© hdlife.lt
Įvertinimas:
0 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sudėtingumas:
Porcijos:

Gaminimas

Paruoškite mėsą: nuplaukite ją po tekančiu vandeniu, nupjaukite nereikalingas gleives ir taukus bei supjaustykite ją nedideliais gabalėliais. Ant mėsos užberkite druską, pipirus, cinamoną ir gerai sumaišykite. Mėsą kol kas atidėkite į šalį.

Smulkiai supjaustykite kiaulienos šoninę ir apkepinkite ją puode, kuriame troškinsite mėsą. Apskrudusius šoninės gabalėlius išimkite ir laikinai atidėkite į šalį.

Į puode likusius riebalus sudėkite sviestą ir apkepinkite smulkiai supjaustytus svogūnus. Tuo tarpu nuskuskite morkas ir supjaustykite jas stambesniais gabalėliais. Kai svogūnai lengvai apskrus į puodą sudėkite paruoštas morkas, viską sumaišykite ir dar kelias minutes pakepinkite.

Tada supilkite pomidorų sultis, balzaminį actą, šokoladą, čili pipirą (jei nemėgstate labai aštriai į puodą dėkite sveiką nesmulkintą pipirą) ir apskrudintus šoninės gabalėlius. Viską gerai sumaišykite ir užkaitinkite, kad mišinys užvirtų.

Tuomet sudėkite jautieną, supilkite jautienos sultinį, įdėkite lauro lapus ir pusiau perpjautas česnakų galvas. Česnakų nelupkite, o mėsai išsitroškinus, jų galvas tiesiog išimsite iš puodo.

Vėl viską sumaišykite ir troškinkite ant nedidelės ugnies apie 45-50 min. (kaskart pamaišant). Troškinant stebėkite, kad neišgaruotų skystis ir mėsa nepridegtų.

Baigiant troškinti padažas turi būti sutirštėjęs.
Patiekalas puikiai tinka su bulvių piurė.

Skanaus!

Šventiniam stalui: Šventiniai pietūs , Vakarėlis
Paruošimo būdas: Troškinti
Mėgautis per: Pietūs Vakarienė
Geriausia valgyti: Karštą
|Populiariausi straipsniai ir video

Naujausi recepetai