Pasėlių laukuose – milžiniška Kinijos komunistų lyderio skulptūra

Gigantomanija niekur nedingo – Henano provincijoje (Kinija) iškilo didžiulė, kiek daugiau nei 36 metrų aukščio Mao Zedongo skulptūra.
Mao Zedongo skulptūra
Mao Zedongo skulptūra
© Reuters/Scanpix

1976 metais mirusio Kinijos komunistų lyderio skulptūra išdygo pasėlių laukuose, o jos sukūrimą bei sumontavimą finansavo keli vietos verslininkai, kuriems idėjos įgyvendinimas atsiėjo 460 000 JAV dolerių. Kinijos lyderio skulptūra nudažyta aukso spalvos dažais ir tai dar labiau padidina efektą.

Pranešama, kad Kinijos komunistų lyderio skulptūra šalies socialiniuose tinkluose sulaukė ne tik komplimentų, bet ir kritikos.

1958 metais Mao Zedongo pradėta šalies ekonomikos pertvarka, skambiai pavadinta „Didžiuoju šuoliu“, nusinešė ne vieno milijono gyventojų gyvybes.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žaisliukai

Originali „egzekucija“: kaip britų tankas pikapą traiškė (VIDEO) (5)

Originali „egzekucija“: kaip britų tankas pikapą traiškė (VIDEO)
Rodos, akivaizdu, kuo baigtųsi lengvojo automobilio susidūrimas su tanku, tačiau ar tai iš tiesų atrodo taip, kaip vaizduojama kino filmuose? Vlogeris Mattas Carrikeris iš „Demolition Ranch“ kanalo pamėgino savo merginos pikapą „Dodge Ram“ sudoroti britų tanko „Chieftain“ pagalba. Kaip jam pavyko?

Nuodėmingame žvejų kalendoriuje – gigantiški karpiai ir pusnuogės gražuolės (3)

Nuodėmingame žvejų kalendoriuje – gigantiški karpiai ir pusnuogės gražuolės
Nors kalendorių su seksualiomis gražuolėmis verslas, atrodo, yra senas kaip pasaulis ir jau net gerokai pabodęs, Vokietijos įmonė „Carbonizer“, kurio specializacija – prekės karpių žūklei, sugebėjo sugalvoti kažką įdomesnio nei pusnuogės merginos prie automobilių, padangų ar frezavimo staklių.

Čečėnų MMA kovotojui – įspūdinga Ramzano Kadyrovo vaikų dovanėlė (47)

Čečėnų MMA kovotojui – įspūdinga Ramzano Kadyrovo vaikų dovanėlė
Čečėnijos (Rusija) mišrių kovos menų (MMA) kovotojas Abdulas Kerimas-Edilovas 25-ojo gimtadienio proga gavo tokią įspūdingą dovanėlę, jog iš karto atsidūrė žiniasklaidos dėmesio centre.

Prieš trejus metus UFC kovotojas džiaugėsi bedarbio pašalpa, dabar jam dovanojami „Rolls-Royce“ (12)

Prieš trejus metus UFC kovotojas džiaugėsi bedarbio pašalpa, dabar jam dovanojami „Rolls-Royce“
Legendinis mišrių kovos menų (MMA) kovotojas, UFC čempionas Conoras McGregoras prieš dvikovą su Eddie Alvarezu, įvyksiančią naktį iš lapkričio 12-osios į tryliktąją, gavo neprastą dovanėlę.

Rusijos oligarchas sūneliui surengė pilnametystės šventę: teko pakloti įspūdingą sumą (11)

Rusijos oligarchas sūneliui surengė pilnametystės šventę: teko pakloti įspūdingą sumą
Į turtingiausių Rusijos žmonių sąrašą patenkantis milijardierius, draudimo bendrovės „RESO Garantija“ vienas vadovų Sergejus Sarkisovas lengva ranka išleido 12 milijonų rublių (daugiau nei 173 tūkstančius eurų) savo jaunesniojo sūnaus pilnametystės šventei.