© Bubblekitchen
Pagaminamas per: 30min
Įvertinimas:
4.2500 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sudėtingumas:
Porcijos:

Gaminimas

O jei esate tikri blynų žinovai, prieš gaminant šį prancūzišką, galima sakyti, desertą, vertėtų pažiūrėti, kaip siuzetės blynelių kelis variantus ruošė Julia Child 7 dešimtmetyje TV laidoje French Chef.

Šių blynelių ruošimas apima kelis etapus: pačių blynelių tešlos paruošimas ir iškepimas (blynelių galima išsikepti ir iš vakaro) ir padažo paruošimas bei blynelių apkepimas jame. Taigi, pradžiai.

Dideliame dubenyje kiaušinį išplaku su cukrumi ir žiupsniu druskos, supilu išlydytą sviestą, dalį pieno ir suberiu miltus. Labai gerai viską išmaišau, supilu likusį pieną (atsižvelgiant į tešlos tirštumą), įmetu apelsino žievelių gabalėlius ir įpilu šaukštą apelsinų sulčių.

Blynus kepiau 21 cm keptuvėje nepridegančia danga, todėl keptuvės papildomai tepti niekuo nereikėjo, užteko tešloje esančio lydyto sviesto.

Į didelę keptuvę įberiame cukrų, palaukiame, kol jis truputį pradės lydytis, įdedame sviestą ir viską nuolatos maišome, kada cukrus rusta, įpilame apelsinų sultis, įmetame apelsino žievelę.

Viską gerai išmaišius dedame sulankstytus blynus (blyną lenkiame per pusę ir dar kartą per pusę, gaunasi trikampėlis). Sudėtus blynus į keptuvę su padažu apkepame iš abiejų pusių, tuomet įpilame apelsinų likerį, visa masė pradeda tirštėti (dar kartą apverčiau blynus, kad iš abiejų pusių pasidengtų tirštu padažu). Pagal didžiąją dalį receptų pabaigai naudojamas konjako šlakelis ir jis padegamas, tada blyneliai gražiai apskrunda iš išorės.

Paruošimo būdas: Kepti keptuvėje
Mėgautis per: Pietūs Pusryčiai Vakarienė
Geriausia valgyti: Karštą
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi recepetai