Savaitės diva: naujoji Australijos grožio deivė

 (7)
Kas žino, galbūt jei Australija nebūtų taip nutolusi nuo pasaulinių mados ir grožio industrijos centrų – Paryžiaus, Milano bei Niujorko, galbūt ant žurnalų viršelių bei podiumų dažniau išvystume gražuoles iš kengūrų šalies.
Elyse Knowles
Elyse Knowles
© Vida Press

Tačiau net ir tūkstančiai kilometrų bei kelios laiko juostos 23 metų Elyse Knowles netrukdo siekti užsibrėžto tikslo. Mergina jau spėjo pagarsėti savo reklaminėmis maudymosi kostiumėlių fotosesijomis, jos „instagramo“ paskyra skaičiuoja arti pusės milijono sekėjų – ir tai, galima sakyti, dar tik pradžia judant populiarumo aukštumų link.

Ar 2016-ieji bus jai sėkmingi? Kol kas sunku spręsti, tačiau aišku viena – stipriosios lyties atstovai tikrai turės į ką paganyti akis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Savaitės diva

Savaitės diva: australų grožio stebuklas Natalie Roser (11)

Savaitės diva: australų grožio stebuklas Natalie Roser
Nors ilgus metus gražiausių pasaulio moterų sąrašuose figūruodavo egzotiškos gražuolės iš Lotynų Amerikos, pastaruoju metu vis dažniau vyriškai auditorijai skirti žurnalai ir portalai savo dėmesį kreipia į Australiją.

Savaitės diva: brazilų karštukės atsisveikinimas su implantais (3)

Savaitės diva: brazilų karštukės atsisveikinimas su implantais
Brazilų karštukė Ana Paula Saad, ne kartą svaiginusi šios šalies vyrus „Playboy“ žurnaluose publikuotose fotosesijose, nutarė savo jėgas išbandyti populiariame konkurse „Mis Užpakaliukas“, kuris kiekvieną kartą Brazilijoje sulaukia milžiniško pasisekimo.

Savaitės diva: šviesiaplaukė „Snapchat“ karalienė (2)

Savaitės diva: šviesiaplaukė „Snapchat“ karalienė
Nors šviesiaplaukei amerikietei Bri Teresi dar tik 21 metai, ji jau gali pasigirti skambiu titulu. Pikantiškomis nuotraukomis savo paskyras socialiniame tinkle užtvindžiusi mergina tituluojama „Snapchat“ karaliene.

Savaitės diva: smėlio ir vandenyno stichijoje – išlaisvintas seksualumas (19)

Savaitės diva: smėlio ir vandenyno stichijoje – išlaisvintas seksualumas
Nors Majamio paplūdimyje galima išvysti nemažai dailių merginų, galinčių pasigirti tobulomis kūno linijomis, vis dėlto šią vasarą greičiausiai nedaug kas galės pralenkti 28 metų modelį Joy Corrigan.

Savaitės diva: „Playboy“ divos fotosesija ir kaitina, ir stingdo kraują (112)

Savaitės diva: „Playboy“ divos fotosesija ir kaitina, ir stingdo kraują
Nors 34 metų amerikietę Eriką Jordan jau galima laikyti erotinės industrijos veterane, tačiau „Playboy“ puslapių ir HBO kanalo žvaigždutė dar tikrai nėra praradusi sugebėjimo stipriosios lyties kraujo įkaitinti iki virimo temperatūros.