Atviros moterų išpažintys: to daugiau niekada neleisčiau sau daryti...

 (20)
Prieš Naujuosius metus dažnai mėgstame pasižadėti sau, ką norime nuveikti kitais metais. Numesti svorio, atsikratyti žalingų įpročių, pakeisti valytuvą...
© Fotolia nuotr.

2016-iesiems skaičiuojant paskutines dienas, „Eismo braškės“ paprašė vairuojančių dailiosios lyties atstovių atsakyti, ko jos niekada nebeleistų sau daryti automobilyje ir už tai neatleistų.

Kai kurie moterų atsakymai savo atvirumu išties stebina. Pavyzdžiui, Oksana neslėpė, kad dėl kai kurių blogų įpročių neišgelbėjo netgi baudos. Tačiau tam tikrų dalykų moteris sau neatleistų.

„Buvo daug kartų, kai kalbėjau ir valgiau prie vairo. Buvo, kai nubaudė už kalbėjimą telefonu, bet tai nepadėjo. Aš savo automobilyje niekada neleisčiau savo vaikui važiuoti neprisisegus saugos diržo“, - prisipažino jauna mama Oksana.

„Aš savo automobilyje niekada nebeklausysiu „G&G Sindikato“, neįmanoma susikaupti, norisi tik šokti ir repuoti“, - juokėsi linksmuolė Irta.

„Neleisčiau rūkyti ir gerti alkoholio“, - kategoriška ir griežta Neringa.

Atviros moterų išpažintys: to daugiau niekada neleisčiau sau daryti...
© Shutterstock nuotr.

Pastarajai antrino ir Milda. „Labai seniai, kai dar rūkydavau, padariau avariją besidegdama cigaretę. Nesuvaldžiau mašinos ir užlėkiau ant šaligatvio. Tiesa, tai nebuvo priežastis, bet rūkymas dėmesį akimirkai atitraukia nuo kelio. Dėl to mečiau rūkyti, - prisimena ji. - Mano draugei įkrito cigaretė į saloną, kai ji bandė išmesti nuorūką. Pradegė sėdynė, nes sustoti iš karto ji negalėjo. Gaisro ar avarijos tikimybė buvo nemaža.“

Automobilyje seniau rūkydavo ir Asta. Dabar šio žalingo įpročio ji prie vairo atsisakė: „Viena iš priežasčių - sveikata. Kadangi daug laiko praleidžiu automobilyje, rūkau mažiau. Todėl prie vairo norėčiau niekada neberūkyti“.

Aš niekada nesidažyčiau, nes mačiau, kaip tai daranti moteris vos nepražudė žmonių...

„Aš niekada nesidažyčiau, nes mačiau, kaip tai daranti moteris vos nepražudė žmonių... Man nesuvokiama, kaip tokiu atsakingu momentu galima dažytis blakstienas ir dar lieti tulžį ant žmogaus, kuriam dėl to kelią užblokavai. Labai norėjau sustojus ją pamokyti. Bet to nepadariau, dėl ko dabar gailiuosi“, - neslėpė Simona.

„Aš savo automobilyje niekada nebevalgyčiau šokolado! Kažkada palikau ant sėdynės, ištirpo ir teko pakloti nemažai pinigų už cheminį valymą“, - tikino Sonata.

O štai Irma sau turi kur kas daugiau pažadų nei visos kitos kartu sudėjus: „Aš savo automobilyje niekada nebesilenksiu po vairu link pedalų siekti pamesto daikto. Niekada daugiau nemėginsiu pasiekti keleivio pusėje esančio šoninio veidrodėlio, kuris buvo užlenktas parkavimosi metu. Aš labai pasistengsiu daugiau niekada kitiems vairuotojams nerodyti nepadorių gestų, kai jie bereikalingai man signalizuoja ir visaip kitaip nepagarbiai elgiasi. Aš geresnė nei tie šunsnukiai! Ir neleisiu muzikos taip garsiai, kad visi lauke ją girdėtu, nori to ar ne...“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Eismo braškės

Bijote vairuoti? Moterys, sužinokite, kaip labiau pasitikėti savimi prie vairo

Dabar keliuose galima išvysti daugiau dailiosios lyties vairuotojų nei bet kada anksčiau. Per pastaruosius 20 metų vairuojančių moterų skaičius išaugo dvigubai, tačiau jeigu daugelis vyrų prie vairo trykšta perdėtu pasitikėjimu savimi, tai moterims dažniausiai jo trūksta.

6 mažai žinomi vairavimo patarimai, kurie gali išgelbėti jūsų gyvybę (15)

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažniausiai gyvybės netenka vairuodami ar patekę į kito vairuotojo sukeltą eismo įvykį. Nepaisant fakto, kad šiais laikais automobiliai yra saugesni nei bet kada, juos vis tiek vairuoja žmonės, kurie, būkim sąžiningi, kartais neturi net minimalių techninių ir teorinių žinių, kurios būtinos norint valdyti transporto priemonę

5 naudingi patarimai vairuojančioms moterims (57)

Kiekviena dailiosios lyties atstovė nors kartą gyvenime yra girdėjusi skundžiantis „moterimis prie vairo“. Nei vienai nepatinka tai girdėti, tačiau kalbant tarp mūsų, mergaičių, tuose juokeliuose esama nemažai tiesos, ar jums taip neatrodo?

Avariją išgyvenęs E. Žičkus: skausmą krūtinėje jaučiau dar kelias dienas, o išgąstį – ne vieną mėnesį (6)

Visi kas savo kailiu patyrė ką reiškia patekti į avariją, žino kad toks įvykis paveikia ilgam. Vieni išgyventą išgąstį jaučia metų metus, kiti kasnakt sapnuoja košmarus, bet daugelis vieningai sutaria, kad skubėjimas kelyje viso to nevertas.

Dainos, kurių nepatartina klausyti prie vairo (16)

Nuotaika, kuri jus valdo vairuojant, veikia viską. Tai, kaip jaučiatės tuo metu, apspręs, kaip vairuojate. Jeigu esate supykę, vairuosite kur kas agresyviau. Jeigu liūdite, greičiausiai būsite labiau išsiblaškę ir prasčiau nei įprastai sukaupsite dėmesį. Jeigu jaučiatės laimingi ir savimi patenkinti, greičiausiai viską darysite pagal įstatymo raidę arba tiesiog paprasčiausiai greitai važiuosite. Ir nors egzistuoja tūkstančiai įvairių veiksnių, apsprendžiančių jūsų nuotaiką, niekas negali paneigti, kad muzika, kurios klausotės, yra vienas iš pagrindinių veiksnių.

10 patarimų nėščioms vairuotojoms (1)

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja prie vairo sėstis ir besilaukiančioms moterims, o tai darydamos jos privalo suprasti, kad avarijos atveju pavojus susižeisti yra didesnis. Vis dėlto, esama būdų, kaip riziką sumažinti.

Vairuotojų horoskopas: kokie kiekvieno Zodiako ženklo vairavimo įpročiai (10)

Paskaičius šį straipsnį tikriausiai pasakysite: „Matot, ne viena aš vairuoju tarsi su pirkinių maišu ant galvos.“ O gal atvirkščiai? Padiskutuokime komentaruose!

Tikra istorija: šito nepamiršiu visą gyvenimą (2)

Kiekvieną dieną vis greičiau bėgame ir bandome užkariauti bei pasiekti naujus tikslus. Bet kiek iš tiesų tame yra prasmės?

Skaitytojos patirtis: iki šiol sapnuoju tą vyrą (10)

Kartais būna etapų, kai, rodos, tarsi plauki pasroviui ir nebevertini kasdienybės teikiamų džiaugsmų, kurie gyvenimui suteikia prasmės bei vertės.

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus (2)

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią (9)

Automobilis jau seniai žmonėms tapo ne tik susisiekimo priemone. Mašina neretai atspindi asmens socialinį statusą, asmenybę ir finansines galimybes.

Kaip namų sąlygomis panaikinti blogą kvapą automobilyje: gaiva išsilaikys iki kelių savaičių (9)

Kai blogą kvapą pradeda skleisti drabužiai, juos įmeti į skalbimo mašiną ar nuneši į valyklą. Tačiau jei pradeda nemaloniai dvelkti automobilio salonas, dažnas vairuotojas susiduria su nelengva užduotimi. Nes automobilio kvapų neretai taip paprastai nepašalinsi.

Atviros moterų išpažintys: to daugiau niekada neleisčiau sau daryti... (20)

Prieš Naujuosius metus dažnai mėgstame pasižadėti sau, ką norime nuveikti kitais metais. Numesti svorio, atsikratyti žalingų įpročių, pakeisti valytuvą...

Nuodėmė, kurios labai bijo N. Bunkė: man tai kainuotų per brangiai (15)

Pramogų pasaulio atstovų pavardės į policijos suvestines neretai patenka dėl padarytos nuodėmės – vairavimo išgėrus. Teisę vairuoti dėl padauginto alkoholio yra praradęs ne vienas žinomas žmogus.