Pasėlių laukuose – milžiniška Kinijos komunistų lyderio skulptūra

Gigantomanija niekur nedingo – Henano provincijoje (Kinija) iškilo didžiulė, kiek daugiau nei 36 metrų aukščio Mao Zedongo skulptūra.
Mao Zedongo skulptūra
Mao Zedongo skulptūra
© Reuters/Scanpix

1976 metais mirusio Kinijos komunistų lyderio skulptūra išdygo pasėlių laukuose, o jos sukūrimą bei sumontavimą finansavo keli vietos verslininkai, kuriems idėjos įgyvendinimas atsiėjo 460 000 JAV dolerių. Kinijos lyderio skulptūra nudažyta aukso spalvos dažais ir tai dar labiau padidina efektą.

Pranešama, kad Kinijos komunistų lyderio skulptūra šalies socialiniuose tinkluose sulaukė ne tik komplimentų, bet ir kritikos.

1958 metais Mao Zedongo pradėta šalies ekonomikos pertvarka, skambiai pavadinta „Didžiuoju šuoliu“, nusinešė ne vieno milijono gyventojų gyvybes.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žaisliukai

Rusijos oligarchas sūneliui surengė pilnametystės šventę: teko pakloti įspūdingą sumą (11)

Rusijos oligarchas sūneliui surengė pilnametystės šventę: teko pakloti įspūdingą sumą
Į turtingiausių Rusijos žmonių sąrašą patenkantis milijardierius, draudimo bendrovės „RESO Garantija“ vienas vadovų Sergejus Sarkisovas lengva ranka išleido 12 milijonų rublių (daugiau nei 173 tūkstančius eurų) savo jaunesniojo sūnaus pilnametystės šventei.

V. Putino gimtadieniui pasiruošta: auksiniai „putinofonai“ laukia pasiturinčių klientų (23)

V. Putino gimtadieniui pasiruošta: auksiniai „putinofonai“ laukia pasiturinčių klientų
Nors dar neaišku, kiek šį kartą per savo 64-ąjį gimtadienį įvarčių ledo ritulio varžybose įmuš Rusijos vadovas Vladimiras Putinas (pernai jis sugebėjo įmušti net 7 įvarčius), ir ar iš viso jis pasirodys ant ledo, tačiau auksiniais „iPhone“ (dar populairiai vadinami „putinofonais“) su jo atvaizdu jau pasirūpinta.

Jachtų festivalyje laurus nuskynė rusų milijardieriaus žaisliukas (21)

Jachtų festivalyje laurus nuskynė rusų milijardieriaus <em>žaisliukas</em>
Rusų milijardieriaus Ališero Usmanovo savimeilė paglostyta – Kanuose surengtame jachtų festivalyje jo naujasis žaisliukas buvo pripažintas geriausiu jachtų, ilgesnių nei 76 metrai, nominacijoje.

Londonas apstulbęs: Temzėje – prašmatni rusų milijardieriaus jachta (6)

Londonas apstulbęs: Temzėje – prašmatni rusų milijardieriaus jachta
Britai apstulbę: savaitgalį pro pakeltą garsųjį Tauerio tiltą praplaukė ir aukštyn Temze nuplaukė prašmatni jachta, priklausanti iš Gomelio (Baltarusija) kilusiam rusų milijardieriui Andrejui Melničenko, kuris dėl neslepiamo pomėgio prabangai dar vadinamas „King of Bling“.

Kuba švenčia Fidelio Castro 90-metį: tai bent dovanėlė! (8)

Kuba švenčia Fidelio Castro 90-metį: tai bent dovanėlė!
Rugpjūčio 13-ąją Kubos revoliucijos lyderis Fidelis Castro švenčia savo devyniasdešimtmetį. Nors raudonasis diktatorius jau prieš kurį laiką pasitraukė iš aktyvios veiklos, tačiau išlieka figūra, sulaukiančia didelio žiniasklaidos dėmesio.