Savaitės diva: naujoji Australijos grožio deivė

 (7)
Kas žino, galbūt jei Australija nebūtų taip nutolusi nuo pasaulinių mados ir grožio industrijos centrų – Paryžiaus, Milano bei Niujorko, galbūt ant žurnalų viršelių bei podiumų dažniau išvystume gražuoles iš kengūrų šalies.
Elyse Knowles
Elyse Knowles
© Vida Press

Tačiau net ir tūkstančiai kilometrų bei kelios laiko juostos 23 metų Elyse Knowles netrukdo siekti užsibrėžto tikslo. Mergina jau spėjo pagarsėti savo reklaminėmis maudymosi kostiumėlių fotosesijomis, jos „instagramo“ paskyra skaičiuoja arti pusės milijono sekėjų – ir tai, galima sakyti, dar tik pradžia judant populiarumo aukštumų link.

Ar 2016-ieji bus jai sėkmingi? Kol kas sunku spręsti, tačiau aišku viena – stipriosios lyties atstovai tikrai turės į ką paganyti akis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Savaitės diva

Savaitės diva: nuodėmingu keliu pasukusi supermamytė (7)

Savaitės diva: nuodėmingu keliu pasukusi supermamytė
Farrah Abraham vardas Amerikoje iki šiol kelia didžiules diskusijas – 25 metų moteris jau priprato, jog turbūt visą gyvenimą vienų bus teisiama, kitų – išteisinama.

Savaitės diva: grožio perlas iš Naujosios Zelandijos (12)

Savaitės diva: grožio perlas iš Naujosios Zelandijos
Naujoji Zelandija garsėja ne tik kaip „ta šalis, kur buvo filmuojamas „Žiedų valdovas“ ir šokama haka“ - čia galima sutikti ir tikrų moteriško grožio perlų.

Savaitės diva: australų grožio stebuklas Natalie Roser (13)

Savaitės diva: australų grožio stebuklas Natalie Roser
Nors ilgus metus gražiausių pasaulio moterų sąrašuose figūruodavo egzotiškos gražuolės iš Lotynų Amerikos, pastaruoju metu vis dažniau vyriškai auditorijai skirti žurnalai ir portalai savo dėmesį kreipia į Australiją.

Savaitės diva: brazilų karštukės atsisveikinimas su implantais (3)

Savaitės diva: brazilų karštukės atsisveikinimas su implantais
Brazilų karštukė Ana Paula Saad, ne kartą svaiginusi šios šalies vyrus „Playboy“ žurnaluose publikuotose fotosesijose, nutarė savo jėgas išbandyti populiariame konkurse „Mis Užpakaliukas“, kuris kiekvieną kartą Brazilijoje sulaukia milžiniško pasisekimo.

Savaitės diva: šviesiaplaukė „Snapchat“ karalienė (2)

Savaitės diva: šviesiaplaukė „Snapchat“ karalienė
Nors šviesiaplaukei amerikietei Bri Teresi dar tik 21 metai, ji jau gali pasigirti skambiu titulu. Pikantiškomis nuotraukomis savo paskyras socialiniame tinkle užtvindžiusi mergina tituluojama „Snapchat“ karaliene.