„Instagramo“ karalius gerbėjus džiugina jau ne tik pusnuogėmis moterimis, bet ir savo nuogais sėdmenimis

 (9)
Garsusis ekstravagantiškasis milijonierius, pusnuogių moterų ir ginklų mėgėjas Danas Bilzerianas, matyt, ir šiais metas niekam neužleis „Instagramo“ karaliaus titulo.
Danas Bilzerianas
Danas Bilzerianas
© "Instagram"

15 milijonų sekėjų armijos riba buvo pasiekta dar prieš 2016-ųjų pradžią, o pirmosiomis metų dienomis jų skaičius išaugo dar 400 tūkstančių.

Iki šiol Danas Bilzerianas buvo ištikimas savo pasirinktam stiliui - nuotraukose, kurios būdavo publikuojamos socialinio tinklo paskyroje, buvo vaizduojamas jo prabangus gyvenimo būdas. Moderni technika, pusnuogės merginos, ginklai, pinigai, egzotiškos šalys, orgijas primenančių linksmybių vaizdeliai – toks nerūpestingas milijonieriaus gyvenimo dienoraštis susilaukė milžiniško populiarumo.

Ir tai dar ne pabaiga – vardan populiarumo stuomeningasis Danas Bilzerianas ir pats nusprendė apsinuoginti prieš savo gerbėjus. Kartu su pritrenkiančių gražuolių būriu atostogaudamas Bahamų salose milijonierius be kompleksų prieš fotografą žemyn nusmaukė savo glaudes ir pademonstravo nuogą sėdynę. Vulgarus poelgis? Greičiausiai. Tačiau tai jam neabejotinai pridės dar daugiau populiarumo ir dar daugiau „Instagram“ paskyros sekėjų.

#sunsoutbunsout #Jax

A photo posted by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Jan 10, 2016 at 9:21am PST

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

(Ne)rimtai

Rusijos vienuolyno varpinėje aistros užklupta porelė nepastebėjo drono (VIDEO) (31)

Rusijos vienuolyno varpinėje aistros užklupta porelė nepastebėjo drono (VIDEO)
Birželio karštis ir aistra apsuko galvą įsimylėjėlių porelei, nutarusiai, jog vienuolyno varpinė yra ideali vieta spontaniškam seksui. Tiesa, jie visai nepagalvojo apie tai, jog jų meilės žaidimus gali įamžinti aplink varpinę besisukiojantis dronas.

Juozas Statkevičius provokuoja: ranka ant vyriškų trumpikių (29)

Juozas Statkevičius provokuoja: ranka ant vyriškų trumpikių
Kaip savo produkcija sudominti potencialius pirkėjus? Stilingiausias šalies vyras, kultinis dizaineris Juozas Statkevičius žino neprastą receptą, tiesa, toks būdas tiks tik plataus akiračio ir apkalbų nebijantiems žmonėms.

Komunistus įsiutino žaidimas, kuriame galima balzamuoti Leniną (50)

Komunistus įsiutino žaidimas, kuriame galima balzamuoti Leniną
Krasnodaro krašto (Rusija) komunistai, priklausantys partijai „Rusijos komunistai“, kreipėsi į šalies cenzūros tarnybą, besirūpinančia ryšių, informacinių technologijų ir žiniasklaidos priemonių priežiūra, prašydama užblokuoti „App Store“ parduotuvėje platinamą žaidimą „Kas nutiko Leninui morge“.

Neįtikėtinas pabėgimas: nuogas vagis iš kameros išlindo per maisto padavimo langelį (VIDEO) (1)

Neįtikėtinas pabėgimas: nuogas vagis iš kameros išlindo per maisto padavimo langelį (VIDEO)
Vagišiaus Rustamo Šachrutdinovo pabėgimas iš laikino sulaikymo kameros tapo interneto hitu.

Paparacio šūvis: ko šviesiaplaukė gražuolė ieškojo Madrido „Atletico“ stratego glaudėse?
 (19)

<div>Paparacio šūvis: ko šviesiaplaukė gražuolė ieškojo Madrido „Atletico“ stratego glaudėse?</div>
Nors argentiniečiui Diego Simeone su savo vadovaujama Madrido „Atletico“ futbolo klubu antrus metus iš eilės nepavyko laimėti Čempionų lygos finalo, tačiau jis puikiai supranta, kad futbolas – tai tik dalis gyvenimo.