10 argumentų UŽ santykius per atstumą

 (2)
Dauguma žmonių pasakys jums, kad santykiai per atstumą reikalauja DAUG darbo. Dauguma  sakys, jog santykiai per atstumą yra to neverti. Tačiau jie klysta.
© Shutterstock nuotr.

Pamirškite visus skeptikų bambėjus ir atkalbinėjimus. Jie net neįsivaizduoja, kaip kartais buvimas toli nuo mylimo žmogaus pakeičia mus  į gera, kiek duoda asmeniniam augimui ir tobulėjimui, kartu patikrindamas ir jūsų ryšio tvirtumą.

Keli mano pasvarstymai apie tai, kodėl santykiai per atstumą gali būti nuostabūs!

1) Vietoj to, kad pasikliautumėte ir naudotumėtės fizinėmis užuominomis, santykiuose per atstumą vadovaujatės bendravimo, psichologijos žiniomis.

2) Santykiai per atstumą išmoko jus tikrai vertinti tas akimirkas, kurias praleidžiate kartu.

3) Kadangi bendravimas – jūsų ryšio pagrindas, išmokstate išsakyti savo jausmus taip, kad būtumėte suprasta ir išgirsta net už tūkstančių kilometrų. Daugeliui tai yra sudėtinga užduotis net būnant šalia.

4) Jūs negalite sau leisti prabangos pyktis vien todėl, kad jums buvo sunki diena. Vietoje to, jūs išmokstate pasirinkti dalykus, kurie tikrai jums svarbūs ir aptarti juos atvirai.

5) Kadangi dauguma santykių per atstumą priklauso nuo tokių dalykų kaip elektroninis paštas, tekstinės žinutės ir panašiai, jūs turite laiko ir erdvės pagalvot apie žodžius PRIEŠ tai, kai juos parašote. Tad mažiau tikėtina, kad pasakysite kažką blogo, nors ir putojate iš pykčio.  .

6) Jums nereikia matyti tiek daug jūsų partnerio ydų: išmėtytų purvinų kojinių, nuolat paliekamo klozeto dangčio, nukrauto naktinio stalelio ar į krūvą sumestų senų žurnalų.
 
7) Su tokiomis paslaugomis kaip G+ hangouts, Skype ir Facetime galite bendrauti akis į akį, net gi jei ir nesate fiziškai toje pačioje vietoje.

8) Išmokstate būti sąžininga, net gi kai tai nepradžiugina jūsų partnerio. Tvirčiausi santykiai turi būti pagrįsti sąžiningumu, ir tai yra dar svarbiau, kai jūsų santykiai yra per atstumą.

9) Turite erdvės išsiaiškinti, kas jums yra tikrai svarbu partnerystėje. Ar tai seksas? Ar tai įsipareigojimai? Ar tai bendri pomėgiai?

10) Santykiai per atstumą leidžia jums sustiprinti įsipareigojimą savo partneriui... arba ne. Tai puikus būdas išsiaiškinti, kiek daug jūs vienas kitam reiškiate.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.