Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Herojai

Po treniruotės UFC čempionas negailėjo pagyrų Cristiano Ronaldo: jis - žvėris (6)

Po treniruotės UFC čempionas negailėjo pagyrų Cristiano Ronaldo: jis - žvėris
Nors UFC čempionas Conoras McGregoras buvo paskelbęs, jog palieka ringą, revanšo noras pasirodė esąs toks stiprus, jog pašėlęs airis vėl treniruojasi sporto klube ir ruošiasi kovai su Nate'u Diazu. Ji turėtų įvykti rugpjūčio 20-ąją Las Vegase.

Sovietų Sąjungos damas tirpdęs britų Robinas Hudas: dabar ir prieš trisdešimt metų (188)

Sovietų Sąjungos damas tirpdęs britų Robinas Hudas: dabar ir prieš trisdešimt metų
1985 metų liepą nuobodžiaujantys Sovietų Sąjungos paaugliai, o paskui juos ir suaugusieji lipte prilipo prie televizorių ekranų – per tuometinę Centrinę televiziją buvo parodytos trys britų serialo „Robinas Hudas iš Šervudo“ serijos. „Trijų muškietininkų“ iki soties „atsivalgiusiai“ auditorijai tai buvo tikras šokas – serialo iš kapitalistinės šalies rodymas per televiziją prilygo aštuntajam pasaulio stebuklui.

Po Europos čempionato Gianluigi Buffonas nėrė į aistrų sūkurį
 (15)

<div>Po Europos čempionato Gianluigi Buffonas nėrė į aistrų sūkurį</div>
Europos vyrų futbolo čempionato sukeltos aistros nurimo, tačiau ką tik Prancūzijos stadionuose savo meistriškumą demonstravusiems odinio kamuolio meistrams ilgai ilsėtis neteks – juos vėl į įsuks pasiruošimo ciklas nacionaliniams čempionatams, kuomet apie saulės ir vandenyno vonias teks tik pasvajoti.

„Karate Kid“ berniukas: dabar ir prieš trisdešimt metų
 (4)

<div>„Karate Kid“ berniukas: dabar ir prieš trisdešimt metų</div>
Kuomet 1984-aisiais metais Holivudo kino pramonės nasrai į kino teatrus išspjovė juostą „Karate Kid“, mažai kas tikėjo šio filmo, pasakojančio apie berniuko draugystę su kovinių sporto šakų mokytoju ir jų kovą prieš „blogiukus“ sėkme – pasaulis jau buvo regėjęs Bruce'ą Lee ir Chucką Norrisą, ėmė augti Jackie Chano populiarumas.

Slogius prisiminimus įveikęs rusų taranas varžovą apipylė smūgių kruša

Slogius prisiminimus įveikęs rusų taranas varžovą apipylė smūgių kruša
Rusų boksininkas Sergejus Kovaliovas po penkerių metų pertraukos vėl surengė kovą savo tėvynėje – tame pačiame Jekaterinburge, kur jo mūšis su tėvynainiu Romanu Simakovu baigėsi tragedija.