Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Herojai

Krepšinio žvaigždės Pau Gasolio naujoji meilė – nuostabaus grožio amerikietė (26)

Krepšinio žvaigždės Pau Gasolio naujoji meilė – nuostabaus grožio amerikietė
2014–aisiais metais Ispanijos krepšinio žvaigždė Pau Gasolis išsiskyrė su Silvia Lopez. Tačiau dabar jo širdis vėl užimta.

Filipinų prezidentas sako tai, už ką Lietuvoje būtų pasmerktas (21)

Filipinų prezidentas sako tai, už ką Lietuvoje būtų pasmerktas
Juk labai vertiname, kai politikas sako tai, ką galvoja. Argi ne? Būtent toks politikas yra Rodrigo Duterte. Tik sužinojus, ką jis galvoja, pasidaro šiek tiek baisu: popiežių išvadino kalės vaiku, žadėjo nužudyti bent 5 nusikaltėlius per savaitę, pokštavo apie išprievartavimą. Kaip visa tai jam baigėsi? Jį išrinko Filipinų prezidentu.

Salsos mokytojas iš Kauno: tai vienas nuostabiausių dalykų, kuriuos darau gyvenime (1)

Salsos mokytojas iš Kauno: tai vienas nuostabiausių dalykų, kuriuos darau gyvenime
Kaip atrasti save? Tikrai gana sudėtingas klausimas, tačiau surasti atsakymą į šį klausimą gali būti žymiai paprasčiau nei manai. Tereikia vadovautis trimis paprastomis taisyklėmis. Pirma, svarbiausia pabandyti. Antra, dažniau sakyti „taip“. Trečia, nepasiduoti. Tomo Petrylos istorija puikiai iliustruoja, kokiomis netikėčiausiomis spalvomis gali nusidažyti gyvenimas, jei tik nėra pamirštamos šios trys paprastos taisyklės.

Neįprastas dvasinio lyderio M. Gandhi seksualinis gyvenimas: lovoje su jaunomis nuogomis merginomis (47)

Neįprastas dvasinio lyderio M. Gandhi seksualinis gyvenimas: lovoje su jaunomis nuogomis merginomis
Indijos tautinio išsivadavimo judėjimo lyderis, nesmurtinio pasipriešinimo politinės taktikos pradininkas. Taip prisimenama viena iškiliausių XX a. asmenybių Mahatma Gandhi. Tačiau yra ir kita, užmiršta jo gyvenimo pusė: eksperimentai miegant ir maudantis su jaunomis nuogomis merginomis ir vaikinais. Tik neišsigąskit. Sekso nebuvo. Bent jau niekas to negali įrodyti.

Silvesteris Stalonė taps mafijos bosu (7)

Silvesteris Stalonė taps mafijos bosu
Silvesteriui Stalonei paskutiniai keleri metai buvo gana sėkmingi. Jo filmas „Nesunaikinami“ susilaukė didelės finansinės sėkmės, o Rokio tęsinys „Krydas: gimęs kovoti“ apdovanotas „Auksiniu gaubliu“. Dabar legendinis aktorius keliasi į televiziją – vaidins Mario Puzo knygos „Omerta“ ekranizacijoje. Šiame seriale jis taps senstančiu mafijos bosu Reimondu Aprile.