© hdlife.lt
Pagaminamas per: 60min
Įvertinimas:
0 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sudėtingumas:
Porcijos:

Gaminimas

Išlydykite želatiną su keliais šaukštais vandens. Paruoškite biskvitinį lakštą – išpjaukite tinkamą formą, kad jis tilptų į naudojamą silikono formą.

Keptuvėje išlydykite 100 g cukraus ir sudėkite sviesto gabaliukus, įpilkite vanilės esenciją ir ištirpintą želatiną. Nuolat maišykite, kol gausis karamelė ir iškart perpilkite į silikono formelę.

Persikus supjaustykite į 4 dalis ir išimkite riešutus. Persikų ketvirčius sudėkite į padažą, o tarpus užpildykite šilauogėm. Formą su persikais ir uogomis pašaukite į įkaitintą orkaitę ir pakepkite apie 30 min. 190 laipsnių temperatūroje.

Naminis persikų pyragas
© hdlife.lt


Naminis persikų pyragas
© hdlife.lt

Ant iškepusių vaisių viršaus uždėkite paruoštą biskvito lakštą – labai svarbu, kad jis gražiai tilptų silikono formoje. Tada pakepkite dar 10-15 min. Biskvitas turi sugerti dalį skysčių. Išėmus iš orkaitės palikite visą turinį formoje pernakt pilnai atvėsti.

Naminis persikų pyragas
© hdlife.lt

Kitą rytą ant pyrago viršaus uždėkite lėkštę arba lentelę ir staigiai apverskite, kad visas pyragas gražiai iškristų iš formos. Prieš tai galite jį šiek tiek pašildyti karšto vandens vonelėje, kad lengviau atšoktų nuo silikono.

Naminis persikų pyragas
© hdlife.lt

Skanaus!

Tinka: Iškylai
Šventiniam stalui: Šventiniai pietūs , Vakarėlis
Paruošimo būdas: Kepti orkaitėje
Mėgautis per: Pietūs Pusryčiai Vakarienė
Geriausia valgyti: Šaltą
|Populiariausi straipsniai ir video

Naujausi recepetai