Menama istorija apie prostitučių išprievartautą Maskvos policijos stažuotoją kelia aistras

 (2)
Rusijos socialinius tinklus drebina istorija apie neva trijų prostitučių išprievartautą policijos stažuotoją, publikuota Pamaskvės televizijos kanalo „360” tinklalapyje.
Menama istorija apie prostitučių išprievartautą Maskvos policijos stažuotoją kelia aistras
© Shutterstock nuotr.

Įvykis, Rusijos žiniasklaidoje keliantis daug aistrų, neva nutiko kiek daugiau nei prieš mėnesį - naktį iš gruodžio 11-osios į 12-ąją viename Maskvos daugiabutyje. Pareigūnai, gavę informaciją, kad viename šio namo butų yra įsikūręs nelegalus viešnamis, nusprendė atlikti patikrinimą – pas savo kūnu prekiaujančias merginas buvo pasiųstas policijos stažuotojas, turėjęs apsimesti klientu.

Po neilgai trukusio pokalbio su viešnamio personalu pareigūnas išsirinko Lola prisistačiusią naktinę plaštakę.

„Ji sakė, kad valanda poilsio su ja kainuoja 7000 rublių (85 eurai). Aptariau papildomas galimas seksualines paslaugas už papildomus pinigus, pasirinkau paslaugą „Analinis“, su kuria ji sutiko ir tada jai perdaviau 10 tūkstančių rublių (121 eurą), - savo pasiaiškinime vyresnybei rašė stažuotojas iš Vidaus reikalų ministerijos universiteto. - Kai ji išėjo iš kambario ir nuėjo į virtuvė, nusekiau paskui ją. Virtuvėje parodžiau savo tarnybinį pažymėjimą, prisistačiau esąs policijos darbuotojas ir pasakiau, kad buvo vykdomas patikrinimas dėl seksualinių paslaugų teikimo. Mergina, prisistačiusi kaip „Olga“, apžiūrėjo mano pažymėjimą, pasakė, kad ten yra parašyta Universitetas, studentas, jog aš ne pareigūnas, o sukčius. Tuoj pat po jos žodžių mergina vardu „Ziza“ pribėgo ir per galvą kelis kartus smogė metaliniu puodu, po kurių praradau sąmonę“.

„Atsipeikėjau kambaryje, buvau surištas, kelnės nutrauktos žemyn, sėdmenys apnuoginti. Aš tuoj pat pradėjau šauktis pagalbos, tačiau atėjo tos merginos ir ėmė mane prievartauti“, - savo pasiaiškinime rašė stažuotojas, pridėjęs ir dar keletą prievartavimo detalių.

Seksualinė egzekucija tęsėsi apie pusvalandį – kol į butą neįsiveržė policijos pareigūnai, ištraukę savo kolegą iš prostitučių rankų. Televizijos kanalo tinklapis „360” rašo, jog į stažuotoją pasikėsinusioms prostitutėms gresia rimtos bausmės. Pats nukentėjusysis savo pasiaiškinime vadovybei prašo jį palikti dirbti tame pačiame skyriuje.

Televizijos kanalo „360” tinklapyje rašoma, kad šios istorijos tikrumą patvirtino jų šaltinis Vidaus reikalų ministerijoje, pažymėjęs, jog nelegalaus viešnamio adresas stažuotojo pasiaiškinime nurodytas neteisingas.

Istorijai įgavus pagreitį kitose Rusijos žiniasklaidos priemonėse pasirodė publikacijos, jog stažuotojo pasiaiškinimas yra viso labo pokštas, kuris interneto vandenyse „išplaukė“ dar 2015 metų balandį.

„Jei tam jaunam žmogui iš tikrųjų būtų nutikusi panaši istorija, jis gėdytųsi apie tai pasakoti“, - savo šaltinį Maskvos teisėtvarkos institucijose cituoja televizijos kanalas „Ren-TV“.

Rusijos Vidaus reikalų ministerijos spaudos tarnyba paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus apie prostitučių išprievartautą stažuotoją. „Lygiai prieš metus buvo lygiai tokia pati istorija ir dar neva su tuo pačiu darbuotoju. Ši istorija niekuo nepagrįsta“, - pažymi spaudos tarnyba.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

(Ne)rimtai

Juozas Statkevičius provokuoja: ranka ant vyriškų trumpikių (3)

Juozas Statkevičius provokuoja: ranka ant vyriškų trumpikių
Kaip savo produkcija sudominti potencialius pirkėjus? Stilingiausias šalies vyras, kultinis dizaineris Juozas Statkevičius žino neprastą receptą, tiesa, toks būdas tiks tik plataus akiračio ir apkalbų nebijantiems žmonėms.

Komunistus įsiutino žaidimas, kuriame galima balzamuoti Leniną (50)

Komunistus įsiutino žaidimas, kuriame galima balzamuoti Leniną
Krasnodaro krašto (Rusija) komunistai, priklausantys partijai „Rusijos komunistai“, kreipėsi į šalies cenzūros tarnybą, besirūpinančia ryšių, informacinių technologijų ir žiniasklaidos priemonių priežiūra, prašydama užblokuoti „App Store“ parduotuvėje platinamą žaidimą „Kas nutiko Leninui morge“.

Neįtikėtinas pabėgimas: nuogas vagis iš kameros išlindo per maisto padavimo langelį (VIDEO) (1)

Neįtikėtinas pabėgimas: nuogas vagis iš kameros išlindo per maisto padavimo langelį (VIDEO)
Vagišiaus Rustamo Šachrutdinovo pabėgimas iš laikino sulaikymo kameros tapo interneto hitu.

Paparacio šūvis: ko šviesiaplaukė gražuolė ieškojo Madrido „Atletico“ stratego glaudėse?
 (19)

<div>Paparacio šūvis: ko šviesiaplaukė gražuolė ieškojo Madrido „Atletico“ stratego glaudėse?</div>
Nors argentiniečiui Diego Simeone su savo vadovaujama Madrido „Atletico“ futbolo klubu antrus metus iš eilės nepavyko laimėti Čempionų lygos finalo, tačiau jis puikiai supranta, kad futbolas – tai tik dalis gyvenimo.

Aistros kaista: iš „Sostų karų“ siaubūno lūpų – grasinimai Cristiano Ronaldui (17)

Aistros kaista: iš „Sostų karų“ siaubūno lūpų – grasinimai Cristiano Ronaldui
Artėjantis Europos futbolo čempionatas jau kaitina aistras – islandų galiūnas Hafthoras Bjornssonas, kultiniame seriale „Sostų karai“ vaidinantis siaubūną Kalną, pagrasino negailestingai susidorosiąs su Portugalijos rinktinės didžiausia žvaigžde Cristiano Ronaldo, jei šis per varžybas su jo tėvynainiais įmuš įvartį.