© T. Šimkaus nuotr.

Vyras išties ne iš kelmo spirtas – ir puikiai šoka, ir ant ledo čiuožia, ir TV laidas veda, netgi dainuoja ir pagal savo receptus ruošia puikias tortilijas bei risotto su jūros gėrybėmis. Ne gana to, jis sudalyvavo linksmame kulinariniame projekte „Siurprizas lėkštėje” ir išmoko gaminti gardžią ispanišką vištieną, įdarytą špinatais bei nuostabų desertą „Churos”.

Neįtikėtina tai, kad toks talentingas jaunikis ieškomai antrai pusei nekelia jokių didelių reikalavimų: „Negaliu pasakyti, kad moteris turi būti su tam tikros spalvos akimis, ar plaukais, turėti tam tikras savybes ir panašiai. Būsiu su ta, kurią tiesiog pamilsiu”, – užtikrintai kalbėjo A. Butkus.

Šokėjas netiki, kad jo širdį galima užkariauti per skrandį ir sako, kad jo būsimai mylimajai mokėti gaminti visai nebūtina: „Kulinariniai sugebėjimai, žinoma, privalumas, bet juk ne visi mes galime daryti tam tikrus darbus ar turėti polinkį tam. Jei ji nemokės gaminti, tai pagaminsiu aš”, – tikino šokėjas.

Daugiau įdomybių iš žvaigždžių gyvenimo ir gardžiausių įvairių šalių receptų rasite puslapio www.1000receptu.lt rubrikoje „Siurprizas lėkštėje“ ir per Delfi TV.

Projekto „Siurprizas lėkštėje“ partneriai: „Borjomi“ – geros savijautos po gardžių patiekalų rėmėjas ir buitinė technika „Bosch“ – profesionalas namuose, kuris palengvins kiekvieno virtuvės šeimininko darbą.

Naujausi recepetai