Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai?

 (2)
Vestuviniai žiedai laikomi santuokinės ištikimybės simboliu. Pagal krikščioniškas tradicijas vestuviniai žiedai turi būti paprasti, neperkrauti įvairiomis detalėmis. Aišku, vestuvinių žiedų pasirinkimas reikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl pakalbėkime apie tai, kokie vestuviniai žiedai tinkami įvairiems žmonėms.
© Shutterstock

Pirmiausia, svarbu prisiminti, kad nors vyrauja tradicija, kad vestuvinius žiedus turi pirkti vyras, vis dėlto rekomenduojama porai pirkti juos kartu. Juk labai svarbu pasirinkti tinkamą žiedų modelį, dydį, plotį, pajausti, kokia energetika sklinda nuo jų, ir pan. Be to, būsimieji sutuoktiniai turi susitarti, iš kokios medžiagos bus pagaminti žiedai ir kokie dekoraciniai elementai turėtų juos puošti.

Vestuvinių žiedų pasirinkimas dažnai priklauso nuo pirštų formos.
Ypatingai šios taisyklės galioja moterims. Ilgų ir plonų pirštų savininkėms puikiai tinka masyvūs vestuviniai žiedai – jie gali būti horizontaliai dekoruoti deimantukais.

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai?
© (Fotogidas nuotr.)

Apskritai, moterims, kurių pirštai ploni ir ilgi, tinka bet kokių formų ir dydžių žiedai, išskyrus mažus – maži žiedeliai tarsi pasimeta tokioje rankoje. Moterims, kurių pirštai trumpi, atvirkščiai, nerekomenduojama pirkti plataus, masyvaus vestuvinio žiedo, nes toks žiedas vizualiai dar labiau trumpina pirštus.

Vizualiai pailginti pirštus padės vertikaliai dekoruotas žiedas. Jeigu jūsų pirštai storoki, dailų vaizdą jiems suteiks asimetriniai žiedai arba žiedai su trikampių motyvais. Jeigu jūsų rankos storesnės, venkite apvalios formos žiedų, dekoruotų dideliu, apvaliu deimantu – tai dar labiau storins ranką.

Vestuvinio žiedo plotis – asmeninis kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Tačiau pravartu žinoti, kad vyrai dažniau renkasi platesnius, o moterys siauresnius žiedus.

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai?
© (Fotogidas nuotr.)

Gražu, kai jaunųjų vestuviniai žiedai yra identiški. Aišku, galima pasirinkti ir skirtingus, tačiau ir šiuo atveju svarbu pasirūpinti, kad vestuvinius žiedus apjungtų koks nors bendras akcentas – pavyzdžiui, žiedų gamyboje būtų panaudoti vienodi dekoravimo elementai.

Renkantis vestuvinį žiedą svarbiausiu momentu išlieka žiedo dizainas ir jūsų pageidavimai. Verta prisiminti, kad vestuvinis žiedas – tai aksesuaras, kurį nešiosite visą gyvenimą. Todėl nepirkite vestuvinių žiedų pirmame pasitaikiusiame salone netoli jūsų namų. Pasirinkę norimą žiedą, kelis kartus jį pamatuokite, kelias minutes palaikykite rankoje.

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai?
© (Fotogidas nuotr.)

Jeigu jūsų vestuvinį žiedą puošia akmuo, svarbu įsitikinti, ar šis žiedas tikrai jums tinka. Tai galite padaryti paprastu būdu – padėkite žiedą ant dešinės rankos delno, priartinkite kairę ranką prie akmens ir palaikykite. Stebėkite savo pojūčius tuo metu. Jeigu jaučiate komfortą, šilumą, harmoniją, be abejo, šis žiedas su akmeniu jums tinka. Ir atvirkščiai, jeigu jaučiatės nepatogiai, jaučiate šaltį, reiškia, šio žiedo negalima pirkti.

Nusipirkus vestuvinius žiedus, remiantis nusistovėjusiomis tradicijomis, jie turi likti pas jaunikį arba jo liudininką iki ceremonijos santuokos rūmuose arba bažnyčioje pradžios. Aišku, svarbiausia, kad maunant žiedus ant vienas kito pirštų, jaunųjų jausmai būtų kupini tyrumo ir meilės.

fotogidas.lt

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai?
© (Fotogidas nuotr.)
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gražios

Procedūros, kurios jūsų pėdas pavers švelniomis it kūdikio (12)

Kojų oda reikalauja itin rūpestingos priežiūros. Ypač artėjant vasarai, kai po vandens pramogų, nuo sūraus vandens ir krašto smėlio pėdų oda nuvarginama dar labiau.

Kaip sumažinti paakių maišelius? Greitos priemonės iš 2 ingredientų (2)

Jei ryte jūsų nedžiugina vaizdas veidrodyje, nebūtinai kalti senėjimo procesai ar nepakankama veido odos priežiūra.

Ką daryčiau kitaip tuokdamasi antrąkart (16)

Ne kartą teko girdėti nuotakas svarstant ką jos darytų kitaip, jeigu tekėtų antrąkart. Vienos nusivylė fotografais, kitos su pūsta suknele jautėsi ne savame kailyje, o trečias liūdino per daug apgirtę svečiai.

Kaip efektyviausiai sumažinti celiulitą? 6 pratimai (7)

Nei viena nenori, kad jų sėdmenis ar kojas „puoštų" celiulitas.

Jas padažė profesionalė - sunku patikėti, kad tai tos pačios moterys! (68)

Makiažo galia iš tiesų labai didelė. Tai įrodo profesionalios makiažo meistrės Goar Avetisyan darbo rezultai (@ goar_avetisyan). Moterys iš bjauriųjų ančiukų virsta gulbėmis!

Vieniša moteris paatviravo: esu „senmergė su kate“ ir visai to nesigėdiju (100)

„Tą akimirką, kai aš supratau, kad man nereikia pakeisti jokios savo dalies tam, kad traukčiau tokius žmones, kuriems aš nepatinku tokia, kokia esu, aš tapau geresne partnere, nes išsiaiškinau, ko reikia man pačiai." - šie Ingos, kuri atsiuntė mums vienišas moteris padrąsinantį laišką, žodžiai pavergė mūsų širdis. Dalinamės jos atviru laišku ir su Jumis.

15 populiariausių grožio triukų socialiniuose tinkluose

Pamiršote plaukų gumytę, o liemenėlės vielos nuolat lenda, kur nereikia? O gal subyrėjo mėgstami akių šešėliai? Ne bėda! Socialinių tinklų karalienės turi sprendimus visiems gyvenimo atvejams.

Atgaivinkite odą: veiksmingas raukšlių lygintuvas už 1 Eurą! (4)

Jei mėgstate saldumynus ne tik valgyti, bet ir gaminti, greičiausiai namuose turėsite tai, kas gali priversti odą atjaunėti.

Įspūdingus erotinius paveikslus tapančio meninko mūza - JO žmona FOTO (42)

Vieno garsiausių šių laikų Rusijos menininko Sergėjaus Maršenikovo paveikslai žavi visą pasaulį. Realizmo atstovo kūryboje vyrauja erotiniai moterų paveikslai, kurių tikroviškumas pribloškiantis.

15 fantastiškų prancūziško manikiūro idėjų FOTO (11)

Daugiau yra mažiau! Šį kartą tuo įsitikinome žvelgdamos į šiuos lakuotus nagučius. Iš pirmo žvilgsnio labai paprastas ir niekuo neišsiskiriantis lakavimo būdas atrodo tikrai skoningai bei subtiliai.

Karšti treneriai: su jais norėtų paprakaituoti kiekviena moteris FOTO (42)

Mane nupurto nuo minties apie sportą. Tačiau judėti vis tiek reikia. Ar įmanoma treniruojantis jausti malonumą?

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai? (2)

Vestuviniai žiedai laikomi santuokinės ištikimybės simboliu. Pagal krikščioniškas tradicijas vestuviniai žiedai turi būti paprasti, neperkrauti įvairiomis detalėmis. Aišku, vestuvinių žiedų pasirinkimas reikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl pakalbėkime apie tai, kokie vestuviniai žiedai tinkami įvairiems žmonėms.

Šios moterys džiaugiasi kiekvienu priaugtu kilogramu FOTO (8)

Esant tokiam dideliam mados bei popkultūros industrijos spaudimui, kyla didelė tikimybė, jog jūs susidarėte (o gal dar tik susidarysite) netinkamą gražaus kūno įvaizdį... Daugelis moterų nuolat galvoja apie tai, kaip tapti plonesnėmis, tačiau yra ir tokių, kurios daro viską, kad priaugtų svorio.

Prancūzių lieknumo paslaptys: kaip nestorėti valgant sūrį, šokoladą ir žąsų kepenėles (22)

Visoms moterims patinka, kaip gyvena prancūzės. Mums norisi perimti jų įpročius, kad išliktume lieknos, per daug nevargdamos ir netgi jausdamos malonumą.

„Nutella" kremą galima ne tik valgyti - juo dažo plaukus! (16)

Plaukų dažymas moterims yra gana jautri tema, nes ne visada sulaukiame tokio rezultato kokio tikimės, o netenkinančio rezultao nepavyksta iš karto atsikratyti. Stilistas Huda Kattanas siūlo nepavojingą ir labai saldų būdą pakeisti plaukų spalvą. Jums reikės „Nutella" kremo ir šiek tiek kondensuoto pieno.