A. Butkus pagamino katalonišką vištieną
© Organizatorių nuotr.

Šokėjas pasakojo, kad maisto gaminimas yra vienas didžiausių jo pomėgių:

„Prie keptuvės ir puodų labai atsipalaiduoju, išnyksta visos problemos. Tiesiog pjaustau sau ką nors ir visos pašalinės mintys išgaruoja...“,– svajingai pasakojo vyras.

Paklaustas, ar yra toks patiekalas, kuris jam labai nepatinka, šokėjas atsakė, jog tai farširuotos paprikos bei nuo darželio laikų nemėgiama manų košė ir pieniška sriuba. Tačiau šiuos patiekalus valgyti jam teko senokai, nes dabar jis pagal savo receptūras gamina puikiausias tortilijas bei Risotto, Paella ar makaronus su jūros gėrybėmis.

A. Butkus pagamino katalonišką vištieną
A. Butkus pagamino katalonišką vištieną
© Organizatorių nuotr.

Šiandien per Delfi TV galite pamatyti, kaip A. Butkus gamina gardžią katalonišką vištieną iš Vilniaus paukštyno broilerio plonintos filė, kuri yra jau išploninta specialia technologija, todėl gaminant išlaiko drėgmę ir mėsa tampa sultinga. Kaip žinia, vištienos filė labai tinkamas patiekalas tiek šokėjams, tiek kitiems sportininkams, tiek norintiems gyventi sveikiau.

Pasiteiravus, ar A. Butkus prižiūri figūrą, jis tikino, kad griežtų dietų nesilaiko, bet stengiasi maitintis sveikai ir vadovaujasi taisykle, kad patiekalus, turinčius daug angliavandenių reikia valgyti iki 15 valandos, o patiekalus, turinčius baltymų iki 21 valandos.

A. Butkus pagamino katalonišką vištieną
A. Butkus pagamino katalonišką vištieną
© Organizatorių nuotr.

Kokių dietų laikosi kitos žvaigždės ir kokius kulinarinius šedevrus jos pagamino projekte „Siurprizas lėkštėje“ galite pamatyti per Delfi TV ir puslapyje www.1000receptu.lt

Projekto „Siurprizas lėkštėje“ partneriai: „Borjomi“ – geros savijautos po gardžių patiekalų rėmėjas ir buitinė technika „Bosch“ – profesionalas namuose, kuris palengvins kiekvieno virtuvės šeimininko darbą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi recepetai