Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Herojai

Meno kūrinio istorija: nacių pagrobtas paveikslas po pusšimčio metų nustebino paveldėtojus (27)

Meno kūrinio istorija: nacių pagrobtas paveikslas po pusšimčio metų nustebino paveldėtojus
Žydų kilmės meno kolekcininkė Hedwiga Ullmann buvo priversta parduoti vokiečių dailininko Hanso Thomoso litografiją „Pavasaris kalnuose“, kai bijodama nacių persekiojimo 1938 m. išvyko iš šalies.

Garsusis Benjamino Franklino 13-os savaičių planas moralinei tobulybei pasiekti (6)

Garsusis Benjamino Franklino 13-os savaičių planas moralinei tobulybei pasiekti
Franklinas savo Autobiografijoje pateikė garsiąją schemą, nurodančią, kaip pasiekti „moralinės tobulybės“ laikantis trylikos savaičių plano. Kiekviena savaitė būdavo skiriama tam tikrai dorybei: santūrumui, švarai, saikingumui ir t. t. Savo nusižengimus šioms dorybėms jis žymėdavosi kalendoriuje.

Skrydis virš geležinės uždangos: kaip devyniolikmetis 1987-aisiais sudrebino sovietinės imperijos pamatus (13)

Skrydis virš geležinės uždangos: kaip devyniolikmetis 1987-aisiais sudrebino sovietinės imperijos pamatus
Prieš trisdešimt metų devyniolikmečio nutrūktgalvio Mathiaso Rusto iš Vakarų Vokietijos prie pat Kremliaus sienų nutupdytas „Cessna“ lėktuvėlis stipriai sudrebino sovietinės imperijos pamatus – niekas negalėjo suprasti, kaip tokią mažą patirtį turinčiam pilotui, pasaulyje vyraujant šaltojo karo įtampai, pavyko netrukdomam nuskristi iki pat Raudonosios aikštės.

Tragiškas sovietų Heklberio Fino likimas: laimės neatnešė nei 4 keturios santuokos, nei vaidmenys (52)

Tragiškas sovietų Heklberio Fino likimas: laimės neatnešė nei 4 keturios santuokos, nei vaidmenys
Keturios santuokos, keliolika apdovanojimų ir keliasdešimt vaidmenų – taip trumpai galima apibūdinti rusų aktoriaus Vladislavo Galkino gyvenimo kelią, kuris baigėsi vyrui vos sulaukus 38-erių.

Vaikinas iš praeities: kaip dabar atrodo komjaunuolių ir komunisčių širdis tirpdęs „modernas“? (183)

Vaikinas iš praeities: kaip dabar atrodo komjaunuolių ir komunisčių širdis tirpdęs „modernas“?
Prieš trisdešimt metų, 1987-aisiais, verkė daugelis Europos merginų, o ypač gausiais upeliais ašaros iš akių liejosi Sovietų Sąjungoje – žinia, kad išsiskirsto Vakarų Vokietijos duetas „Modern Talking“ kaip perkūnas trenkė iš giedro dangaus. Ir nors tada nebuvo nei interneto, nei mobiliųjų telefonų, žinia apie tai, kad Dieteris Bohlenas ir Thomas Andersas nutraukia trejus metus trukusį bendradarbiavimą greitai perskriejo geležinę uždangą.