10 dalykų, apie kuriuos kalbasi laimingos poros

 (18)
Partneris - visų pirma geriausias draugas, o tik po to meilu-is ar tavo vaikų tėvas. Kaip išsaugoti šį ryšį? Kalbėtis.
© Shutterstock nuotr.

1. Gėdingos akimirkos. Jei su savo vaikinu negalite dalytis nepatogiomis, „Amerikietiško pyrago“ vertomis akimirkomis, nutikusiomis jums vidurinėje mokykloje, tuomet su kuo galite? Nebijokite pradėti apie tai kalbėti, jei dar to nesate dariusi. Mes nenustebtumėme, jei jo akimirkos bus kur kas siaubingesnės nei jūsiškės.
2. Politinės pažiūros. Kaip jaučiatės dėl naujai priimto sveikatos apsaugos įstatymo? Jūs nebūtinai turite sutikti vienas su kitu, tačiau tai tikrai padėtų. Geri santykiai leidžia abiems diskutuoti apie savo filosofiją ir nepriimti opozicijos asmeniškai. 
3. Baimės ir nesaugumas. Kai kalbame apie baimes, mes neturime omeny jūsų kirminų fobijos. Mes kalbame apie dalykus, kurie priverčia jus nubusti su žilstelėjusiais plaukais. Kas jus neramina? Ką norėtumėte patobulinti savyje? Ką slepiate iš praeities? Būdama pažeidžiama, jūs rizikuojate, kad jus neteisingai nuteis, tačiau kur kas svarbiau – jūsų tikimybė būti suprastai.
4. Vaikystė. Paklauskite savo partnerio, koks jis buvo vaikas. Ar jis lengvai susidraugaudavo su kitais? Kokius žaidimus jis mėgo žaisti? Ar turėjo problemų mokykloje? Vaikystės prisiminimai yra įdomi tema pokalbiui, tačiau jie taip pat gali įlysti kur kas giliau ir parodyti, kaip jūsų vaikinas tapo tokiu asmeniu, koks jis yra dabar.
5. Buvę santykiai. Ši tema yra jautri, nes niekas nenori išgirsti savo partnerio, eilėmis gražbyliaujančio apie savo buvusiąją. Žinoma, yra skirtumas tarp praeities ilgėjimosi (arba rūstavimo ant jos) ir paprasčiausio pripažinimo to, kas buvo. Turėdamos pakankamai praktikos ir užsigrūdinusios laimingos poros išmoksta papasakoti, kodėl buvę santykiai baigėsi be to, kad netyčia palygintų savo dabartinį partnerį su senąja meile.
6. Šeimyninis gyvenimas. Žinojimas, koks yra partnerio auklėjimas ir santykiai su tėvais, yra itin svarbus, norint suprasti jo dabartinį požiūrį į šeimą. Jei nors šiek tiek mąstote apie ateitį su šiuo žmogumi, tuomet jums gali padėti, jei paklausite jo, kaip jis sutaria su savo tėvais. Kodėl jį piktina jo mama? Kodėl su savo sesėmis jis yra artimesnis, nei su broliais? Kaip jam patinka šeimos susitikimai? 
7. Dabartiniai įvykiai. Dėl informacijos pertekliaus, beveik neįmanoma žinoti viską, kas vyksta aplink mus. Štai čia ir pasireiškia komandinis žaidimas: paklauskite savo partnerio apie jo interesus, nesvarbu, ar tai būtų ekonomika, ar regioninė politika, ir pasižiūrėkite, gal galite iš jo ko nors išmokti. Kas žino, galbūt jūs padėsite jam susidomėti užsienio reikalais arba mokslo naujienomis.
9. Televizija ir filmai. Palyginus su politika ir asmeninėmis baimėmis, pramogos gali atrodyti ganėtinai lėkštos, tačiau psichologai diskusijas apie filmus priskyria prie kategorijos „gilios“, atsižvelgiant į tai, kad žmonės dėmesį sutelkia į personažo motyvus ir intrigas, o ne į, pavyzdžiui, seksualius pagrindinius aktorius.
10. Ateitis. Ar mums reikia klausti, kas yra baisiau nei ateitis? Nors mes nesakome, kad turėtumėte spausti savo partnerį kalbėtis apie jo planus dėl vedybų ir vaikų, mes tikime, jog nesvarbu, ar jis pats atvirai kalba apie juos, ar jūs jo tiesiogiai to paklausiate, jūs turite žinoti jo svajones, tikslus ir siekius. Ko jis siekia? Kas ji veda į sėkmę? Kur jis save įsivaizduoja po penkerių metų? Tas, kuris trokšta augimo ir nebijo nežinomybės, tikrai yra pakankamai dinamiškas, kad nusipelnytų jūsų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.