Traškios vištienos juostelės
© Recepto autorė
Įvertinimas:
3.6250 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gaminimas

6 porcijos

1. Vištienos krūtinėlę supjaustome ~1 cm storio juostelėmis.
2. Viename dubenyje sumaišome visus marinatui skirtus ingredientus, sudedame vištienos juosteles, gerai sumaišome, uždengiame maistine plėvele ir paliekame marinuotis šaldytuve bent 2 val. (geriausia pernakt).
3. Miltų mišinys – viename dubenyje sumaišome miltus su prieskoniais. Supilame pasukas, gerai išmaišome, po to pirštais miltus sutriname į mažus gabalėlius.
4. Keptuvėje ant stiprios ugnies įkaitiname pakankamai aliejaus (kad beveik apsemtų vištienos juosteles).
5. Kiekvieną juostelę dedame į miltų mišinį, gerai prispaudžiame (tam, kad juostelės apliptų miltų trupiniais). Tada juosteles dedame į įkaitusį aliejų, kepame iš abiejų pusių po 2-3 min, kol juostelės įgauna auksinę spalvą. Iškepusias vištienos juosteles dedame ant popierinio rankšluosčio. Tokiu būdu iškepame visas vištienos juosteles. Jei pritrūksta miltų mišinio, užsimaišome dar vieną porciją. Vištienos juosteles patiekiame su mėgstamais padažais ir daržovėmis.

Skanaus!

Tik iškepusios juostelės yra labai traškios, po to pastovėję suminkštėja.

Vištienos nebūtina laikyti marinate pernakt, užtenka ir poros valandų. Bet jeigu turite galimybę vištieną marinuoti 24 val., tuomet tik geriau. Prie vištienos juostelių labai tinka saldžiarūgštis, aštrus ir mėlynojo sūrio padažai.

Traškios vištienos juostelės
Traškios vištienos juostelės
© Recepto autorė
Paruošimo būdas: Kepti keptuvėje
Mėgautis per: Vakarienė
|Populiariausi straipsniai ir video

Naujausi recepetai