10 moterų savybių, kurios traukia vyrus

 (1)
Galite nemokėti ruošti maisto, kaip tai darė jo mama, arba dailiai vaikščioti su aukštakulniais, bet tikrai sužavėsite, jei, pavyzdžiui, juoksitės iš jo pokštų.
© Shutterstock nuotr.

Švelnus makiažas. Pasirodo, dauguma vyrų nesidžiaugia makiažo sluoksniais, kuriems mes, moterys, išleidžiame begalę šlamančiųjų (ir laiko!). Kiek įmanydamos sumažinkite sunaudojamos dekoratyvinės kosmetikos kiekį, vis tiek vieną dieną jis pamatys jus nepasidažiusią.

Skambučiai su burbuliukais. Po vienos kitos taurės su draugėmis jūsų varžymasis sumažėja, o tai reiškia, kad sate linkusi atvirauti ir mėtytis ne visai padoriomis užuominomis.

Karšti siurprizėliai. Atsiųskite atsitiktinę seksualią fotografiją jam į telefoną. Nieko rizikingo, tiesiog kažką šiek tiek provokuojančio (pavyzdžiui, prisegamomis kojinėmis aptemptas kojas ar pakabutį, įsitaisiusį tarpelyje tarp krūtų).

Kai subtiliai flirtuojate. Apsirenkite šiek tiek atviriau negu įprastai, tačiau nepersistenkite – niekam neįdomi vulgari moteris.

Pilvukas. Tai prieštarauja viskam, kas rašoma daugelyje žurnalų apie tai, kas yra patrauklu ar seksualu, tačiau vaikinams paprastai patinka pilvukas (ne ryškus presas, o kiek putlokas apvalus pilvukas). Kodėl? Pasąmoninis troškimas suteikti gyvybę. Kuo apvalesnė yra moteris, tuo didesnė tikimybė, kad ji gali pagimdyti vaikus.

Sąmojis. Vaikinai mėgsta bendrauti su mergina, kuri yra protinga ir turi humoro jausmą. Juk kai būsite seni ir nieko nedaugiau nebegalėsite... visuomet galėsite juoktis, ar ne?

Jei mokate elgtis su vaikais. Dauguma vaikinų mėgsta stebėti savo merginą, žaidžiančią su sūnėnais ir dukterėčiomis. Tai parodo, kad ji yra gera, kantri ir rūpestinga.

Kai nebijote apsikvailinti. Nieko tokio, jei anekdoto kulminaciją suprasite neteisingai ar eilinįkart per žioplumą apsipylėte kava. Juk tuomet, kai mes kažko nežinome ar kažkas nepavyksta... taip ir norisi mus globoti. Dauguma vyrų mano, kad tai yra žavinga.

Seksualūs elektroniniai laiškai. Nieko pernelyg gašlaus, tiesiog kažkas, kas parodytų jam, kad jūs apie jį galvojate. Tačiau būkite atsargi ir nenusiųskite to jam į darbinį elektroninį paštą.

Komplimentai. Pasakykite jam, kad jus žavi keisti jo įpročiai ar išvaizdos detalės, kuriuos jis laiko trūkumais. Nes taip ir yra. Vaikinai, kaip ir merginos, kartais šiek tiek gėdinasi savo keistenybių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.