© hdlife.lt

Rugsėjo 25 dieną, ketvirtadienį, 18 val. suskubkite į PC „Europa“ (Konstitucijos pr. 7, Vilnius) – numatomas įstabus reginys! Renginio metu bus ne tik pristatyta knyga, Jūsų ausis glostys prancūziški akordeono garsai, Jus fiksuos profesionalus fotografas, o patys knygos autoriai visus susirinkusius kvies ragauti patiekalus, iš specialiai Jums paruošto meniu!

Na, o ką galima pasakyti apie knygą, kurioje sudėti geriausi Europos patiekalai? Šios knygos autoriai kviečia keliauti ne tik į turtingą skonių pasaulį, bet ir per visą Europą. Juk maistas neatsiejama kiekvieno regiono kultūros dalis! Knygą sudaro dvi dalys.

Pirmojoje dalyje autorė Edita kviečia į gurmaniškus pasimatymus įvairiuose Europos kraštuose: drauge su Edita keliausite į seniausius Europos vyno, viskio, šampano, kitų gėrimų namus, atskleisite šimtametes gaminimo, pardavimo paslaptis. Pažadinę skonių ir kvapų jusles, išmoksite vertinti ne tik gėrimus, bet ir gurmaniškuosius ikrus, sūrį, šokoladą.

Antrojoje dalyje Jūsų laukia susitikimas su Artūru, kuris lengvai, žingsnis po žingsnio, išmokys paruošti įmantriausius, sudėtingiausius gurmaniškus, Europos meniu topuose karaliaujančius, patiekalus! Taip pat sužinosite paslapčių, kurias stengiasi nuslėpti geriausi Europos virtuvių šefai, ir neabejotinai mėgausitės užstalės skonių, kvapų ir pojūčių atradimais!

Susitikime ketvirtadienio vakarą, 18 val. su knygos “Gurmaniški pietūs kitaip… Europos meniu perlai” autoriais Edita Piulskiene bei Artūru Piulskiu – jie jau patys Jus įtikins, kad viskas yra taip, kaip sakom! Pasikvieskite Europą į savo virtuvę!

|Populiariausi straipsniai ir video

Naujausi recepetai