10 juokingų retro patarimų apie seksą Nuo 1897 iki 1970 metų

 (1)
Seksualinis švietimas yra gana nejaukus, tačiau praeityje jis buvo dar blogesnis. Tėvams ir mokytojams visais laikais buvo nelengva kalbėtis su vaikais net ir apie širdies reikalus, jau nekalbant apie seksą.
© Shutterstock nuotr.

Pasirodo, praeityje suaugusieji, aiškindami vaikams „paukštelių ir bitučių“ reikalus, ne tik nejaukiai jautėsi, bet ir iškraipydavo informaciją. Pateikiame keletą geriausių ankstesnių laikų seksualinio švietimo pavyzdžių. Džiaukimės, kad tais laikais mes nebuvome paaugliai!

1. Mergaitėms mylėtis yra nuobodu, jos sutinka tik norėdamos įtikti berniukams

„Daugumai mergaičių ši (sekso) patirtis nerūpi, bet kai kurios jų sutinka, nes tiki, jog tai kaina, kurią jos turi sumokėti už privilegiją, kad gali susitikinėti su tokiu nuostabiu vaikinu, koks esi tu“ – Bertas Y. Glassbergas, 1958 metai.

2. Reikia saugoti ir proto skaistybę

„Reikia išlaikyti ne tik skaistų protą, bet ir atidžiai saugoti vaizduotę. Nežiūrėkite į nepadorius paveikslus, venkite jų kaip baisiausio užkrato“ – „Ką turėtų žinoti vyras“, 1897 metai.

3. Mergina, kurios leidžia paimti ją už rankos, yra lengvai prieinama

„Jokių laikymusi už rankų kino salėje, net jei jis primygtinai prašo, o jūs norite. Tokiu būdu vaikinas tikrina, ar jūs lengvai prieinama“, – „Pasimatymų patarimai“, 1954 metai.

4. Namų ruoša apsaugo nuo paleistuvavimo

„Namų ruoša, ypač grindų plovimas, moteriai ne tik padeda palaikyti gražią figūrą, bet daro teigiamą poveikį ir sielai. Be to, plaunant grindis mažėja seksualinis apetitas“ – „Ann Landers kalba su paaugliais apie seksą“, 1963 metai.

5. Nesibučiuok per gerai, nes atrodys, kad esi patyrusi

Bučinys neturi teikti pažado, kurio mergina neketina laikytis, o jei trūksta „technikos“ – juo geriau. Kaip jau minėjau, bučinys yra tarsi prekeivio gražbyliavimas – jei jis pernelyg saldus, gali įtarti, kad jis jau tiek kartų tai darė, jog negali būti nuoširdus“ – Helen Bottel 1970 metai.

6. Meilės romanai LABAI kenkia lytiniams organams 

Meilės romanai iškreipia realybės suvokimą, ir verčia tikėti tuo, ko gyvenime nebūna. Tačiau blogiausia yra tai, kad meilės scenų aprašymai ir jaudinantys romantiški epizodai veikia mergaičių fizinę sistemą bei sukelia nesveiką jos lytinių organų susijaudinimą“ – „Ką turi žinoti jauna moteris“, 1913 metai.

7. Damos, kai jums mėnesinės, NEVAŽIUOKITE automobiliu

„Gimda mėnesinių metu yra pripildyta kraujo, didesnė ir sunkesnė nei įprastai... Kai kuriais atvejais važiavimas automobiliu, traukiniu ar karieta yra žalingas, stipriai paskatinantis kraujo tekėjimą“ – „Moteris ir jos seksualinis bei asmeninis gyvenimas“, 1917 metai.

8. Tikri vaikinai laukia

„Kai vaikinas laukia sekso, jis bus pasirengęs už nuostabios merginos atsidavimą ir draugystę mainais pasiūlyti didelį vyriškumą“ – Frankas H. Cheley, 1931 metai.

9. Negalima vaikinų pavojingai sujaudinti...

„Negalima vaikino sujaudinti ir tikėtis, kad jis neužsidegs“ – „Padėk mums, Helen“, 1970 metai.

10. Kaip negalima neteisingai marinuoti agurkų, taip negalima neteisingai mylėtis

„Nebandytumėte su deimantu ar platinos sege atidaryti marinuotų agurkų stiklainio, ar ne? Neteisingas mylėjimasis baigiasi tuo pačiu“ – „Ann Landers kalba su paaugliais apie seksą“, 1963 metai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.