D. Norvilo namų virtuvėje šeimininkauja jis, o ne žmona

Dažnai girdime moterų skundus, kad jos priverstos ne tik dirbti, bet ir namus tvarkyti, skalbti, ruošti vakarienę vyrui ir atlikti kitus namų ūkio darbus, o tuo tarpu vyro pareiga po darbo tik vinį į sieną kartą per metus įkalti. Tokios taisyklės, toli gražu, negalioja dainininko Deivido Norvilo-Deivio namuose.
© T. Šimkaus nuotr.

Pasak Deivio, posakis, kad vyro širdį galima užkariauti per skrandį, jo šeimoje negalioja: „Galbūt šis mitas jau yra pasenęs. Renatai mano širdies užkariauti per skrandį tiesiog nebūtų pavykę, nes gaminti ji nelabai mėgsta“,– šypsojosi dainininkas.

Dalyvaudamas linksmame kulinariniame projekte „Siurprizas lėkštėje“, Deivis pasakojo, kad jo šeimos namuose daugiau gamina jis, o ne žmona Renata. Ne gana to, jis maistą dažnai susimedžioja pats. Tad namuose ant stalo dažnai patiekiamas šerno kumpis ir šonkauliai.

Skamba gerai? Bet tai dar ne viskas! Sudalyvavęs kulinariniame projekte „Siurprizas lėkštėje“, Deivis šeimą ir draugus stebins ne tik šerniena, bet ir puikiai paruoštais itališkais makaronais su veršienos kukulaičiais bei nuostabiu desertu Zabaglione. Šių gardžiu patiekalų receptus rasite Delfi TV ir puslapio www.1000receptu.lt rubrikoje „Siurprizas lėkštėje“.

D. Norvilui kulinarija lyg meno šaka, o geras šefas – tikras menininkas: „Maistas man vienas didžiausių gyvenimo malonumų, tai lyg kūryba, kuri prasideda vos pradėjus gaminti, tęsiasi serviruojant stalą, parenkant lėkštę, viską išdėliojant, derinant gėrimus ir vainikuojamas maloniu sotumo jausmu“.

Nors viskas skamba gurmaniškai, tačiau Deivis prisipažįsta, kad vienas mėgstamiausių jo užkandžių yra labai paprastas, tradicinis, lietuviškas. Tai juoda duona, lašinukai ir česnakas.

Pramoginio projekto „Siurprizas lėkštėje“ partneriai: buitinė technika „Bosch“ – profesionalas namuose, kuris palengvins kiekvieno virtuvės šeimininko darbą ir „Borjomi“ – geros savijautos po gardžių patiekalų rėmėjas.

„Kauno grūdai“
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rask tau tinkantį receptą