Savaitės diva: realybės šou žvaigždutės moteriškumo kerai

 (9)
Po trumpų žiemos atostogų, per kurias susipažinome su daugiausia dėmesio sulaukusiomis merginomis, portalo Vyriškai.lt skaitytojų pamėgta rubrika „Savaitės diva“ vėl sugrįžta.
Ashley James
Ashley James
© Vida Press

Šį kartą joje svečiuojasi britų modelis, blogerė bei verslininkė Ashley James. Savo žygį populiarumo link ji pradėjo dar būdama šešiolikmetė paauglė, kuomet jau bandė savo jėgas įvairiuose televizijos konkursuose.

Tačiau pirmojo pripažinimo ir fotografų dėmesio sulakė gerokai vėliau, kuomet buvo pakviesta filmuotis realybės šou „Made in Chelsea“. Nuo to laiko Ashley James nuolat patenka į paparacių akiratį, o kuomet išsiruošia atostogauti, šansai, jog jos nuotraukos pateks į portalus bei leidinius, išauga kelis kartus. Nesunku suprasti, kodėl – Ashley James figūra iš toli traukia dėmesį.

Šį sezoną „Savaitės divos“ rubrikoje kviečiamos dalyvauti ir Lietuvos merginos bei moterys, norinčios pasipuikuoti savo bikini kūnais ir galbūt taip žengti savo pirmuosius žingsnius populiarumo link. Susidomėjusios dailiosios lyties atstovės gali parašyti adresu info@vyriskai.lt arba kreiptis portalo Vyriskai.lt paskyroje socialiniame tinkle „Facebook”.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Savaitės diva

Savaitės diva: nuodėmingu keliu pasukusi supermamytė (7)

Savaitės diva: nuodėmingu keliu pasukusi supermamytė
Farrah Abraham vardas Amerikoje iki šiol kelia didžiules diskusijas – 25 metų moteris jau priprato, jog turbūt visą gyvenimą vienų bus teisiama, kitų – išteisinama.

Savaitės diva: grožio perlas iš Naujosios Zelandijos (12)

Savaitės diva: grožio perlas iš Naujosios Zelandijos
Naujoji Zelandija garsėja ne tik kaip „ta šalis, kur buvo filmuojamas „Žiedų valdovas“ ir šokama haka“ - čia galima sutikti ir tikrų moteriško grožio perlų.

Savaitės diva: australų grožio stebuklas Natalie Roser (13)

Savaitės diva: australų grožio stebuklas Natalie Roser
Nors ilgus metus gražiausių pasaulio moterų sąrašuose figūruodavo egzotiškos gražuolės iš Lotynų Amerikos, pastaruoju metu vis dažniau vyriškai auditorijai skirti žurnalai ir portalai savo dėmesį kreipia į Australiją.

Savaitės diva: brazilų karštukės atsisveikinimas su implantais (3)

Savaitės diva: brazilų karštukės atsisveikinimas su implantais
Brazilų karštukė Ana Paula Saad, ne kartą svaiginusi šios šalies vyrus „Playboy“ žurnaluose publikuotose fotosesijose, nutarė savo jėgas išbandyti populiariame konkurse „Mis Užpakaliukas“, kuris kiekvieną kartą Brazilijoje sulaukia milžiniško pasisekimo.

Savaitės diva: šviesiaplaukė „Snapchat“ karalienė (2)

Savaitės diva: šviesiaplaukė „Snapchat“ karalienė
Nors šviesiaplaukei amerikietei Bri Teresi dar tik 21 metai, ji jau gali pasigirti skambiu titulu. Pikantiškomis nuotraukomis savo paskyras socialiniame tinkle užtvindžiusi mergina tituluojama „Snapchat“ karaliene.