© T. Šimkaus nuotr.

Pasak Deivio, posakis, kad vyro širdį galima užkariauti per skrandį, jo šeimoje negalioja: „Galbūt šis mitas jau yra pasenęs. Renatai mano širdies užkariauti per skrandį tiesiog nebūtų pavykę, nes gaminti ji nelabai mėgsta“,– šypsojosi dainininkas.

Dalyvaudamas linksmame kulinariniame projekte „Siurprizas lėkštėje“, Deivis pasakojo, kad jo šeimos namuose daugiau gamina jis, o ne žmona Renata. Ne gana to, jis maistą dažnai susimedžioja pats. Tad namuose ant stalo dažnai patiekiamas šerno kumpis ir šonkauliai.

Skamba gerai? Bet tai dar ne viskas! Sudalyvavęs kulinariniame projekte „Siurprizas lėkštėje“, Deivis šeimą ir draugus stebins ne tik šerniena, bet ir puikiai paruoštais itališkais makaronais su veršienos kukulaičiais bei nuostabiu desertu Zabaglione. Šių gardžiu patiekalų receptus rasite Delfi TV ir puslapio www.1000receptu.lt rubrikoje „Siurprizas lėkštėje“.

D. Norvilui kulinarija lyg meno šaka, o geras šefas – tikras menininkas: „Maistas man vienas didžiausių gyvenimo malonumų, tai lyg kūryba, kuri prasideda vos pradėjus gaminti, tęsiasi serviruojant stalą, parenkant lėkštę, viską išdėliojant, derinant gėrimus ir vainikuojamas maloniu sotumo jausmu“.

Nors viskas skamba gurmaniškai, tačiau Deivis prisipažįsta, kad vienas mėgstamiausių jo užkandžių yra labai paprastas, tradicinis, lietuviškas. Tai juoda duona, lašinukai ir česnakas.

Pramoginio projekto „Siurprizas lėkštėje“ partneriai: buitinė technika „Bosch“ – profesionalas namuose, kuris palengvins kiekvieno virtuvės šeimininko darbą ir „Borjomi“ – geros savijautos po gardžių patiekalų rėmėjas.

|Populiariausi straipsniai ir video

Naujausi recepetai