GROŽIO HOROSKOPAS: ką stilingo 2016-iesiems mums pataria žvaigždės

Neabejojame, kad jums bus smalsu sužinoti, ką 2016-aisiais astrologai moterims žada grožio srityje. Grožio tinklaraščio „Beutyprint“ žinovai pasidomėjo, ko šiais metais tikėtis, kuo domėtis, kur derėtų susiturėti ir į ką atkreipti dėmesį kiekvienam zodiako ženklui.
<strong>GROŽIO HOROSKOPAS:</strong> ką stilingo 2016-iesiems mums pataria žvaigždės
© Fotolia nuotr.

Avinas

2016-aisiais jums nestigs malonių įvykių, susijusių būtent su grožiu, tačiau išlikite budrios ir dėmesį kreipkite tik į tai, kas tuo metu bus madinga. Kodėl? Mat dailiosios lyties atstovės, gimusios po Avino ženklu, paprastai linkusios į kraštutinumus, vadinasi, yra didelė tikimybė, kad dažnai sugaišite pernelyg daug laiko prie veidrodžio norėdamos tobulai pasidažyti.

2016-aisiais Avino ženklo atstovėms astrologai kasdienai rekomenduoja minimalistinį akių makiažą ir rinktis ryškesnių (ne ryškiausių!) spalvų lūpų dažus – tai suteiks jums daug pozityvių emocijų, įlies naujų spalvų į jūsų kasdienybę.

Jautis

Jaučių laukia išties audringi metai – sėkmė ir nesėkmė nuolat kausis tarpusavyje. Tačiau jei nenuleisite rankų, nepasiduosite pesimistinėms nuotaikoms, galiausiai pasieksite savo ir triumfuosite.

2016-ųjų pradžioje derėtų susirūpinti kosmetikos priemonėmis: pataupykite ir kosmetinės turinį papildykite ne brangiausiomis grožio prekėmis. Pamatysite ir įsitikinsite, kad šiek tiek pigiau ne visada reiškia blogiau. Gimusioms po Jaučio ženklu moterims 2016-aisiais derėtų kvepintis pavasariškais, kiek saldesniais nei esate pratusios kvepalais – jie puikiai pabrėš ir atskleis jūsų asmenybę.

<strong>GROŽIO HOROSKOPAS:</strong> ką stilingo 2016-iesiems mums pataria žvaigždės
© Fotolia nuotr.

Dvyniai

Dvynių laukia permainingi metai. Greičiausiai nuspręsite kardinaliai pakeisti įvaizdį ir itin atidžiai peržiūrėti drabužinės turinį. Revoliucijos drabužių spintoje rezultatas – tradicinė moters frazė „Nebeturiu ką rengtis!“.

Tad 2016-aisiais, prieš priimdamos drąsius sprendimus grožio srityje, racionaliai pamąstykite, ar verta būti tokioms kategoriškoms ir, deja, dažniausiai nepatenkintoms rezultatu. Taigi, pasak astrologų, kad būtų kuo mažiau nusivylimų grožio srityje ir 2016-aisiais atrodytumėte puikiai, daugiau dėmesio skirkite SPA procedūroms, įvairioms kaukėms ir odos šveitimui. Gražus veidas – štai kokia jūsų užduotis šiais metais!

Vėžys

Vėžiams pasisekė! 2016-ieji šio ženklo atstovėms bus stebuklingi, įdomūs ir kupini staigmenų. Astrologų patarimas: naudokite tas grožio priemones, kurios jums po ranka ir niekada nenuleiskite rankų. Jei nepavyko tobula akių kontūro linija – nieko tokio! Mėginkite iš naujo ir jums tikrai pavyks.

Nepasiduokite iš pirmo sykio, nes būtent kantrybė ir pastangos atneš jums laimę 2016-aisiais. Esminiai šių metų įvykiai bus susiję su antrąja jūsų puse, kuri, pasak žvaigždžių, lepins jus originaliomis dovanomis ne tik iš grožio pasaulio…

<strong>GROŽIO HOROSKOPAS:</strong> ką stilingo 2016-iesiems mums pataria žvaigždės
© Fotolia nuotr.

Liūtas

Po Liūto ženklu gimusioms dailiosios lyties atstovėms 2016-aisiais tiks lengva, vasarą primenanti ir vėjyje besiplaikstanti pastelinių spalvų apranga. Atitinkamai turėtų derėti ir makiažas: švelniai rožine ar rusvai padažytos lūpos, smėlio spalvos šešėliais pagražintos akys ir prancūziškas manikiūras. Nepersūdykite dažydamosi, jei trokšite būti dėmesio centre ir ryškiausia iš merginų. Astrologų teigimu, 2016-ieji Liūto ženklo atstovėms bus originalių grožio idėjų šaltinis, tad nė nemanykite, kad stulbinamai atrodysite tik nuotraukose!

Mergelė

2016-aisiais po Mergelės ženklu gimusios moterys ir merginos bus labai skrupulingos. Ir tai, anaiptol, ne yda! Valandos, praleistos prie veidrodžio, nenueis veltui ir duos ilgai lauktų bei trokštamų rezultatų. Būtent šiais metais išsipildys jūsų ilgai brandinta grožio svajonė. Laimės paukštė kone tiesiai atskris jums į rankas. Beje, 2016-aisiais itin atidžiai prižiūrėkite veido odą: kruopščiai rūpinkitės ja ryte bei vakare ir, svarbiausia, nepamirškite palepinti drėkinamosiomis priemonėmis. Pasak žvaigždžių, 2016-aisiais spindinti, gaivi ir skaisti veido oda bus Nr. 1 liaupsinant jūsų išvaizdą.

<strong>GROŽIO HOROSKOPAS:</strong> ką stilingo 2016-iesiems mums pataria žvaigždės
© Fotolia nuotr.

Svarstyklės

Visus 2016-uosius Svarstyklių ženklo atstovėms atrodys, kad ir vėl pasirinkti ne tie lūpų dažai, prie avimų aukštakulnių visgi dera kita suknelė, o kur dar ne tuo šampūnu išplauti plaukai!.. Žodžiu, Beždžionės metais jums kaip niekada sunkiai seksis išsirinkti. Tačiau pernelyg nesisielokite, jeipasirinksite ne tą, –vis tiek atrodysite stulbinamai. Šukuosena, makiažas, manikiūras – viskas tarpusavyje derės nepriekaištingai net ir po ilgų svyravimų!

Skorpionas

Skorpionėms šie metai bus lengvi ir aktyvūs. Jūsų gyvenime dominuos sportas ir… mažiau laiko skirsite makiažui. Vis dėlto nemanykite, kad toks pat makiažas ir tokie patys drabužiai derės ir į sporto salę, ir į pasimatymą. Toks požiūris – niekam tikęs, tad nesistebėkite, jei aplinkiniai apšnekės jus ne iš gražiosios pusės.

Nesusimaukite! Beje, kad ir kaip paradoksaliai skambės, gražintis dekoratyvine kosmetika, nors ir skirsite tam mažiau laiko, jums seksis fantastiškai. Kokiu blizgiu pateptos lūpos, kokiu tušu pagražintos blakstienos, kokia spalva paryškinti skruostikauliai… – pratinkitės prie panašių merginų klausimų kitais metais.

Pasak astrologų, Skorpiono ženklo atstovėms 2016-aisiais vertėtų rinktis ryškesnes spalvas, nesidrovėti raudonos, purpurinės ir geltonos.

<strong>GROŽIO HOROSKOPAS:</strong> ką stilingo 2016-iesiems mums pataria žvaigždės
© Fotolia nuotr.

Šaulys

Svarbiausia šiais metais – niekur neskubėti, net jei gundys didelės nuolaidos. Nespirgėkite ir ramiai pamąstykite, ar jums iš tiesų to reikia, ar neturite nieko panašaus.

Daugiausia naudos po Šaulio ženklu gimusioms merginoms 2016-aisiais atneš kosmetika, prisodrinta vitaminų, o itin susirūpinti reikės lūpomis, mat šiemet joms reikės ypatingos priežiūros.

Ožiaragis

Dailus kostiumėlis ir tamsios spalvos – štai koks jūsų sėkmės raktas 2016 metais. Tačiau nepamirškite ir įmantrių suknelių, ryškesnių akių, elegantiškų šukuosenų – savaitgaliai juk niekur nedingo!

Astrologų teigimu, po Ožiaragio ženklu gimusioms moterims kitais metais derėtų įsigyti mažiau, bet kokybiškos kosmetikos. Garsūs prekės ženklai pasirūpins jūsų grožiu, bet nepraraskite sveikos nuovokos ir saiko lepindamos save grožio pirkiniais.

Vandenis

Jei susižavėjote kuo nors vartydamos glamūrinį žurnalą ar žiūrėdamos autoritetingą mados tinklaraštį – pirmyn! Atkartokite tai! 2016-aisiais vadovaukitės nuojauta, nenuvilsiančia jus nė per nago juodymą. Pasak žvaigždžių, šie metai – puikus metas kardinaliai keisti šukuoseną, ypač jei nusižiūrėjote ją nuo Holivudo žvaigždės, panašios į jus.

Drąsiau naudokite dekoratyvinę kosmetiką, kuri tik paryškins gražiausius jūsų veido bruožus, ypač antakius ir akis. 2016-aisiais astrologai nerekomenduoja rinktis aštrių, aitrių kvepalų – jie lyg magnetas trauks negatyvią energiją.

Žuvys

Būkite be galo atidžios rinkdamosi drabužius, nes 2016-aisiais vargu ar jums seksis rasti tą tinkamą ribą tarp aukštosios mados ir kasdienio gyvenimo. Taip pat ir su makiažu: ne viską, ką regėsite madų žurnaluose, pulkite atkartoti. Geriau daugiau dėmesio skirkite išmėgintiems įvaizdžiams ir kosmetikos priemonėms, jau esančios jūsų kosmetinėje. Šiemet teks itin susirūpinti ir rūpintis plaukų priežiūra – jiems kaip niekada reikės jūsų pagalbos.

www.beautyprint.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gražios

Procedūros, kurios jūsų pėdas pavers švelniomis it kūdikio (12)

Kojų oda reikalauja itin rūpestingos priežiūros. Ypač artėjant vasarai, kai po vandens pramogų, nuo sūraus vandens ir krašto smėlio pėdų oda nuvarginama dar labiau.

Kaip sumažinti paakių maišelius? Greitos priemonės iš 2 ingredientų (2)

Jei ryte jūsų nedžiugina vaizdas veidrodyje, nebūtinai kalti senėjimo procesai ar nepakankama veido odos priežiūra.

Ką daryčiau kitaip tuokdamasi antrąkart (16)

Ne kartą teko girdėti nuotakas svarstant ką jos darytų kitaip, jeigu tekėtų antrąkart. Vienos nusivylė fotografais, kitos su pūsta suknele jautėsi ne savame kailyje, o trečias liūdino per daug apgirtę svečiai.

Kaip efektyviausiai sumažinti celiulitą? 6 pratimai (7)

Nei viena nenori, kad jų sėdmenis ar kojas „puoštų" celiulitas.

Jas padažė profesionalė - sunku patikėti, kad tai tos pačios moterys! (68)

Makiažo galia iš tiesų labai didelė. Tai įrodo profesionalios makiažo meistrės Goar Avetisyan darbo rezultai (@ goar_avetisyan). Moterys iš bjauriųjų ančiukų virsta gulbėmis!

Vieniša moteris paatviravo: esu „senmergė su kate“ ir visai to nesigėdiju (100)

„Tą akimirką, kai aš supratau, kad man nereikia pakeisti jokios savo dalies tam, kad traukčiau tokius žmones, kuriems aš nepatinku tokia, kokia esu, aš tapau geresne partnere, nes išsiaiškinau, ko reikia man pačiai." - šie Ingos, kuri atsiuntė mums vienišas moteris padrąsinantį laišką, žodžiai pavergė mūsų širdis. Dalinamės jos atviru laišku ir su Jumis.

15 populiariausių grožio triukų socialiniuose tinkluose

Pamiršote plaukų gumytę, o liemenėlės vielos nuolat lenda, kur nereikia? O gal subyrėjo mėgstami akių šešėliai? Ne bėda! Socialinių tinklų karalienės turi sprendimus visiems gyvenimo atvejams.

Atgaivinkite odą: veiksmingas raukšlių lygintuvas už 1 Eurą! (4)

Jei mėgstate saldumynus ne tik valgyti, bet ir gaminti, greičiausiai namuose turėsite tai, kas gali priversti odą atjaunėti.

Įspūdingus erotinius paveikslus tapančio meninko mūza - JO žmona FOTO (42)

Vieno garsiausių šių laikų Rusijos menininko Sergėjaus Maršenikovo paveikslai žavi visą pasaulį. Realizmo atstovo kūryboje vyrauja erotiniai moterų paveikslai, kurių tikroviškumas pribloškiantis.

15 fantastiškų prancūziško manikiūro idėjų FOTO (11)

Daugiau yra mažiau! Šį kartą tuo įsitikinome žvelgdamos į šiuos lakuotus nagučius. Iš pirmo žvilgsnio labai paprastas ir niekuo neišsiskiriantis lakavimo būdas atrodo tikrai skoningai bei subtiliai.

Karšti treneriai: su jais norėtų paprakaituoti kiekviena moteris FOTO (42)

Mane nupurto nuo minties apie sportą. Tačiau judėti vis tiek reikia. Ar įmanoma treniruojantis jausti malonumą?

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai? (2)

Vestuviniai žiedai laikomi santuokinės ištikimybės simboliu. Pagal krikščioniškas tradicijas vestuviniai žiedai turi būti paprasti, neperkrauti įvairiomis detalėmis. Aišku, vestuvinių žiedų pasirinkimas reikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl pakalbėkime apie tai, kokie vestuviniai žiedai tinkami įvairiems žmonėms.

Šios moterys džiaugiasi kiekvienu priaugtu kilogramu FOTO (8)

Esant tokiam dideliam mados bei popkultūros industrijos spaudimui, kyla didelė tikimybė, jog jūs susidarėte (o gal dar tik susidarysite) netinkamą gražaus kūno įvaizdį... Daugelis moterų nuolat galvoja apie tai, kaip tapti plonesnėmis, tačiau yra ir tokių, kurios daro viską, kad priaugtų svorio.

Prancūzių lieknumo paslaptys: kaip nestorėti valgant sūrį, šokoladą ir žąsų kepenėles (22)

Visoms moterims patinka, kaip gyvena prancūzės. Mums norisi perimti jų įpročius, kad išliktume lieknos, per daug nevargdamos ir netgi jausdamos malonumą.

„Nutella" kremą galima ne tik valgyti - juo dažo plaukus! (16)

Plaukų dažymas moterims yra gana jautri tema, nes ne visada sulaukiame tokio rezultato kokio tikimės, o netenkinančio rezultao nepavyksta iš karto atsikratyti. Stilistas Huda Kattanas siūlo nepavojingą ir labai saldų būdą pakeisti plaukų spalvą. Jums reikės „Nutella" kremo ir šiek tiek kondensuoto pieno.