„Instagramo“ karalius gerbėjus džiugina jau ne tik pusnuogėmis moterimis, bet ir savo nuogais sėdmenimis

 (9)
Garsusis ekstravagantiškasis milijonierius, pusnuogių moterų ir ginklų mėgėjas Danas Bilzerianas, matyt, ir šiais metas niekam neužleis „Instagramo“ karaliaus titulo.
Danas Bilzerianas
Danas Bilzerianas
© "Instagram"

15 milijonų sekėjų armijos riba buvo pasiekta dar prieš 2016-ųjų pradžią, o pirmosiomis metų dienomis jų skaičius išaugo dar 400 tūkstančių.

Iki šiol Danas Bilzerianas buvo ištikimas savo pasirinktam stiliui - nuotraukose, kurios būdavo publikuojamos socialinio tinklo paskyroje, buvo vaizduojamas jo prabangus gyvenimo būdas. Moderni technika, pusnuogės merginos, ginklai, pinigai, egzotiškos šalys, orgijas primenančių linksmybių vaizdeliai – toks nerūpestingas milijonieriaus gyvenimo dienoraštis susilaukė milžiniško populiarumo.

Ir tai dar ne pabaiga – vardan populiarumo stuomeningasis Danas Bilzerianas ir pats nusprendė apsinuoginti prieš savo gerbėjus. Kartu su pritrenkiančių gražuolių būriu atostogaudamas Bahamų salose milijonierius be kompleksų prieš fotografą žemyn nusmaukė savo glaudes ir pademonstravo nuogą sėdynę. Vulgarus poelgis? Greičiausiai. Tačiau tai jam neabejotinai pridės dar daugiau populiarumo ir dar daugiau „Instagram“ paskyros sekėjų.

#sunsoutbunsout #Jax

A photo posted by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Jan 10, 2016 at 9:21am PST

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

(Ne)rimtai

Rusijos „sekso simbolis“: abejingi neliksite (3)

Rusijos „sekso simbolis“: abejingi neliksite
Rusijos šoumenas Nikita Džigurda yra vadinamas vienu didžiausiu šios šalies pramogų verslo keistuoliu – 55 metų vyras nuolat įsivelia į įvairius skandalus ir pikantiškas situacijas.

A. Lukašenka nepasididžiavo: nuskuto morką Stevenui Seagalui (21)

A. Lukašenka nepasididžiavo: nuskuto morką Stevenui Seagalui
Savo draugyste su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu mėgstantis pasigirti gerokai prigesusi amerikiečių kovinių filmų įžymybė Stevenas Seagalas iš viešnagės Baltarusijoje parsiveš neįprastų dovanų – čia užaugintų arbūzų.

Vaizdelis iš Rusijos: Tambovo gatvėje – pusnuogė „balsuotoja“ (6)

Vaizdelis iš Rusijos: Tambovo gatvėje – pusnuogė „balsuotoja“
Vaizdo registratorių pagalba užfiksuojama daugybė situacijų keliuose, tačiau tai, kas pateko į kameros objektyvą Tambove (Rusija) – ypač netikėta ir pikantiška.

„Elektroniko nuotykių“ žvaigždė įsipainiojo į neblaivų skandalą (3)

„Elektroniko nuotykių“ žvaigždė įsipainiojo į neblaivų skandalą
1979 metais, televizijos ekranuose pasirodžius vaikų auditorijai skirtam filmui „Elektroniko nuotykiai“, visa Sovietų Sąjunga alpo nuo pagrindinių šios juostos žvaigždžių – šviesiaplaukių dvynių Jurijaus (vaidinusio moksleivį Sergejų Syroežkiną) ir Vladimiro Torsujevų (vaidinusio Syroežkino „robotą dvynį“ Elektroniką).

Olimpinis Rio: japonų atletą išgarsino peniu numušta kartelė (VIDEO) (12)

Olimpinis Rio: japonų atletą išgarsino peniu numušta kartelė (VIDEO)
Įsibėgėjanti Rio de Žaneiro olimpiada padovanojo dar vieną „herojų“ - japonų šuolininkas su kartimi Hiroki Ogita akimirksniu išpopuliarėjo, nors savo rungtyje užėmė tik 21 vietą.