Vieniša moteris paatviravo: esu „senmergė su kate“ ir visai to nesigėdiju

 (100)
„Tą akimirką, kai aš supratau, kad man nereikia pakeisti jokios savo dalies tam, kad traukčiau tokius žmones, kuriems aš nepatinku tokia, kokia esu, aš tapau geresne partnere, nes išsiaiškinau, ko reikia man pačiai." - šie Ingos, kuri atsiuntė mums vienišas moteris padrąsinantį laišką, žodžiai pavergė mūsų širdis. Dalinamės jos atviru laišku ir su Jumis.
© Shutterstock

„Aš esu vienas iš tų žmonių, kurių meilė katėms praktiškai pereina į apsėdimą. Mokykloje bendraamžės mane apkalbinėdavo, nes kažkas pastebėjo, kad dėviu kojines su katėmis. „Facebook“ svetainėje mano paskyrą puošia nuotrauka su nupieštais katės ūsais, o ankstesnėje nuotraukoje aš pozavau su kate, kurią augina mano šeima. Aš pati neturiu kačių, bet tos, su kuriomis aš užaugau, džiaugiasi kaskart, kai grįžtu pas tėvus. Nežinau, už ką gyvenime galiu jausti didesnį dėkingumą, nei už kates.

Perkeltine prasme aš taip pat labai atitinku „senmergės su kate“ apibūdinimą. Nejaukiai jaučiuosi įvairiose socialinėse situacijose, daug laiko praleidžiu viena namuose, dažnai dėviu skirtingas kojines ir apatinius su elniais, kuriuos per Kalėdas man padovanojo močiutė. Nors šiuo metu esu užmezgusi santykius (apie tai vėliau), bet laikausi nuomonės, kad geriau būti vienai, nei su bet kuo. Mane apskritai žavi senmergės įvaizdis.

Mąstant stereotipiškai, tokios savybės man tikrai nepadeda sukurti šeimos. O vienas internetinis trolis man atsiuntė žinutę, kurioje parašė: „Joks vyras tavęs niekada nepamils. Tu visą gyvenimą taip ir liksi su savo kate.“ (Tiesą sakant, tokia perspektyva manęs visai negąsdina, netgi atvirkščiai!)

Nors tokie komentarai niekada dar neprivertė manęs išsižadėti savo meilės katėms dėl vyrų, vis dėlto į pažinčių svetaines aš nedėdavau savo nuotraukų su katėmis. Per pirmuosius pasimatymus apskritai stengdavausi nekalbėti apie dalykus, kurie iškart leistų mane priskirti vadinamųjų sudėtingų moterų kategorijai. Pavyzdžiui, apie feminizmą.

Bet visos mano pastangos nuslėpti savo senmergės su kate įvaizdį buvo bergždžios ir trumpalaikės. Tad man neliko nieko kito, kaip tik jį pripažinti ir priimti. Ir kai tai padariau, supratau, kad „senmergės su kate“ traukia vyrus, kurie (a) patys myli kates ir (b) kuriems patinka keistuolės – o mane taip pat traukia būtent tokie žmonės.

Be to, pats „senmergės su kate“ įvaizdis yra labai seksistinis, ar ne? Kaip lyg sakytume: „Kaip moteris drįsta rinktis savo interesus, o ne santykius, kai jos pareiga yra ištekėti ir gimdyti vaikus!“ Žmonės retai kalba apie „senbernį su šunimi“, mažai kas šaiposi iš nevedusių vyrų, kurie nekuria šeimos. Tą akimirką, kai aš supratau, kad man nereikia pakeisti jokios savo dalies tam, kad traukčiau tokius žmones, kuriems aš nepatinku tokia, kokia esu, aš tapau geresne partnere, nes išsiaiškinau, ko reikia man pačiai.

Tad vietoj to, kad sukčiau galvą, ar aš patinku vyrams, su kuriais einu į pasimatymą, ėmiau savęs klausti, ar jie patinka man. Gerai, prisipažinsiu – klausiu savęs, ar jiems taip pat patinka ir mano katės. Kai mano buvęs vaikinas paėmė ant rankų besipriešinančią katę, ir ši jį apdraskė, turėjau suprasti, kad tai akivaizdus signalas. Katės juk jaučia negerus žmones.

Mano dabartinis vaikinas nėra išprotėjęs dėl kačių, bet, patikėkite manimi, jis tikrai išprotėjęs dėl mano kačių. Kitaip jis ir negalėtų. Santykiuose su kitu žmogumi labai svarbu empatija. Jei žmogus nesupranta mano meilės katėms, reiškia, jis nesupranta manęs. Ir jei žmogus nepriima visų mano „senmergės su kate“ savybių, reiškia, jis nepriima manęs pačios.

Kai mano draugas ėmė siųsti man paveikslėlius su katėmis ar juokauti apie mano šeimos kates, tai man buvo tarsi meilės eilėraščiai. Tai man taip pat yra įrodymas, kad nepaisant to, ką plaka pikti liežuviai, „senmerge su kate“ taip pat galima žavėtis."

Kad ir kokia būtų jūsų aistra – šunys, mezgimas, kikboksas – atminkite, kad jei tai veikla, kurią iš tiesų mėgstate, likite tik su tokiu partneriu, kuris ją priima, vertina jus už tai, kokia esate, net su nupieštais katės ūsais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gražios

Procedūros, kurios jūsų pėdas pavers švelniomis it kūdikio (12)

Kojų oda reikalauja itin rūpestingos priežiūros. Ypač artėjant vasarai, kai po vandens pramogų, nuo sūraus vandens ir krašto smėlio pėdų oda nuvarginama dar labiau.

Kaip sumažinti paakių maišelius? Greitos priemonės iš 2 ingredientų (2)

Jei ryte jūsų nedžiugina vaizdas veidrodyje, nebūtinai kalti senėjimo procesai ar nepakankama veido odos priežiūra.

Ką daryčiau kitaip tuokdamasi antrąkart (16)

Ne kartą teko girdėti nuotakas svarstant ką jos darytų kitaip, jeigu tekėtų antrąkart. Vienos nusivylė fotografais, kitos su pūsta suknele jautėsi ne savame kailyje, o trečias liūdino per daug apgirtę svečiai.

Kaip efektyviausiai sumažinti celiulitą? 6 pratimai (7)

Nei viena nenori, kad jų sėdmenis ar kojas „puoštų" celiulitas.

Jas padažė profesionalė - sunku patikėti, kad tai tos pačios moterys! (68)

Makiažo galia iš tiesų labai didelė. Tai įrodo profesionalios makiažo meistrės Goar Avetisyan darbo rezultai (@ goar_avetisyan). Moterys iš bjauriųjų ančiukų virsta gulbėmis!

Vieniša moteris paatviravo: esu „senmergė su kate“ ir visai to nesigėdiju (100)

„Tą akimirką, kai aš supratau, kad man nereikia pakeisti jokios savo dalies tam, kad traukčiau tokius žmones, kuriems aš nepatinku tokia, kokia esu, aš tapau geresne partnere, nes išsiaiškinau, ko reikia man pačiai." - šie Ingos, kuri atsiuntė mums vienišas moteris padrąsinantį laišką, žodžiai pavergė mūsų širdis. Dalinamės jos atviru laišku ir su Jumis.

15 populiariausių grožio triukų socialiniuose tinkluose

Pamiršote plaukų gumytę, o liemenėlės vielos nuolat lenda, kur nereikia? O gal subyrėjo mėgstami akių šešėliai? Ne bėda! Socialinių tinklų karalienės turi sprendimus visiems gyvenimo atvejams.

Atgaivinkite odą: veiksmingas raukšlių lygintuvas už 1 Eurą! (4)

Jei mėgstate saldumynus ne tik valgyti, bet ir gaminti, greičiausiai namuose turėsite tai, kas gali priversti odą atjaunėti.

Įspūdingus erotinius paveikslus tapančio meninko mūza - JO žmona FOTO (42)

Vieno garsiausių šių laikų Rusijos menininko Sergėjaus Maršenikovo paveikslai žavi visą pasaulį. Realizmo atstovo kūryboje vyrauja erotiniai moterų paveikslai, kurių tikroviškumas pribloškiantis.

15 fantastiškų prancūziško manikiūro idėjų FOTO (11)

Daugiau yra mažiau! Šį kartą tuo įsitikinome žvelgdamos į šiuos lakuotus nagučius. Iš pirmo žvilgsnio labai paprastas ir niekuo neišsiskiriantis lakavimo būdas atrodo tikrai skoningai bei subtiliai.

Karšti treneriai: su jais norėtų paprakaituoti kiekviena moteris FOTO (42)

Mane nupurto nuo minties apie sportą. Tačiau judėti vis tiek reikia. Ar įmanoma treniruojantis jausti malonumą?

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai? (2)

Vestuviniai žiedai laikomi santuokinės ištikimybės simboliu. Pagal krikščioniškas tradicijas vestuviniai žiedai turi būti paprasti, neperkrauti įvairiomis detalėmis. Aišku, vestuvinių žiedų pasirinkimas reikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl pakalbėkime apie tai, kokie vestuviniai žiedai tinkami įvairiems žmonėms.

Šios moterys džiaugiasi kiekvienu priaugtu kilogramu FOTO (8)

Esant tokiam dideliam mados bei popkultūros industrijos spaudimui, kyla didelė tikimybė, jog jūs susidarėte (o gal dar tik susidarysite) netinkamą gražaus kūno įvaizdį... Daugelis moterų nuolat galvoja apie tai, kaip tapti plonesnėmis, tačiau yra ir tokių, kurios daro viską, kad priaugtų svorio.

Prancūzių lieknumo paslaptys: kaip nestorėti valgant sūrį, šokoladą ir žąsų kepenėles (22)

Visoms moterims patinka, kaip gyvena prancūzės. Mums norisi perimti jų įpročius, kad išliktume lieknos, per daug nevargdamos ir netgi jausdamos malonumą.

„Nutella" kremą galima ne tik valgyti - juo dažo plaukus! (16)

Plaukų dažymas moterims yra gana jautri tema, nes ne visada sulaukiame tokio rezultato kokio tikimės, o netenkinančio rezultao nepavyksta iš karto atsikratyti. Stilistas Huda Kattanas siūlo nepavojingą ir labai saldų būdą pakeisti plaukų spalvą. Jums reikės „Nutella" kremo ir šiek tiek kondensuoto pieno.