Savaitės diva: realybės šou žvaigždutės moteriškumo kerai

 (9)
Po trumpų žiemos atostogų, per kurias susipažinome su daugiausia dėmesio sulaukusiomis merginomis, portalo Vyriškai.lt skaitytojų pamėgta rubrika „Savaitės diva“ vėl sugrįžta.
Ashley James
Ashley James
© Vida Press

Šį kartą joje svečiuojasi britų modelis, blogerė bei verslininkė Ashley James. Savo žygį populiarumo link ji pradėjo dar būdama šešiolikmetė paauglė, kuomet jau bandė savo jėgas įvairiuose televizijos konkursuose.

Tačiau pirmojo pripažinimo ir fotografų dėmesio sulakė gerokai vėliau, kuomet buvo pakviesta filmuotis realybės šou „Made in Chelsea“. Nuo to laiko Ashley James nuolat patenka į paparacių akiratį, o kuomet išsiruošia atostogauti, šansai, jog jos nuotraukos pateks į portalus bei leidinius, išauga kelis kartus. Nesunku suprasti, kodėl – Ashley James figūra iš toli traukia dėmesį.

Šį sezoną „Savaitės divos“ rubrikoje kviečiamos dalyvauti ir Lietuvos merginos bei moterys, norinčios pasipuikuoti savo bikini kūnais ir galbūt taip žengti savo pirmuosius žingsnius populiarumo link. Susidomėjusios dailiosios lyties atstovės gali parašyti adresu info@vyriskai.lt arba kreiptis portalo Vyriskai.lt paskyroje socialiniame tinkle „Facebook”.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Savaitės diva

Savaitės diva: įspūdingų formų gražuolė iš Rusijos - šalies atsakas Kim Kardashian (58)

Savaitės diva: įspūdingų formų gražuolė iš Rusijos - šalies atsakas Kim Kardashian
Modelis Anastasiya Kvitko gimė Kaliningrade. Būdama septyniolikos ji buvo pastebėta kaip modelis.

Savaitės diva: Vokietijos atsakymas Anai Kurnikovai (5)

Savaitės diva: Vokietijos atsakymas Anai Kurnikovai
Prieš dešimt metų Rusijos tenisininkė Ana Kurnikova buvo geidžiamiausia vyrų žurnalų viršelių herojė – nors rusaitė ir negalėjo pasigirti ypatingais pasiekimais teniso kortuose, tačiau jai milžinišką populiarumą pelnė fotosesijos, kuriose ji pristatydavo savo išlavintą bikini kūną.

Savaitės diva: juodaplaukė karštukė, grąžinusi buvusiam mylimajam 80 tūkst. dolerių vertės žiedą (18)

Savaitės diva: juodaplaukė karštukė, grąžinusi buvusiam mylimajam 80 tūkst. dolerių vertės žiedą
Nors Velykos Kalifornijos valstijoje ir nebuvo labai šiltos, tačiau tai nesutrukdė juodaplaukei gražuolei Courtney Robertson išsiruošti į Malibu paplūdimį ir pasimėgauti pavasariškos saulės spinduliais. Dar smagiau, kad jos viešnagę į paplūdimį įamžino paparaciai, kurių dėka ne vieno leidinio ir portalo skaitytojai antrąją Velykų dieną gavo galimybę pasigrožėti įspūdingomis karštukės kūno formomis.

Savaitės diva: buvusi futbolo gražuolio mylimoji skleidžia seksualumo kerus (10)

Savaitės diva: buvusi futbolo gražuolio mylimoji skleidžia seksualumo kerus
Majamio paparaciai gerokai nuobodžiautų, jei jų savo reguliariais vizitais į paplūdimį nepradžiugintų italų deivė Claudia Romani, jau prieš kurį laiką savo gimtinę iškeitusi į saulėtąjį Majamį.

Savaitės diva: gražuolė, kurios gyslomis tenka ir čekų, ir indėnų kraujas (2)

Savaitės diva: gražuolė, kurios gyslomis tenka ir čekų, ir indėnų kraujas
Kas nutinka, kai susimaišo čekų, anglų ir navahų (Šiaurės Amerikos indėnų genties) kraujas? Modelis ir aktorė Danielle Vasinova yra puikiausias pavyzdys.