuo toliau. Jeigu tokios eitų į grožio konkursus, jas neabejotinai turėtų remti statybų bendrovės – tiek glaisto sunaudoja veidui...

Taigi – ledinė, idealių proporcijų kiaunė vyrų nejaudina, o, žiūrėk, kumpesnė, žemesnė traukia juos kaip medus – bites? Kur slypi patrauklumo paslaptis? Žinoma, harmonijos į matematinę formulę nesukiši. Tačiau kokia moteris turi būti, kad ją pamačius, vyrui atviptų žandikaulis, verta įsidėmėti.

1. Ji žino savo vertę. Būtent savo vertės, o ne pranašumo pajautimas ir padaro ją tikra karaliene.Jai svetimos tipiškos moterų koketavimo gudrybės. Galima “nusipiešti” veidą, pakeisti šukuoseną, apsirengti madingiausiais drabužiais ir likti “virėjos dukrele”. Jei nejaučiate pagarbos sau, tai karaliene netapsite.

2. Ji nebijo savo moteriškumo. Pasaulio mados sostinių podiumais žingsniuojančios plokščios kaip lyginimo lentos merginos – ne jos idealas. Ji žino: nuo mamutų medžioklės laikų vyrų skonis bei troškimai pakito labai nedaug, ir apvalios formos juos traukia kur kas labiau, nei kampuotos.

3. Ji panaši į katę. Seksuali moteris turi tam tikrų katės bruožų – vaikšto gracingai ir sugeba pajusti pavojų. Joje telpa kraštutinumai: ji švelni ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos sklinda galingas energijos užtaisas, ji jausminga, tačiau šio jausmingumo atvirai nedemonstruoja.

4. Ji nemaišo seksualumo su vulgarumu. „Ninon moka vaikščioti peilio ašmenimis, nesusižeisdama kojų”, - kalbėjo amžininkai apie garsią XVII amžiaus kurtizanę Ninon de l’Enclos. Tarp seksualumo ir vulgarumo labai plona riba. Tačiau tikra moteris jos niekada neperžengs.

5. Ji moka apsivilkti taip, kad ją norėtųsi nuvilkti. Seksuali moteris ne ta, kurios džinsai nuleisti iki bikinio depiliavimo linijos, o iškirptė siekia bambą. Jos drabužiai labiau dengia, nei atveria, jie sužadina vyro vaizduotę ir priverčia nusipiešti mintyse „savo svajonių moterį“. Ji žino savo stipriąsias puses ir būtinai jas pabrėžia, o silpnąsias – slepia.

6. Ji žino visas flirto subtilybes. Ji gundo vyrą taip, kad jis iki paskutinės sekundės mano, kad yra ne pasmerktas grobis, o narsus medžiotojas. Kitaip tariant, ji leidžia vyrui vadovauti žaidimui, nors iš anksto žino jo rezultatą.

7. Ji išlieka nepasiekiama. Tiksliau, moka tuo pat metu būti artima ir nepasiekiama. Seksuali moteris – ne iš tų, kuri alpsta grybštelėjus jai už užpakaliuko ar pabučiavus į skruostuką. Ji nėra baikšti prisilietimams, meiliai sutinka eiti pasivaikščioti arba pavakaroti tete-a-tete. Tačiau net ir tada vyras niekada negali būti tikras, ar pasiguldys tokią moterį į lovą. Čia vertėtų prisiminti anglų posakį: „Jei ledi sako „ne“, tai reiškia „galbūt“. Jei ledi sako „galbūt“, tai reiškia „taip“. Jei ledi sako „taip“, tai nėra ledi“.

8. Ji natūrali ir nuoširdi. Ji nesibaimina savo troškimų ir nesidrovi pasakyti vyrui, ko tiksliai nori - nei restorane, nei lovoje. Ji nesigėdija meilės žaidimų metu vartoti „riebius“ žodelius, visiškai teisingai manydama, kad daiktus reikia vadinti savais vardais.

9. Ji žino, kad „padorios moters praeitis yra turtinga“ ir nė kiek to nesigėdija. Ją visada supa gerbėjų minia, nes ji žino, kad būtent jie yra geriausia jos patrauklumo reklama.

10. Bendraudama su vyrais, ji išlieka paprasta. Net jei ji turi du diplomus ir yra apgynusi vieną disertaciją, niekada pokalbio metu nevaidins superintelektualės. Ji bus sąmojinga, tačiau painiai įmantri – niekada.

Didis moterų žinovas Victoras Hugo yra gana nedviprasmiškai pareiškęs: „Būti gyvu moterišku kūnu ir būti moterimi – du visiškai skirtingi dalykai“. Išmokti būti nepakartojama ir seksualia galima – reikia tik panorėti...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.