© Santa Maria nuotr.

Viena tokių virtuvių Tex Mex. Joje dominuoja daržovės ir kepta mėsa, o patiekalus galima paruošti greičiau nei per pusvalandį. Idėjų vakarienei ras ne tik mėgstantys aštrų maistą, bet ir turintys vaikų, norintys vakarieniauti žiūrint televizorių ar pasikvietę užsukti kelis draugus.

Vakarienei su vaikais

Turintys vaikų žino, kad patys išrankiausi maistui yra ne gurmanai, bet mažieji šeimos nariai. Jie nemėgsta aštriai, sūriai, karčiai ar rūgščiai. Be to, daržovių valgymas gali virsti tikru iššūkiu. Tačiau vaikai labai mėgsta maistą patiektą įdomiai ir nedideliais gabaliukais.

RECEPTAI:
Mažosios TEX MEX picos
Traškūs TACO su žuvies įdaru ir gvakamole

Vakarienei žiūrint filmą

Susirangius ant sofos ar į fotelį visai nepatogu valgyti sriubą ar kepsnį su šakute ir peiliu – galima apsipilti ir sutepti ne tik drabužius, bet ir baldus. Geriausiai tinka patogūs paimti į ranką patiekalai, pavyzdžiui susukti į tortilijas.

RECEPTAI:
BBQ vištienos enčilada
Daržovių fajita

Figūrą saugančiai vakarienei

Sakoma, kad norint numesti nereikalingus kilogramus verta atsisakyti vakarienės ar rinktis sveikus ir nekaloringus patiekalus. Itin gerai daržovės, liesa vištiena ir žuvis. Be to, meksikiečių virtuvėje taip mėgstama aitrioji paprika ar avokadai yra būtini laikantis dietos.

RECEPTAI:
Plėšyta lašiša
Žuvies piršteliai su aštriomis lęšių salotomis

Vakarienei su svečiais

Gerų draugų smagu sulaukti ne tik savaitgaliais, bet ir savaitės viduryje. Svarbiausia grįžus po darbo dienos spėti paruošti skanių ir sočių užkandžių. Patiekite bent du ar tris skirtingus patiekalus, taip įtiksite kiekvieno skoniui ir tikrai neliksite alkani. Tam iš anksto pasirinkite patiekalų receptus, kuriuos paruošite greitai ir visai nesudėtingai.

RECEPTAI:
Kukurūzų traškučių užkanda
Traškūs vištienos gabaliukai

TEX MEX PRODUKTŲ RINKINĮ laimėjo Indrė Vaitiekūnaitė. Su laimėtoja dėl prizo atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

|Populiariausi straipsniai ir video

Naujausi recepetai