Gastroval
© DELFI

Tačiau ragauti ir mėgautis naujais skoniais visai nebaisu, jei rankinėje ar vaistų spintelėje yra GASTROVAL. Fermentų ir augalinių ekstraktų produktas – patikima pagalba virškinimui.

Ragaukite drąsiai naujus patiekalus, juos fotografuokite, įkelkite nuotrauką ir parašykite, kaip gaminote ar kur įsigijote.

Kiekvieną savaitę burtų keliu bus išrinkti 10 laimingųjų, kurie gaus po GASTROVAL FORTE pakuotę. Viso taip bus išdalinta 40 GASTROVAL FORTE pakuočių. O 2016 m. sausio 26 d. burtų keliu bus išrinktas vienas laimėtojas, kursi gaus telefoną APPLE IPHONE 6.

AČIŪ VISIEMS DALYVIAMS. BURTŲ KELIU APPLE IPHONE 6 LAIMĖJO LEONARDA MORONOVIENĖ. Su laimėtoja dėl prizo atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Taisyklės:

1. Žaidimo pavadinimas – „Ragaukite drąsiai su GASTROVAL“
2. Žaidimo aplikacija pasiekiama adresu: www.1000receptu.lt/ragauk drąsiai/
3. Žaidimo trukmė: nuo 2015 m. gruodžio 22 d. iki 2016 m. sausio 26 d.
4. Žaidimo organizatorius - UAB DELFI ir UAB VALENTIS PHARMA
5. Žaidimo esmė: kelti į projekto platformą dar neragauto, labiausiai pavykusio, patikusio, naujai paragauto - ,,metų atradimo” patiekalo nuotrauką, parašyti, kaip jį pasigaminti arba kur įsigyti.
6. Norėdami pretenduoti laimėti žaidimo prizus, dalyviai privalo įkelti patiekalo nuotrauką ir palikti komentarą,kaip jį pasigaminti arba kur įsigyti patiekalą.
7. Žaidimo dalyviai registracijoje turi nurodyti teisingus asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą. Gavus klaidinančią informaciją, žaidimo dalyviai negalės laimėti žaidimo prizų.
8. Konkurso prizai: 40 vnt. (keturiasdešimt) ,,Gastroval Forte” pakuočių, 1 vnt. telefonas APPLE IPHONE 6. „Gastroval“ prizai atiteks keturiasdešimčiai burtų keliu užsiregistravusių dalyvių. Kiekvieną savaitę bus padovanota po dešimt pakuočių. Konkurso paskutinę dieną burtų keliu bus išrinktas telefono APPLE IPHONE 6 laimėtojas iš visų konkurse dalyvavusių, užsiregistravusių ir komentarą palikusių dalyvių.
9. Žaidimo prizus laimėtojai galės atsiimti UAB DELFI biure: Gynėjų 16, Vilnius.
10. Apie laimėjimą laimėtojai bus informuoti asmeniškai el.paštu, kurį pateikė registracijos lange.
11. Prizus laimėtojai privalo atsiimti iki 2016 m. vasario 20 d.
12. Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.
13. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę UAB DELFI ir UAB VALENTIS PHARMA bei jos nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų vardus ir pavardes. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
14. Žaidimo prizai į pinigus nekeičiami.
15. Papildoma informacija apie žaidimą teikiama el. paštu: konkursas@delfi.lt.
16. Organizatoriai pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.

Skaitykite daugiau:
http://www.1000receptu.lt/ragauk_drasiai/

|Populiariausi straipsniai ir video

Naujausi recepetai