Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Herojai

Tada ir dabar: Sovietų Sąjungos merginas iš proto variusio „indėno Nr.1” širdį sudaužė vokietaitė (72)

Tada ir dabar: Sovietų Sąjungos merginas iš proto variusio „indėno Nr.1” širdį sudaužė vokietaitė
1966-aisiais metais, kuomet tuometinės Rytų Vokietijos (VDR) kino studija „Defa“ savo tautiečiams pristatė filmą „Didžiosios Lokės sūnus“, vargu ar kas galėjo patikėti, kad prasideda triuškinančios sėkmės sulauksianti „raudonų vesternų“ era, kurios pagrindiniu simboliu tapo serbų aktorius Gojko Mitičius.

Rašytojas ir kūno rengybos treneris Šarūnas Navickis paatviravo apie karčią patirtį (66)

Rašytojas ir kūno rengybos treneris Šarūnas Navickis paatviravo apie karčią patirtį
„Mes čia neišgyvenom. Aš sakau visiškai atviru tekstu – Lietuvoje mes neišgyvenome. Paskutiniais mėnesiais, prieš išvykdami, lombarde užstatėm ne tik vestuvinius žiedus, bet ir visą aparatūrą, buitinę techniką vien tam, kad būtų už ką nusipirkti maisto, jau nekalbu apie mokesčius... Į Vokietiją išvažiavome su trim vaikais. Mažiausias dar buvo maitinamas krūtimi...“, - jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos rašytojas, kūno gerovės programos kūrėjas Šarūnas Navickis.

Pakartok, jei gali: kaip Pablo Escobaro numylėtinio triukas sukėlė audrą futbolo pasaulyje (1)

Pakartok, jei gali: kaip Pablo Escobaro numylėtinio triukas sukėlė audrą futbolo pasaulyje
Rugpjūčio pabaigoje vienas spalvingiausių pasaulio vartininkų Rene Higuita pažymėjo savo penkiasdešimtmetį. Ir nors jis per savo karjerą yra įmušęs kiek mažiau įvarčių nei kitas legendinis Pietų Amerikos vartininkas Jose Luisas Chilavertas (R.Higuita įmušė 44 įvarčius, o J. L. Chilavertas – dešimčia daugiau), tačiau kalbant apie efektingą žaidimą R. Higuita gerokai lenkia J.L. Chilavertą.

Stebuklas virš Hadsono: piloto meistriškumas išgelbėjo pusantro šimto keleivių (5)

Stebuklas virš Hadsono: piloto meistriškumas išgelbėjo pusantro šimto keleivių
Visiems, kurie kiek atidžiau domisi tikromis lėktuvų katastrofomis neabejotinai girdėtas vardas Sully. Tai - didvyriu tapęs orlaivio kapitonas Chelsey Sullenbergeris, kolegų draugiškai vadintas Sully, visame pasaulyje išgarsėjęs po to, kai 2009 m. sausio 15 d. herojiškai ant Hadsono upės nutūpdė keleivinį lėktuvą su dviem nebeveikiančiais varikliais.

Sylvesterio Stallones septyniasdešimtmetį pažymint: kiek moterų supo kino herojų? (2)

Sylvesterio Stallones septyniasdešimtmetį pažymint: kiek moterų supo kino herojų?
Oficialiai garsiųjų kietų vyrukų Rokio ir Džono Rembo personažų kūrėjas buvo vedęs tris kartus, tačiau dailiosios lyties atstovių aplink jį sukosi kur kas daugiau.