Didysis sugrįžimas: Vinas Dieselis atsikratė „alaus pilvo“

 (3)
Vos prieš pora mėnesių „geriausio Niujorko dešimtmečio kūno“ savininkas, 48 metų veiksmo filmų herojus Vinas Dieselis tapo žiaurių pokštų objektų – po to, kai žiniasklaidą apskriejo pilvuką užsiauginusio aktoriaus, tinginiaujančio balkone, nuotraukos, iš jo tyčiojosi visi, kas netingėjo.
Vinas Dieselis (Markas Sinclairas). 2002 m.
Vinas Dieselis (Markas Sinclairas). 2002 m.
© Vida Press

Dabar gi skeptikai, paskubėję „nurašyti“ Holivudo žvaigždę, turėtų aprimti – Vinas Dieselis savo paskyroje socialiniame tinkle pasidalino savo nuotrauka ir paskelbė, jog jo kuriamas Xanderio Cage'o personažas iš filmų serijos „XXX“, sugrįžta.

Vinas Dieselis. 2015 m. spalis. Vida Press nuotr.

Sugrįžta kaip ir priklauso: treniruotas, be jokių papildomų lašinukų gramo – tai ir liudija Vino Dieselio nuotrauka, kurioje įsiamžino pusnuogis, kad visi kritikai gerai matytų, kad savo garsiajam „six packui“ jis vėl yra sugrąžinęs formą.

Xander Zone... Returning...

A photo posted by Vin Diesel (@vindiesel) on Jan 6, 2016 at 3:57pm PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Raumenys

Raumeningam reperiui Lietuvos kariuomenėje kilo problemų dėl atsispaudimų (10)

Raumeningam reperiui Lietuvos kariuomenėje kilo problemų dėl atsispaudimų
Jau šį sekmadienį LRT televizijos eteryje – „serialo“ apie žinomų Lietuvos žmonių išbandymus Ruklos kariniame poligone tęsinys. 11 žinomų žmonių, tapę projekto „Tikri vyrai“ dalyviais, net dvi savaites praleido gyvendami pagal griežtą kariuomenės tvarką ir mokydamiesi visų mūšyje reikalingų įgūdžių.

Tai bent asmenukė: Žydrūno Savicko bicepsai gali išversti iš kojų (FOTO - straipsnyje) (11)

Tai bent asmenukė: Žydrūno Savicko bicepsai gali išversti iš kojų (FOTO - straipsnyje)
Lietuvos galiūnui Žydrūnui Savickui nieko įrodinėti nereikia – keturis kartus pelnyti stipriausio planetos žmogaus titulai kalba patys už save. Tačiau jo asmenukės gali įkvėpti kitus žmones – svajojančius apie raumenis, tačiau juos „auginančius“ tik prie kompiuterio ekrano.

Pusnuogio A. Malachovo nuotrauka kelia aistras: raumenys „nupiešti“ ar tikri? (FOTO - straipsnyje) (39)

Pusnuogio A. Malachovo nuotrauka kelia aistras: raumenys „nupiešti“ ar tikri? (FOTO - straipsnyje)
Vienas populiariausių Rusijos televizijos laidų vedėjas Andrejus Malachovas – kietas vyrukas su ištobulintu pilvo presu. Dar visai neseniai toks teiginys būtų kėlęs juoką – kostiumus mėgstantis akiniuotas intelektualas tikrai neatrodė panašus į vyrą, ilgas valandas praleidžiančiu sporto salėje. Tačiau naujausia nuotrauka, kurią A. Malachovas patalpino savo paskyroje socialiniame tinkle, privers išsižioti visus skeptikus.

Karščiausias Rusijos vyras: kosmoso užkariavimą iškeitė į striptizą (123)

Karščiausias Rusijos vyras: kosmoso užkariavimą iškeitė į striptizą
Sergejus Gluško arba Tarzanas yra neblogai žinomas Rusijos pramogų pasaulio veikėjas – jis vadinamas vienu garsiausiu šios šalies striptizo šokėjų. Tačiau jis garsėja ne tik dėl pikantiškų šokių.

Neįtikėtinas olimpinio čempiono atsispaudimas: pabandyk pakartoti (VIDEO) (64)

Neįtikėtinas olimpinio čempiono atsispaudimas: pabandyk pakartoti (VIDEO)
Didžioji Britanija Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse kol kas negali pasigirti gausia medalių kolekcija – taupyklėje yra vos vienas aukso, vienas sidabro ir du bronzos medaliai. Tačiau šimto metrų krūtine plaukime triumfavęs Adamas Peaty prikaustė dėmesį ne tik savo apdovanojimu, bet ir atsispaudimu-triuku.