Savaitės diva: realybės šou žvaigždutės moteriškumo kerai

 (9)
Po trumpų žiemos atostogų, per kurias susipažinome su daugiausia dėmesio sulaukusiomis merginomis, portalo Vyriškai.lt skaitytojų pamėgta rubrika „Savaitės diva“ vėl sugrįžta.
Ashley James
Ashley James
© Vida Press

Šį kartą joje svečiuojasi britų modelis, blogerė bei verslininkė Ashley James. Savo žygį populiarumo link ji pradėjo dar būdama šešiolikmetė paauglė, kuomet jau bandė savo jėgas įvairiuose televizijos konkursuose.

Tačiau pirmojo pripažinimo ir fotografų dėmesio sulakė gerokai vėliau, kuomet buvo pakviesta filmuotis realybės šou „Made in Chelsea“. Nuo to laiko Ashley James nuolat patenka į paparacių akiratį, o kuomet išsiruošia atostogauti, šansai, jog jos nuotraukos pateks į portalus bei leidinius, išauga kelis kartus. Nesunku suprasti, kodėl – Ashley James figūra iš toli traukia dėmesį.

Šį sezoną „Savaitės divos“ rubrikoje kviečiamos dalyvauti ir Lietuvos merginos bei moterys, norinčios pasipuikuoti savo bikini kūnais ir galbūt taip žengti savo pirmuosius žingsnius populiarumo link. Susidomėjusios dailiosios lyties atstovės gali parašyti adresu info@vyriskai.lt arba kreiptis portalo Vyriskai.lt paskyroje socialiniame tinkle „Facebook”.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Savaitės diva

Savaitės diva: smėlio ir vandenyno stichijoje – išlaisvintas seksualumas (14)

Savaitės diva: smėlio ir vandenyno stichijoje – išlaisvintas seksualumas
Nors Majamio paplūdimyje galima išvysti nemažai dailių merginų, galinčių pasigirti tobulomis kūno linijomis, vis dėlto šią vasarą greičiausiai nedaug kas galės pralenkti 28 metų modelį Joy Corrigan.

Savaitės diva: „Playboy“ divos fotosesija ir kaitina, ir stingdo kraują (107)

Savaitės diva: „Playboy“ divos fotosesija ir kaitina, ir stingdo kraują
Nors 34 metų amerikietę Eriką Jordan jau galima laikyti erotinės industrijos veterane, tačiau „Playboy“ puslapių ir HBO kanalo žvaigždutė dar tikrai nėra praradusi sugebėjimo stipriosios lyties kraujo įkaitinti iki virimo temperatūros.

Savaitės diva: jauniausioji Kardashianų klano gražuolė (2)

Savaitės diva: jauniausioji Kardashianų klano gražuolė
Jauniausiajai Kardashianų klano atžalai Kylie Jenner yra dar tik aštuoniolika metų, tačiau ji jau gali pasigirti savo „turiningu“ gyvenimu, vertu atskiros knygos, o taip pat penkių milijonų dolerių vertės turtu.

Savaitės diva: karščiausia „Bundesliga“ moteris paparacius pradžiugino apnuogindama krūtinę (9)

Savaitės diva: karščiausia „Bundesliga“ moteris paparacius pradžiugino apnuogindama krūtinę
Iki Europos futbolo čempionato likus vos keliolikai dienų, futbolininkai skuba atgauti jėgas po įtemptų nacionalinių pirmenybių. Kaip taisyklė šalia jų galima išvysti ir nuodėmingo grožio odinio kamuolio meistrų drauges bei žmonas. Kai kada jos paparaciams „padovanoja“ iš tiesų karštų akimirkų.

Savaitės diva: įspūdingų formų gražuolė iš Rusijos - šalies atsakas Kim Kardashian (58)

Savaitės diva: įspūdingų formų gražuolė iš Rusijos - šalies atsakas Kim Kardashian
Modelis Anastasiya Kvitko gimė Kaliningrade. Būdama septyniolikos ji buvo pastebėta kaip modelis.