„Instagramo“ karalius gerbėjus džiugina jau ne tik pusnuogėmis moterimis, bet ir savo nuogais sėdmenimis

 (9)
Garsusis ekstravagantiškasis milijonierius, pusnuogių moterų ir ginklų mėgėjas Danas Bilzerianas, matyt, ir šiais metas niekam neužleis „Instagramo“ karaliaus titulo.
Danas Bilzerianas
Danas Bilzerianas
© "Instagram"

15 milijonų sekėjų armijos riba buvo pasiekta dar prieš 2016-ųjų pradžią, o pirmosiomis metų dienomis jų skaičius išaugo dar 400 tūkstančių.

Iki šiol Danas Bilzerianas buvo ištikimas savo pasirinktam stiliui - nuotraukose, kurios būdavo publikuojamos socialinio tinklo paskyroje, buvo vaizduojamas jo prabangus gyvenimo būdas. Moderni technika, pusnuogės merginos, ginklai, pinigai, egzotiškos šalys, orgijas primenančių linksmybių vaizdeliai – toks nerūpestingas milijonieriaus gyvenimo dienoraštis susilaukė milžiniško populiarumo.

Ir tai dar ne pabaiga – vardan populiarumo stuomeningasis Danas Bilzerianas ir pats nusprendė apsinuoginti prieš savo gerbėjus. Kartu su pritrenkiančių gražuolių būriu atostogaudamas Bahamų salose milijonierius be kompleksų prieš fotografą žemyn nusmaukė savo glaudes ir pademonstravo nuogą sėdynę. Vulgarus poelgis? Greičiausiai. Tačiau tai jam neabejotinai pridės dar daugiau populiarumo ir dar daugiau „Instagram“ paskyros sekėjų.

#sunsoutbunsout #Jax

A photo posted by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Jan 10, 2016 at 9:21am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

(Ne)rimtai

Kol dar nevedęs: keturios sekso rūšys, kurias maga išbandyti (16)

Kol dar nevedęs: keturios sekso rūšys, kurias maga išbandyti
Kiekvieno vyro gyvenime ateina metas, kai jis supranta – nebėra jėgų spyriotis, pasiteisinimai išseko, atėjo laikas vesti mylimą moterį (juo labiau, kad vaikai ėmė klausinėti: „Mama, tėti, kodėl jūs nesusituokę?“). Na, o kol toji akimirka neatėjo, vyrams reikėtų išbandyti keturių rūšių seksą, kad paskui būtų ką atsiminti ramiais vakarais su šeima, rašo leidinys „Maxim“.

Rolandas Kazlas sugrįžta (1)

Rolandas Kazlas sugrįžta
Jeigu, pasak lietuvių poezijos klasiko, vasaros darbai jau baigėsi ir pats metas pradėti džiaugtis rudens gėrybėmis, Rolandas Kazlas su Pakeleiviais to daryti dar negali. Pavasario linksmybėse pradėję muzikinio albumo įrašų darbus, jie vis dar daugiausia laiko praleidžia rūsyje nokindami, brandindami dainas, kurias užkonservavę (šis žodis neturi nieko bendra su politika ir rinkimais) į albumą „Toks“, be žiemos rūpesčių jomis galėtų pavaišinti visus norinčius gruodį „Tokiuose koncertuose“.

Rusų rašytojas jau peršasi Angelinai Jolie: turiu „Škodą“ ir „Nivą“ su priekaba
 (18)

<div>Rusų rašytojas jau peršasi Angelinai Jolie: turiu „Škodą“ ir „Nivą“ su priekaba</div>
Rusijos rašytojas Valerijus Zelenogorskis nutarė kalti geležį, kol karšta. Vos viso pasaulio žiniasklaidos priemones apskriejo žinia apie saldžiosios Holivudo poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas, 67 metų rašytojas ėmė siūlyti savo ranką ir širdį.

Rusai linksminasi: kaip pistoletais sugroti Beethoveną? (7)

Rusai linksminasi: kaip pistoletais sugroti Beethoveną?
Ar kada nors galėjote įsivaizduoti, kaip gali skambėti pistoleto šūviais „grojama“ populiari vaikiška dainelė „Old MacDonald Had A Farm“? O Ludwigo van Beethoveno „Odė džiaugsmui“?

Vicelordą iš kojų išvertė Kate Middleton suknelė? (31)

Vicelordą iš kojų išvertė Kate Middleton suknelė?
Princo Williamo ir jo sutuoktinės, Kembridžo hercogienės Kate Middleton vizitas į vieną Eseko grafystės mokyklą nepasiėjo be incidento – neišlaikęs įtampos tiesiai prieš karališkosios poros akis ant grindinio išsitiesė ją sutikęs Esekso vicelordas-leitenantas Jonathanas Douglasas-Hughesas.