„Instagramo“ karalius gerbėjus džiugina jau ne tik pusnuogėmis moterimis, bet ir savo nuogais sėdmenimis

 (9)
Garsusis ekstravagantiškasis milijonierius, pusnuogių moterų ir ginklų mėgėjas Danas Bilzerianas, matyt, ir šiais metas niekam neužleis „Instagramo“ karaliaus titulo.
Danas Bilzerianas
Danas Bilzerianas
© "Instagram"

15 milijonų sekėjų armijos riba buvo pasiekta dar prieš 2016-ųjų pradžią, o pirmosiomis metų dienomis jų skaičius išaugo dar 400 tūkstančių.

Iki šiol Danas Bilzerianas buvo ištikimas savo pasirinktam stiliui - nuotraukose, kurios būdavo publikuojamos socialinio tinklo paskyroje, buvo vaizduojamas jo prabangus gyvenimo būdas. Moderni technika, pusnuogės merginos, ginklai, pinigai, egzotiškos šalys, orgijas primenančių linksmybių vaizdeliai – toks nerūpestingas milijonieriaus gyvenimo dienoraštis susilaukė milžiniško populiarumo.

Ir tai dar ne pabaiga – vardan populiarumo stuomeningasis Danas Bilzerianas ir pats nusprendė apsinuoginti prieš savo gerbėjus. Kartu su pritrenkiančių gražuolių būriu atostogaudamas Bahamų salose milijonierius be kompleksų prieš fotografą žemyn nusmaukė savo glaudes ir pademonstravo nuogą sėdynę. Vulgarus poelgis? Greičiausiai. Tačiau tai jam neabejotinai pridės dar daugiau populiarumo ir dar daugiau „Instagram“ paskyros sekėjų.

#sunsoutbunsout #Jax

A photo posted by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Jan 10, 2016 at 9:21am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

(Ne)rimtai

Karštas sausis Vitebske: baltarusių policininkus pasitiko nuogas vairuotojas (VIDEO) (1)

Karštas sausis Vitebske: baltarusių policininkus pasitiko nuogas vairuotojas (VIDEO)
Vitebsko (Baltarusija) kelių policininkai, gavę informaciją, kad „Ford“ vairuotojas nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į autobusų stotelę, atvykę į įvykio vietą, apstulbo – čia jau stovėjo greitosios pagalbos automobilis, iš kurio išlipo nuogutėlis vyriškis.

Tai nutiko Rusijoje: kariniam orkestrui uždrausta groti „Leningrad“ dainas

Tai nutiko Rusijoje: kariniam orkestrui uždrausta groti „Leningrad“ dainas
Novosibirsko (Rusija) stačiatikiai pasiekė savo – atsižvelgus į jų skundą Nacionalinės gvardijos Chabarovsko kariniam orkestrui uždrausta groti populiarios Rusijos grupės „Leningrad“ kompozicijas.

Tai bent gražuolė: vietoje štangos kilnoja vyrukus (VIDEO) (2)

Tai bent gražuolė: vietoje štangos kilnoja vyrukus (VIDEO)
Vyrukai, norėdami paflirtuoti su žaviomis panelėmis, neretai jas čiumpa į glėbį ir kelia ant rankų. O štai švedų gražuolė Katarina Konow, prieš kelerius metus dalyvavusi grožio konkurse „Miss International Pageant“, pati nieko prieš pakilnoti vyrukus – ir dar taip, lyg jie būtų štangos atitikmuo.

Pašėlę taksistai: tarp komikų ir mačo (3)

Pašėlę taksistai: tarp komikų ir <em>mačo</em>
Kol dailiosios lyties atstovės aikčioja, vartydamos kalendorius su apsinuoginusių atletiškų gaisrininkų nuotraukomis, Niujorko taksistai nutarė išleisti kiek kitokio pobūdžio kalendorių.

Juozas Statkevičius: jei būčiau emigravęs, jau dabar turėčiau nuosavą lėktuvą ir milijonus (25)

Juozas Statkevičius: jei būčiau emigravęs, jau dabar turėčiau nuosavą lėktuvą ir milijonus
„Yra dvi Lietuvos. Viena sėdi ten Seime, o kita skursta iškart už Seimo durų”, - piktinasi garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius. Jis grasina, kad lapkričio 20 dieną įvyksiantis jo kolekcijos pristatymas gali būti paskutinis, nes mados korifėjui nusibodo išlaikyti sukurtas darbo vietas ir stebėti tik vis kylančius mokesčius.