Po Dubajaus dangoraižio gaisro – dėmesys gelbėtojo uniformą užsivilkusiam šeichui

 (3)
Paskutinę metų dieną Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) dangoraižyje „Address Downtown“ kilęs gaisras, per kurį buvo sužeista keliolika žmonių ir patirti didžiuliai nuostoliai, atskleidė naujus didvyrius.
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
Šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas
© "Facebook" nuotr.

Į gaisro vietoje dirbusių fotoreporterių akiratį pateko ne vienas gelbėtojas, tarp kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir šalies vyriausybės vadovo Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus, šeichas Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas.

Gelbėtojo uniformą vilkintis 26 metų šeichas niekuo neišsiskyrė iš kitų, ir tai jam pridėjo dar daugiau populiarumo balų – karštose vietose nedažnai gali išvysti karališkųjų šeimų atžalas.

Mansooras bin Mohammedas al-Maktoumas yra vienas iš 23 savo tėvo vaikų, ir, ko gero, vienas mėgiamiausių bei populiariausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jaunas vyras turi savo paskyrą populiariame „Instagram“ socialiniame tinkle, kur publikuoja įvairias savo gyvenimo akimirkas. Šeicho paskyra yra gana populiari – turi daugiau nei pora šimtų tūkstančių sekėjų.

2015 metų rudenį vyriausiasis Maktoumo bin Rashido Al Maktoumo sūnus Rashidas mirė gana mįslingomis aplinkybėmis – žiniasklaidoje netrūko spėliojimų, kad 33 metų vyro gyvybę galėjo pasiglemžti besaikis narkotikų ir steroidų vartojimas.

😎

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Nov 1, 2015 at 5:56am PST

🏊 🚴 🏃

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Aug 4, 2015 at 2:51am PDT

A great way to start the summer! ☀️

A photo posted by Mansoor bin Mohammed Almaktoum (@mansoorbinmohammed) on Jul 28, 2015 at 6:28am PDT

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Herojai

Geležiniam Mike'ui – penkiasdešimt: garsusis blogiukas dabar ir prieš 30 metų (3)

Geležiniam Mike'ui – penkiasdešimt: garsusis blogiukas dabar ir prieš 30 metų
Vienas garsausių pasaulio blogiukų, Geležinis Mike'as (taip populariai vadinamas boksininkas Mike'as Tysonas, šiandien, birželio 30-ąją, švenčia savo penkiasdešimtmetį. Nors kai būsimoji bokso žvaigždė buvo paauglys, nedaug kas prognozavo, kad su Niujorko gaujomis susidėjęs vaikinas sulauks dvidešimtmečio.

Vingiuotas „XX amžiaus piratų“ kapitono gyvenimo kelias: lageris, kino žvaigždės karjera ir moterys (12)

Vingiuotas „XX amžiaus piratų“ kapitono gyvenimo kelias: lageris, kino žvaigždės karjera ir moterys
1979 metų rudenį sukurtas sovietų nuotykių filmas „XX amžiaus piratai“ sulaukė neįtikėtinos sėkmės – vien 1980-iaisias jį išvydo 80 milijonų kino žiūrovų, o užsienyje pasklido kalbos, kad ir sovietams pagaliau pasisekė sukurti kažką panašaus į holivudinį kovinį filmą.

Princas Williamas – ant gėjų žurnalo viršelio

Princas Williamas – ant gėjų žurnalo viršelio
Princas Williamas žengė žingsnį, kuris, matyt, dar ilgai bus aptarinėjamas – Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis ryžosi nusifotografuoti didžiausio Anglijoje gėjams skirto žurnalo „Attitude“ viršeliui.

Užgeso maišytų kovos menų kovotojo gyvybė (35)

Užgeso maišytų kovos menų kovotojo gyvybė
Kovos menų mylėtojus pasiekė liūdna žinia – Floridoje netikėtai mirė maišytų kovos menų kovotojas, boksininkas Kevinas Fergusonas, geriau žinomas kaip Kimbo Slice. 42 metų vyro mirties priežastis kol kas nenustatyta, žinoma, tik tiek, kas pastaruoju metu jis skundėsi krūtinės skausmais.

Komisarui Kataniui iš „Aštuonkojo“ - septyniasdešimt: moteris nuginkluojanti aura neprarasta (44)

Komisarui Kataniui iš „Aštuonkojo“ - septyniasdešimt: moteris nuginkluojanti aura neprarasta
1984-aisiais, kai Italijos televizijos ekrane pasirodė pirmosios serialo „Aštuonkojis“ („La Piovra“) serijos, turbūt net didžiausi serialo kūrybinės grupės optimistai netikėjo, jog prisidėjo prie kulto atsiradimo.