© cocinarendez-vous.blogspot.com
Pagaminamas per: 120min
Įvertinimas:
0 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sudėtingumas:
Porcijos:

Gaminimas

Miltus (persijotus) sumaišykite su mielėmis, druska, cukrumi. Pieną pašildykite su sviestu, kol šis ištirps ir atvėsinus supilkite į miltus. Įmuškite kiaušinį ir gerai išminkykite ( aš minkiau apie 15min.) Palikite pailsėti tešlą 1-1,5val.

Tešla turi pakilti dvigubai. Po to lengvai perminkykite, padalinkite lygiomis dalimis į norimo dydžio bandeles (man gavosi 12) ir vėl palikite 30 minučių susistovėti ir pakilti tešlai. Iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje kepkite 12-15 min (priklausomai nuo dydžio).

Sumalkite vištos krūtinėles, svogūną. Sudėkite pertrintą varškę, prieskonius. Viską gerai išmaišykite su prieskoniais. Suformuokite paplotėlius, apvoliokite džiuvėsėliuose ir padėję ant pergamentiniu popieriaus ištiestoje skardoje, kepkite iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 15 minučių.

Aioli padažui česnakus sutrinu su druska. Tryniau iki "pamėlynavimo" kol gavosi vientisa masė. Tada po truputėli, lašelis po lašelio pastoviai maišant pyliau aliejų. Kai masė gavosi tiršta, tokia sviestinė, supyliau citrinos sultis ir pipirus.

Prieš patiekiant, bandelę apkepkite ant griliaus, kad įgautų to nuostabaus dūmo kvapo, taip pat ir mėsos paplotėlius. Dėkite salotų lapus, alioli, kalendrą, pomidorą ir mėgaukitės nerealiai sultingu kepsniu.

Tinka: Iškylai, Vaikams
Paruošimo būdas: Grilis/laužas Kepti orkaitėje
Mėgautis per: Pietūs Vakarienė
Geriausia valgyti: Karštą
cocinarendez-vous.blogspot.com

Naujausi recepetai