Plastikos chirurgų verdiktas: kokia ideali moters krūtinė?

Plastinės krūtinės operacijos vis dar populiarios. Tačiau kokias proporcijas priimta laikyti idealiomis?
© Shutterstock nuotr.

Mes vis dar kalbame apie tas moteris, kurios dainuoja papais, kurios vyrus ima papais ir dusina juos taip pat jais (ne tik bučiniais). Bet pamirštame vieną dalyką  kiek yra moterų, kurios ne scenos žvaigždės, ne aktorės, tačiau kurioms pasididinti krūtinę yra neišvengiamai svarbu? Tarkim, po staigaus svorio numetimo ar vaiko žindymo, o ką jau kalbėti, kai norisi rekonstruoti krūtį persirgus vėžiu... 

Žodžiu, už kiekvieno atvejo greičiausiai slypi asmeninė moters drama, asmeninė jos istorija, kuria ne su visais ji norėtų dalintis.

O jei vyrų paklaustumėte, kas jiems svarbu, brandūs atsakytų  moters patrauklumas, visuma, proporcijos. Nieko vertas vyras, jei moterį mato detalėmis, mėsos gabalais  kaip prekybos centre. Jei moterys irgi vertintų vyrus pagal jų lyties organą, tai ne tik nesusikurtų tiek šeimų, bet ir išsiskirtų žymiai daugiau.

Bet jei kalbame apie idealią krūtinę, gal verta paklausyti specialisto? Daktaras Paulas Banwellas yra vienas garsiausių bei gerbiamiausių plastikos ir kosmetinės chirurgijos specialistų bei konsultantų Didžiojoje Britanijoje. Jis teigia, kad dar prieš 500 metų didysis menininkas bei mokslininkas Leonardas da Vinčis nustatė geometrines žmogaus kūno proporcijas, kuriomis iki šių dienų vadovaujamasi, kai kalbame apie kosmetines operacijas.

Dirbdamas su pacientėmis, kurios nori pasididinti krūtinę, daktaras P. Banwellas stengiasi suderinti statistines proporcijas su gydytojo meniniais įgūdžiais. Tai jam žymiai svarbiau nei pageidaujamos krūtinės dydis. P. Banwellas kažkuria prasme laiko save skulptoriumi, kuris puikiai supranta, kokios proporcijos jo kūriniui bus idealios.

Nuotr. Shutterstock

„Ką gi, pamėginkime atsakyti į klausimą, kokia gi ta ideali krūtinė? Remiantis šiuolaikinės plastinės chirurgijos kriterijais, ideali krūtinės forma (ir formulė) atrodo taip: 45 proc. krūties apimties yra virš spenelio, o 55 proc.  žemiau jo. Be to, krūties spenelis „žiūrėti viršun" 20 laipsnių kampu.

Žinoma, paskutinis žodis dėl pageidaujamos krūtinės dydžio ir formos yra pacientės, tačiau aš stengiuosi jai įrodyti, kad kuo natūraliau atrodys biustas, kuo natūralesnės bus proporcijos  tuo geriau.

Krūtų implanto vieta gali pabrėžti naudingus figūros ypatumus. Tačiau juos galima įdėti ir taip, jog krūtinė po operacijos atrodys mažesnė. Todėl geometriniai skaičiavimai  svarbūs ir būtini",  teigia garsus gydytojas.

„Dauguma mano pacienčių  tai ne kino žvaigždės ir ne vakarėlių liūtės, o normalų, paprastą darbą dirbančios moterys. Netgi, sakyčiau, 50 proc., mano pacienčių  mamos, kurios trokšta susigrąžinti „pilną biustą"  tokį, kokį turėjo iki kūdikio gimimo.

Antra gausi kategorija pacienčių  moterys, kurios ilgą laiką svajojo apie iškilią, išraiškingą krūtinę, kokios niekuomet neturėjo",  pasakojo P. Barnwellas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gražios

Procedūros, kurios jūsų pėdas pavers švelniomis it kūdikio (12)

Kojų oda reikalauja itin rūpestingos priežiūros. Ypač artėjant vasarai, kai po vandens pramogų, nuo sūraus vandens ir krašto smėlio pėdų oda nuvarginama dar labiau.

Kaip sumažinti paakių maišelius? Greitos priemonės iš 2 ingredientų (2)

Jei ryte jūsų nedžiugina vaizdas veidrodyje, nebūtinai kalti senėjimo procesai ar nepakankama veido odos priežiūra.

Ką daryčiau kitaip tuokdamasi antrąkart (16)

Ne kartą teko girdėti nuotakas svarstant ką jos darytų kitaip, jeigu tekėtų antrąkart. Vienos nusivylė fotografais, kitos su pūsta suknele jautėsi ne savame kailyje, o trečias liūdino per daug apgirtę svečiai.

Kaip efektyviausiai sumažinti celiulitą? 6 pratimai (7)

Nei viena nenori, kad jų sėdmenis ar kojas „puoštų" celiulitas.

Jas padažė profesionalė - sunku patikėti, kad tai tos pačios moterys! (68)

Makiažo galia iš tiesų labai didelė. Tai įrodo profesionalios makiažo meistrės Goar Avetisyan darbo rezultai (@ goar_avetisyan). Moterys iš bjauriųjų ančiukų virsta gulbėmis!

Vieniša moteris paatviravo: esu „senmergė su kate“ ir visai to nesigėdiju (100)

„Tą akimirką, kai aš supratau, kad man nereikia pakeisti jokios savo dalies tam, kad traukčiau tokius žmones, kuriems aš nepatinku tokia, kokia esu, aš tapau geresne partnere, nes išsiaiškinau, ko reikia man pačiai." - šie Ingos, kuri atsiuntė mums vienišas moteris padrąsinantį laišką, žodžiai pavergė mūsų širdis. Dalinamės jos atviru laišku ir su Jumis.

15 populiariausių grožio triukų socialiniuose tinkluose

Pamiršote plaukų gumytę, o liemenėlės vielos nuolat lenda, kur nereikia? O gal subyrėjo mėgstami akių šešėliai? Ne bėda! Socialinių tinklų karalienės turi sprendimus visiems gyvenimo atvejams.

Atgaivinkite odą: veiksmingas raukšlių lygintuvas už 1 Eurą! (4)

Jei mėgstate saldumynus ne tik valgyti, bet ir gaminti, greičiausiai namuose turėsite tai, kas gali priversti odą atjaunėti.

Įspūdingus erotinius paveikslus tapančio meninko mūza - JO žmona FOTO (42)

Vieno garsiausių šių laikų Rusijos menininko Sergėjaus Maršenikovo paveikslai žavi visą pasaulį. Realizmo atstovo kūryboje vyrauja erotiniai moterų paveikslai, kurių tikroviškumas pribloškiantis.

15 fantastiškų prancūziško manikiūro idėjų FOTO (11)

Daugiau yra mažiau! Šį kartą tuo įsitikinome žvelgdamos į šiuos lakuotus nagučius. Iš pirmo žvilgsnio labai paprastas ir niekuo neišsiskiriantis lakavimo būdas atrodo tikrai skoningai bei subtiliai.

Karšti treneriai: su jais norėtų paprakaituoti kiekviena moteris FOTO (42)

Mane nupurto nuo minties apie sportą. Tačiau judėti vis tiek reikia. Ar įmanoma treniruojantis jausti malonumą?

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai? (2)

Vestuviniai žiedai laikomi santuokinės ištikimybės simboliu. Pagal krikščioniškas tradicijas vestuviniai žiedai turi būti paprasti, neperkrauti įvairiomis detalėmis. Aišku, vestuvinių žiedų pasirinkimas reikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl pakalbėkime apie tai, kokie vestuviniai žiedai tinkami įvairiems žmonėms.

Šios moterys džiaugiasi kiekvienu priaugtu kilogramu FOTO (8)

Esant tokiam dideliam mados bei popkultūros industrijos spaudimui, kyla didelė tikimybė, jog jūs susidarėte (o gal dar tik susidarysite) netinkamą gražaus kūno įvaizdį... Daugelis moterų nuolat galvoja apie tai, kaip tapti plonesnėmis, tačiau yra ir tokių, kurios daro viską, kad priaugtų svorio.

Prancūzių lieknumo paslaptys: kaip nestorėti valgant sūrį, šokoladą ir žąsų kepenėles (22)

Visoms moterims patinka, kaip gyvena prancūzės. Mums norisi perimti jų įpročius, kad išliktume lieknos, per daug nevargdamos ir netgi jausdamos malonumą.

„Nutella" kremą galima ne tik valgyti - juo dažo plaukus! (16)

Plaukų dažymas moterims yra gana jautri tema, nes ne visada sulaukiame tokio rezultato kokio tikimės, o netenkinančio rezultao nepavyksta iš karto atsikratyti. Stilistas Huda Kattanas siūlo nepavojingą ir labai saldų būdą pakeisti plaukų spalvą. Jums reikės „Nutella" kremo ir šiek tiek kondensuoto pieno.