„Instagramo“ karalius gerbėjus džiugina jau ne tik pusnuogėmis moterimis, bet ir savo nuogais sėdmenimis

 (9)
Garsusis ekstravagantiškasis milijonierius, pusnuogių moterų ir ginklų mėgėjas Danas Bilzerianas, matyt, ir šiais metas niekam neužleis „Instagramo“ karaliaus titulo.
Danas Bilzerianas
Danas Bilzerianas
© "Instagram"

15 milijonų sekėjų armijos riba buvo pasiekta dar prieš 2016-ųjų pradžią, o pirmosiomis metų dienomis jų skaičius išaugo dar 400 tūkstančių.

Iki šiol Danas Bilzerianas buvo ištikimas savo pasirinktam stiliui - nuotraukose, kurios būdavo publikuojamos socialinio tinklo paskyroje, buvo vaizduojamas jo prabangus gyvenimo būdas. Moderni technika, pusnuogės merginos, ginklai, pinigai, egzotiškos šalys, orgijas primenančių linksmybių vaizdeliai – toks nerūpestingas milijonieriaus gyvenimo dienoraštis susilaukė milžiniško populiarumo.

Ir tai dar ne pabaiga – vardan populiarumo stuomeningasis Danas Bilzerianas ir pats nusprendė apsinuoginti prieš savo gerbėjus. Kartu su pritrenkiančių gražuolių būriu atostogaudamas Bahamų salose milijonierius be kompleksų prieš fotografą žemyn nusmaukė savo glaudes ir pademonstravo nuogą sėdynę. Vulgarus poelgis? Greičiausiai. Tačiau tai jam neabejotinai pridės dar daugiau populiarumo ir dar daugiau „Instagram“ paskyros sekėjų.

#sunsoutbunsout #Jax

A photo posted by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Jan 10, 2016 at 9:21am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

(Ne)rimtai

D. Nagijevas drebina internetą: svarbiausia žvilgtelėti, kas slypi šortuose (20)

D. Nagijevas drebina internetą: svarbiausia žvilgtelėti, kas slypi šortuose
Geriausius honorarus susišluojantis rusų aktorius Dmitrijus Nagijevas („Forbes“ duomenimis, per pastaruosius metus jis uždirbo 3,2 mln. dolerių), nepaisant savo 49 metų, puikiai išmano socialinių tinklų technologijas.

Italų milijonierius glumina: šokti nusprendė be kelnių ir avėdamas aukštakulnius (6)

Italų milijonierius glumina: šokti nusprendė be kelnių ir avėdamas aukštakulnius
Italų socialinių tinklų karaliumi tituluojamas šokantis milijonierius Gianluca Vacchi vėl atsidūrė tradicinės žiniasklaidos priemonių akiratyje. Šį kartą – dėl savo „Instagram“ paskyroje patalpinto vaizdo įrašo, kuriame jis šoka vilkėdamas kelnaites ir avėdamas aukštakulnius.

Policija sulaikė po geležinkelio stotį dviračiu važinėjusį Terminatorių (11)

Policija sulaikė po geležinkelio stotį dviračiu važinėjusį Terminatorių
Su gana netikėta situacija susidūrė Miuncheno policininkas, kuris, pastebėjęs du vyrus, dviračiais važinėjančius po geležinkelio stotį, prisivijo juos norėdamas perspėti, jog taip elgtis stotyje negalima.

Vaizdelis iš Rusijos: sunku patikėti, kiek į „Volgą“ sutilpo darbininkų (20)

Vaizdelis iš Rusijos: sunku patikėti, kiek į „Volgą“ sutilpo darbininkų
Vaizdo įrašų platformą „YouTube” drebina naujas vaizdo siužetas iš Rusijos, kuriame demonstruojama, kaip į darbą atvyksta darbininkų brigada.

Lietuvos mafijos tėvas prabilo apie savo seksualinį pajėgumą: per naktį būdavo 10 ir daugiau meilės kartų (213)

Lietuvos mafijos tėvas prabilo apie savo seksualinį pajėgumą: per naktį būdavo 10 ir daugiau meilės kartų
Šio vakaro laidoje LNK „KK2 penktadienis“ 77–erių metų vyriausias Lietuvos tėvas Vidas Antonovas, dar vadinamas ir Lietuvos mafijos tėvu pasakos, kad nors jį neseniai pakirto infarktas, visgi jo vyriškumas niekur nedingo. Kitą dieną po operacijos jis jau troško savo žmonos.