Kokį bjauriausią dalyką yra suvalgęs radistas Rolandas Mackevičius?

Linksmame kulinariniame projekte „Siurprizas lėkštėje“ netrūksta skaniausių tradicinių pasaulio šalių receptų, geros nuotaikos ir dar negirdėtų istorijų iš Lietuvos garsenybių gyvenimo. Į projekto sūkurį įsitraukė ir radistas Rolandas Mackevičius, kuris papasakojo kokį bjauriausią patiekalą yra suvalgęs ir koks desertas jį labiausiai pradžiugina, kai liūdna.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

- Mėgstamiausias patiekalas?

- Kijevo kotletas

- Patiekalas, kurio nemėgstate?

- Vėdarai

- Ką bjauriausio esate suvalgęs per gyvenimą?

- Varlių šlauneles ir kramtomą guma nuo žemės.

- Koks jūsų firminis patiekalas?

- Tikriausiai burokėlių ir ožkos sūrio salotos.

- Kokiu patiekalu lepinate žmoną?

- Racionas visada labai skirtingas, nes greitai pabosta tas pats patiekalas. O dabar racionas labai griežtas, nes maitinasi ne ji viena.

- Saldumynams sakote taip ar ne?

- Saldumynai turi būti visada, jaučiuosi alkanas, jeigu po pietų nesuvalgau ko nors saldaus. Dabar bandau keisti įpročius ir saldintis proteino batonėliais.

- Be kokio patiekalo ar produkto negalite gyventi?

- Be sūrio.

- Mėgstamiausias gėrimas?

- Vanduo. Dar labai mėgstu žalią arbatą ir šviežiai spaustas morkų sultis.

- Mėgstamiausia pasaulio virtuvė?

- Vieną sunku išskirti, bet gera valgyti acto ir gliutomato pilnus kinų patiekalus, o pica ar makaronai yra puikus sekmadienio pasirinkimas, dar prancūzų virtuvė tikriausiai užimtų svarbią vietą, Kaukazas irgi ne svetimas.

- Kokį patiekalą skaniausiai gamina jūsų mama ar tėtis?

- Kiekviena mama moka gaminti puikius kotletukus :)

- Ar mėgstate gaminti?

- Labai mėgstu, taip pailsiu. Galvoji tik apie patiekalą, pjaustai sau ramiai, susitelki į maisto gamybą ir taip kitos mintys lieka pamirštos.

- Ar tiesa, kad vyro širdį galima užkariauti per skrandį?

- Man to neteko patirti. Bet jeigu žmonės sako, vadinasi įmanoma.

- Ką manote apie vis dar gyvą stereotipą, kad gaminti turi moteris?

- Dabar, kai reta moteris iš viso moka gaminti ar tai daro, tai yra privalumas. Mano žmona pradėjo gaminti tik susipažinusi su manimi. Ir aš manau, kad tai jos slaptas talentas, nes ji gamina tikrai skaniau už mane.

- Ar kaip nors specialiai maitinatės?

- Anksčiau nežiūrėdavau ką, kiek ir kada valgydavau. O dabar nuolat keliu sau iššūkius ir bandau susireguliuoti mitybą. Anksčiau niekada nevalgydavau pusryčių, o dabar jie privalomi. Dienos metu stengiuosi valgyti maistą, kuris suteiktų proteinų ir energijos. Vakarienės deja dar nesugebu atiduoti priešui.

- Ar sportuojate?

- Sportuoju. Šiltuoju sezonu važinėju dviračiu, bėgioju, einu į sporto salę ir baseiną. Smagus pats procesas, o ypač savijauta po jo.

- Kokį patiekalą norėtumėte išmokti gaminti?

- Niekada nesigalynėjau šioje srityje, visus patiekalus galima pagaminti pagal receptą. Todėl čia kažko išmokti sudėtinga. Bet įgauti įgūdžių ir mokėti gaminti daugybę patiekalų be recepto ir su savo improvizacija yra puiku.

-Koks patiekalas jus pradžiugina, kai liūdna?

- Kvadratiniai sausainiai pertepti sviestuku ir puodelis juodos arbatos su citrina :)

Daugiau gardžių patiekalų receptų ir įdomybių iš garsenybių gyvenimo rasite Delfi TV ir puslapio www.1000receptu rubrikoje „Siurprizas lėkštėje“.

Projekto „Siurprizas lėkštėje“ partneriai: buitinė technika „Bosch“ – profesionalas namuose, kuris palengvins kiekvieno virtuvės šeimininko darbą ir „Borjomi“ – geros savijautos po gardžių patiekalų rėmėjas.

Ką mėgsta ir ko ne radistas Jonas Nainys rasite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rask tau tinkantį receptą