Menama istorija apie prostitučių išprievartautą Maskvos policijos stažuotoją kelia aistras

 (2)
Rusijos socialinius tinklus drebina istorija apie neva trijų prostitučių išprievartautą policijos stažuotoją, publikuota Pamaskvės televizijos kanalo „360” tinklalapyje.
Menama istorija apie prostitučių išprievartautą Maskvos policijos stažuotoją kelia aistras
© Shutterstock nuotr.

Įvykis, Rusijos žiniasklaidoje keliantis daug aistrų, neva nutiko kiek daugiau nei prieš mėnesį - naktį iš gruodžio 11-osios į 12-ąją viename Maskvos daugiabutyje. Pareigūnai, gavę informaciją, kad viename šio namo butų yra įsikūręs nelegalus viešnamis, nusprendė atlikti patikrinimą – pas savo kūnu prekiaujančias merginas buvo pasiųstas policijos stažuotojas, turėjęs apsimesti klientu.

Po neilgai trukusio pokalbio su viešnamio personalu pareigūnas išsirinko Lola prisistačiusią naktinę plaštakę.

„Ji sakė, kad valanda poilsio su ja kainuoja 7000 rublių (85 eurai). Aptariau papildomas galimas seksualines paslaugas už papildomus pinigus, pasirinkau paslaugą „Analinis“, su kuria ji sutiko ir tada jai perdaviau 10 tūkstančių rublių (121 eurą), - savo pasiaiškinime vyresnybei rašė stažuotojas iš Vidaus reikalų ministerijos universiteto. - Kai ji išėjo iš kambario ir nuėjo į virtuvė, nusekiau paskui ją. Virtuvėje parodžiau savo tarnybinį pažymėjimą, prisistačiau esąs policijos darbuotojas ir pasakiau, kad buvo vykdomas patikrinimas dėl seksualinių paslaugų teikimo. Mergina, prisistačiusi kaip „Olga“, apžiūrėjo mano pažymėjimą, pasakė, kad ten yra parašyta Universitetas, studentas, jog aš ne pareigūnas, o sukčius. Tuoj pat po jos žodžių mergina vardu „Ziza“ pribėgo ir per galvą kelis kartus smogė metaliniu puodu, po kurių praradau sąmonę“.

„Atsipeikėjau kambaryje, buvau surištas, kelnės nutrauktos žemyn, sėdmenys apnuoginti. Aš tuoj pat pradėjau šauktis pagalbos, tačiau atėjo tos merginos ir ėmė mane prievartauti“, - savo pasiaiškinime rašė stažuotojas, pridėjęs ir dar keletą prievartavimo detalių.

Seksualinė egzekucija tęsėsi apie pusvalandį – kol į butą neįsiveržė policijos pareigūnai, ištraukę savo kolegą iš prostitučių rankų. Televizijos kanalo tinklapis „360” rašo, jog į stažuotoją pasikėsinusioms prostitutėms gresia rimtos bausmės. Pats nukentėjusysis savo pasiaiškinime vadovybei prašo jį palikti dirbti tame pačiame skyriuje.

Televizijos kanalo „360” tinklapyje rašoma, kad šios istorijos tikrumą patvirtino jų šaltinis Vidaus reikalų ministerijoje, pažymėjęs, jog nelegalaus viešnamio adresas stažuotojo pasiaiškinime nurodytas neteisingas.

Istorijai įgavus pagreitį kitose Rusijos žiniasklaidos priemonėse pasirodė publikacijos, jog stažuotojo pasiaiškinimas yra viso labo pokštas, kuris interneto vandenyse „išplaukė“ dar 2015 metų balandį.

„Jei tam jaunam žmogui iš tikrųjų būtų nutikusi panaši istorija, jis gėdytųsi apie tai pasakoti“, - savo šaltinį Maskvos teisėtvarkos institucijose cituoja televizijos kanalas „Ren-TV“.

Rusijos Vidaus reikalų ministerijos spaudos tarnyba paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus apie prostitučių išprievartautą stažuotoją. „Lygiai prieš metus buvo lygiai tokia pati istorija ir dar neva su tuo pačiu darbuotoju. Ši istorija niekuo nepagrįsta“, - pažymi spaudos tarnyba.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

(Ne)rimtai

Kvailiausias 2016 metų įvartis: kalta uogienė

Kvailiausias 2016 metų įvartis: kalta uogienė
Keliolika tūkstančių žiūrovų, susirinkusių stebėti draugiškas futbolo rungtynes tarp Minesotos „United“ (JAV) ir britų „AFC Bournemouth“ tapo kvailiausio 2016 metų įvarčio liudininkais.

Ekscentriškas boksininkas Tysonas Fury prabilo apie savo lytinę orientaciją (2)

Ekscentriškas boksininkas Tysonas Fury prabilo apie savo lytinę orientaciją
Ekscentriškas britų boksininkas Tysonas Fury, mėgstantis pažerti „perlų“, sukėlė sumaištį, kuomet savo paskyroje socialiniame tinkle brūkštelėjo žinutę. „Noriu prisipažinti: aš esu gėjus“, - brūkštelėjo sunkiasvoris čempionas, dar ne taip seniai įtarinėjęs savo priešininką, ukrainiečių boksininką Vladimirą Kličko esant biseksualiu.

Kaip linksminasi nevykėliai: Rusijos futbolininkai klube paliko šimtus tūkstančių eurų (11)

Kaip linksminasi nevykėliai: Rusijos futbolininkai klube paliko šimtus tūkstančių eurų
Nors Rusijos futbolo rinktinė Prancūzijoje vykstančiame Europos futbolo čempionate patyrė gėdingą fiasko, taip ir nesugebėjusi laimėti nė vienų rungtynių ir savo pasirodymą baigusi jau po grupių varžybų, tačiau tai nesutrukdė keliems futbolininkams naktiniame klube ošti taip, lyg būtų tapę čempionais.

Rusijos vienuolyno varpinėje aistros užklupta porelė nepastebėjo drono (VIDEO) (33)

Rusijos vienuolyno varpinėje aistros užklupta porelė nepastebėjo drono (VIDEO)
Birželio karštis ir aistra apsuko galvą įsimylėjėlių porelei, nutarusiai, jog vienuolyno varpinė yra ideali vieta spontaniškam seksui. Tiesa, jie visai nepagalvojo apie tai, jog jų meilės žaidimus gali įamžinti aplink varpinę besisukiojantis dronas.

Juozas Statkevičius provokuoja: ranka ant vyriškų trumpikių (32)

Juozas Statkevičius provokuoja: ranka ant vyriškų trumpikių
Kaip savo produkcija sudominti potencialius pirkėjus? Stilingiausias šalies vyras, kultinis dizaineris Juozas Statkevičius žino neprastą receptą, tiesa, toks būdas tiks tik plataus akiračio ir apkalbų nebijantiems žmonėms.