Piknikas
© Fotolia nuotr.

Fotografuokitės piknike prie „Borjomi“ ir 1000receptu.lt sienelės, kelkite nuotraukas į INSTAGRAMĄ su haštagu #BORJOMIPIKNIKAS ir laimėkite 6 litrus mineralinio vandens „Borjomi“.

Savo ir kitų pikniko dalyvių nuotraukas galite pamatyti portale 1000receptu.lt arba Facebooke ČIA.


Viso burtų keliu bus išrinkta 15 laimėtojų: 5 iš dalyvavusių ir nusifotografavusių piknike Kaune, 5 Vilniuje ir 5 Klaipėdoje. Savo ir kitų dalyvių nuotraukas galėsite pamatyti puslapyje 1000receptu.lt.

Pirmasis „Borjomi“ piknikas rengiamas gegužės 26 d. Kaune Santakos slėnyje.

Pirmieji 5 nugalėtojai ir jų „Instagram“ paskyros vardai: skaviss ; juceevicius ; erikaraisyte ; rasaams ; gudumoj . Su laimėtojais dėl prizų atsiėmimo susisieks prizo steigėjai.

„Džiaugiamės, kad piknikų kultūra Lietuvoje vis labiau populiarėja. Kviečiame visus susirinkti į Santakos slėnį ir pasimėgauti ką tik ant žarijų iškepta mėsa, o lengvumo pojūčiu po skanios vakarienės pasirūpins „Borjomi“, – sako „IDS Borjomi Europe“ marketingo vadovė Tatjana Rudienė.

Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos profesionalai šventės metu svečius vaišins AB „Krekenavos agrofirma“ dovanotais „Grilio čempionų“ vištienos ir kiaulienos šašlykais.

Pievoje ant pledų su draugais ar šeimos nariais įsikūrusiems pikniko dalyviams pakilią nuotaiką kurstys gyvai Ievos Zasimauskaitės atliekama muzika.

Šią vasarą „Borjomi“, ir toliau plečia vis labiau populiarėjančią piknikų kultūrą Lietuvoje – ant žarijų kepamos mėsos šventę taip pat ketinama surengti Vilniuje ir Klaipėdoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi recepetai