Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Herojai

Naujausios Mickey Rourke nuotraukos sukelia sopulį širdyje (55)

Naujausios Mickey Rourke nuotraukos sukelia sopulį širdyje
Dar prieš keliolika metų Holivudo aktorius ir boksininkas Mickey Rourke garsėjo kaip mačo, kurio vien akių mirktelėjimo užtekdavo užkariauti efektingų gražuolių širdis. Deja, tačiau pastaruosius kelerius metus Mickey Rourke tapo pavyzdžiu, iliustruojančiu, kad, perfrazuojant vieną populiarią dainą, „žvaigždės irgi krenta“.

Roko žvaigždė, sekso simbolis ir šventuolis: dabar ir prieš 30 metų (22)

Roko žvaigždė, sekso simbolis ir šventuolis: dabar ir prieš 30 metų
1986 metais, kuomet dienos šviesą išvydo trečiasis amerikiečių skudurinio metalo grupės „Bon Jovi“ albumas „Slippery When Wet“, muzikantai pagaliau gavo atlygį už ilgametį triūsą ir tikėjimą, jog galų jiems pasiseks.

2000-ųjų berniukas-seksiukas: merginų sapnų herojus tada ir dabar (5)

2000-ųjų berniukas-seksiukas: merginų sapnų herojus tada ir dabar
Kuomet penki amerikiečių vaikinukai, kurių jauniausiam buvo trylika, o vyriausiam – 22 metai, susibėgo į krūvą ir pasivadino „Backstreet Boys“, daug kas ironizuodami jiems sakė, kad grupė savo karjerą baigs ten, kur ir pradėjo: koncertuodama mokyklose bei prekybos centruose.

Berniukas, 1976-aisiais šiurpinęs pasaulį: tada ir dabar (3)

Berniukas, 1976-aisiais šiurpinęs pasaulį: tada ir dabar
Jei šešiametis britų berniukas Harvey Spenceris Stephensas būtų žinojęs, jog vaidina siaubo filme, galbūt ir nebūtų sutikęs filme įkūnyti velnio vaiką. Tačiau filmo „The Omen“, tapusio siaubo filmų klasika, kūrėjai nesivargino jam papasakoti, kokią siaubingą istoriją byloja ši juosta.

Maskvos gatvėmis užrištomis akimis važinėjęs lietuvių magas apstulbino rusus (3)

Maskvos gatvėmis užrištomis akimis važinėjęs lietuvių magas apstulbino rusus
Žinomas magas Arvydas Gaičiūnas tapo itin populiarios televizijos laidos „The Brain“ rusiškojo formato „Neįtikėti žmonės“ dalyviu. Lietuvis šokiravo Rusijos pirmojo televizijos kanalo laidos žiūrovus ir greta jo sėdėjusį komisijos narį, kai užrištomis akimis vairavo automobilį Maskvos gatvėmis.