Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Herojai

Maskvos gatvėmis užrištomis akimis važinėjęs lietuvių magas apstulbino rusus (3)

Maskvos gatvėmis užrištomis akimis važinėjęs lietuvių magas apstulbino rusus
Žinomas magas Arvydas Gaičiūnas tapo itin populiarios televizijos laidos „The Brain“ rusiškojo formato „Neįtikėti žmonės“ dalyviu. Lietuvis šokiravo Rusijos pirmojo televizijos kanalo laidos žiūrovus ir greta jo sėdėjusį komisijos narį, kai užrištomis akimis vairavo automobilį Maskvos gatvėmis.

Sovietinio jaunimo šiurpintojas nr.1: Fredis Kriugeris tada ir dabar (16)

Sovietinio jaunimo šiurpintojas nr.1: Fredis Kriugeris tada ir dabar
1982-aisiais, kuomet sovietų technologai, nusižiūrėję nuo japonų „Panasonic“, sukūrė ir ėmė gaminti vaizdajuosčių leistuvą „Elektronika VM-12”, sovietinis kinas ėmė artėti kracho link – įvairiais keliais iš užsienio plūsdavę filmai su naujaisiais herojais nesunkiai nukonkuruodavo vietos kino fabrikų kuriamą produkciją.

Krepšinis kitaip: įvertink „Sostų karų“ monstro žaidimą

<span style="color: #ff7f00;">Krepšinis kitaip:</span> įvertink „Sostų karų“ monstro žaidimą
Jei ne 2008 metais patirta kelio trauma, islandų galiūnas Hafthoras Bjornssonas, kultiniame seriale „Sostų karai“ vaidinantis siaubūną Kalną, šiandien greičiausiai garsėtų kaip Islandijos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas ir gal net grumtųsi NBA lygoje - savo laiku jis buvo vadinamas ypač perspektyviu krepšininku.

Aktoriai, kurie vaidino Adolfą Hitlerį FOTO (11)

Aktoriai, kurie vaidino Adolfą Hitlerį FOTO
Vokietijos fiurerį Adolfą Hitlerį įvairiuose filmuose teko suvaidinti ne vienam aktoriui. Ar jiems tai buvo garbė? Viena vertus, Hitleris pražudė daugiau nei 17 milijonų žmonių ir yra pasmerktas kone viso pasaulio, kita vertus, filmas yra menas, o įkūnyti šį žmogų gali tik patys geriausi aktoriai, kaip antai Anthony Hopkinsas ar Helge'as Schneideris. Kas buvo tie kiti?

Skaudi agento Kuperio iš „Tvin Pykso“ meilės drama: išardęs šeimą ir pats buvo paliktas (1)

Skaudi agento Kuperio iš „Tvin Pykso“ meilės drama: išardęs šeimą ir pats buvo paliktas
Kai kurių aktorių gyvenimas susiklosto taip, kad nors jie ir būna sukūrę visą eilę įsimintinų vaidmenų, žiūrovams visą gyvenimą taip ir lieka vienu personažu.