Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Herojai

Kiečiau nei Rokis Balboa: kaip lietuvis sovietų bokso karalių iš sosto išvertė (48)

Kiečiau nei Rokis Balboa: kaip lietuvis sovietų bokso karalių iš sosto išvertė
1949 metų vasara Kaune vykęs Sovietų Sąjungos bokso čempionatas baigėsi griausmingu skandalu – pilnutėlė Halė, stebėjusi įnirtingą ruso Nikolajaus Koroliovo ir lietuvio Algirdo Šociko dvikovą, vos nesugriovė pastato, išvydusi, kaip teisėjas pakelia į viršų N. Koroliovo ranką. Tą akimirką sovietų sporto nomenklatūra matyt pasigailėjo, nusprendusi bokso čempionatą surengti prieš kelerius metus okupuotame Kaune. Tačiau reikėjo greitai ieškoti sprendimo, kol neramumai Halėje nepersikėlė į gatves.

„Robokopui“ - trisdešimt: kaip jis atrodo dabar? (10)

„Robokopui“ - trisdešimt: kaip jis atrodo dabar?
1987-ieji kino mėgėjams padovanojo ne vieną įsimenantį filmą. Tačiau vienas jų buvo išskirtinis – režisieriaus Paulo Verhoeveno susukta fantastinė kovinė juosta „Robotas policininkas“ padovanojo ne tik reginį akimis, bet ir terminą „Robokopas“, puikiai prigijusį ir Lietuvoje.

Kaip Conoras McGregoras populiarumą pelnosi: grasina sudaužyti bokso monstrą ir demonstruoja kūno spalvos trumpikes (7)

Kaip Conoras McGregoras populiarumą pelnosi: grasina sudaužyti bokso monstrą ir demonstruoja kūno spalvos trumpikes
Dar vos prieš pusmetį airių MMA kovotojas Conoras McGregoras populiariausių sportininkų sąraše buvo už pirmo dešimtuko ribos. Dabar gi, baigiantis metams, sunku būtų nuspręsti, kas yra vertas pirmos vietos – ar futbolininkas Cristiano Ronaldo ar Conoras McGregoras, per pastarąjį pusmetį sėkmingų pasirodymų UFC ringe dėka gerokai paauginęs ir savo populiarumo reitingą, ir papildęs sąskaitą.

George'as Michaelas: gyvenimas kaip mozaika (53 popmuzikos ikonos gyvenmo akimirkos) (1)

George'as Michaelas: gyvenimas kaip mozaika <sup>(53 popmuzikos ikonos gyvenmo akimirkos)</sup>
Popmuzikos pasaulis neteko dar vieno savo herojaus – spalvingo britų dainininko George'o Michaelo, per Kalėdas mirusio savo namuose Oskfordšire (Anglija). Mirties priežastys ir aplinkybės kol kas nežinomos – manoma, kad dainininkas mirė sutrikus širdies veiklai. Likimas taip lėmė, kad vienos populiariausių kalėdinių dainų „Last Christmas“ atlikėjas mirė būtent per šią šventę. George'ui Michaelui buvo 53 metai.

Lucas Skywalkeris: tyro veido jaunuolio iš 1977-ųjų „Žvaigždžių karų“ šiandien neatpažintumėte (8)

Lucas Skywalkeris: tyro veido jaunuolio iš 1977-ųjų „Žvaigždžių karų“ šiandien neatpažintumėte
Artėjančiais 2017 metais daugiamilijoninė „Žvaigždžių karų“ armija trankiai paminės kultinės kino epopėjos keturiasdešimtmetį.