Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Herojai

Devyniolikmečiui matadorui ir vėl nepasisekė (27)

Devyniolikmečiui matadorui ir vėl nepasisekė
Liepos pradžioje Teruelyje (Ispanija) surengta korida baigėsi 31 metų matadoro Victoro Barrio mirtimi – pirmąja per pastaruosius 31 metus. Prieš kelias dienas Malagoje vykusioje koridoje tragiška baigtis vos neištiko devyniolikmečio matadoro Andreso Roca Rey'aus.

Sylvesterio Stallones 70-metį pažymint: negailestinga Rembo statistika (12)

Sylvesterio Stallones 70-metį pažymint: negailestinga Rembo statistika
Liepos mėnesį savo septyniasdešimtmetį paminėjęs Sylvesteris Stallone per savo karjerą suvadino beveik šešiasdešimtyje juostų, tačiau, žinoma, didžiausios sėkmės sulaukė kaip boksininko Rokio ir Vietnamo karo veterano Džono Rembo vaidmenų atlikėjas.

„Matricos” herojus Morfėjus: tada ir dabar (8)

„Matricos” herojus Morfėjus: tada ir dabar
1999-aisiais kino pasaulyje sprogo tikra bomba – pasirodžius pirmajai mokslinės fantastikos trilerio „Matrica“ daliai žiūrovai užplūdo kino teatrus. Neo, Morfėjaus ir Trinity kova su dirbtinėmis mašinomis ir netikru pasauliu pasirodė tokia įkvepianti, jog filmo kūrėjai vos spėjo skaičiuoti dolerius už parduotus bilietus.

Žmogus, kuris jau 40 metų nemiega - mįslė mokslininkams (16)

Žmogus, kuris jau 40 metų nemiega - mįslė mokslininkams
Vietname gyvenantis septyniasdešimtmetis Thai Ngocas arba Hai Ngocas - žmogus, kuris negali užmigti. Vyras sako, kad nemiga jam prasidėjo 1973, kai persirgo karštine. Iš pradžių jis labai dėl to išgyveno ir išbandė visus įmanomus būdus, kad užmigtų, tačiau jam niekaip nepavyko sudėti bluosto, nė vienai minutei.

Siurprizas avietinėje makštyje ir kitos neįprastos dovanos Stalinui (52)

Siurprizas avietinėje makštyje ir kitos neįprastos dovanos Stalinui
Po Antro pasaulinio karo, 1946 m. lapkričio 29 d., Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Winstonas Churchillis konferencijoje Teherane įteikė Josifui Stalinui dovaną – Staliningrado kardą, papuoštą brangiaisiais metalais ir akmenimis. Tai buvo tik viena iš keistesnių dovanų, kurias per savo "karjerą" yra gavęs Stalinas.