„Instagramo“ karalius gerbėjus džiugina jau ne tik pusnuogėmis moterimis, bet ir savo nuogais sėdmenimis

 (9)
Garsusis ekstravagantiškasis milijonierius, pusnuogių moterų ir ginklų mėgėjas Danas Bilzerianas, matyt, ir šiais metas niekam neužleis „Instagramo“ karaliaus titulo.
Danas Bilzerianas
Danas Bilzerianas
© "Instagram"

15 milijonų sekėjų armijos riba buvo pasiekta dar prieš 2016-ųjų pradžią, o pirmosiomis metų dienomis jų skaičius išaugo dar 400 tūkstančių.

Iki šiol Danas Bilzerianas buvo ištikimas savo pasirinktam stiliui - nuotraukose, kurios būdavo publikuojamos socialinio tinklo paskyroje, buvo vaizduojamas jo prabangus gyvenimo būdas. Moderni technika, pusnuogės merginos, ginklai, pinigai, egzotiškos šalys, orgijas primenančių linksmybių vaizdeliai – toks nerūpestingas milijonieriaus gyvenimo dienoraštis susilaukė milžiniško populiarumo.

Ir tai dar ne pabaiga – vardan populiarumo stuomeningasis Danas Bilzerianas ir pats nusprendė apsinuoginti prieš savo gerbėjus. Kartu su pritrenkiančių gražuolių būriu atostogaudamas Bahamų salose milijonierius be kompleksų prieš fotografą žemyn nusmaukė savo glaudes ir pademonstravo nuogą sėdynę. Vulgarus poelgis? Greičiausiai. Tačiau tai jam neabejotinai pridės dar daugiau populiarumo ir dar daugiau „Instagram“ paskyros sekėjų.

#sunsoutbunsout #Jax

A photo posted by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Jan 10, 2016 at 9:21am PST

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

(Ne)rimtai

Šeši netikėti faktai apie penį (20)

Šeši netikėti faktai apie penį
Jūsų penis sugeba kur kas daugiau nei galvoji. Leidinys “Men's Health” atkapstė šešis šešis netikėtus, bet mokslo įrodytus faktus apie penį.

Kvailiausias 2016 metų įvartis: kalta uogienė (2)

Kvailiausias 2016 metų įvartis: kalta uogienė
Keliolika tūkstančių žiūrovų, susirinkusių stebėti draugiškas futbolo rungtynes tarp Minesotos „United“ (JAV) ir britų „AFC Bournemouth“ tapo kvailiausio 2016 metų įvarčio liudininkais.

Ekscentriškas boksininkas Tysonas Fury prabilo apie savo lytinę orientaciją (2)

Ekscentriškas boksininkas Tysonas Fury prabilo apie savo lytinę orientaciją
Ekscentriškas britų boksininkas Tysonas Fury, mėgstantis pažerti „perlų“, sukėlė sumaištį, kuomet savo paskyroje socialiniame tinkle brūkštelėjo žinutę. „Noriu prisipažinti: aš esu gėjus“, - brūkštelėjo sunkiasvoris čempionas, dar ne taip seniai įtarinėjęs savo priešininką, ukrainiečių boksininką Vladimirą Kličko esant biseksualiu.

Kaip linksminasi nevykėliai: Rusijos futbolininkai klube paliko šimtus tūkstančių eurų (11)

Kaip linksminasi nevykėliai: Rusijos futbolininkai klube paliko šimtus tūkstančių eurų
Nors Rusijos futbolo rinktinė Prancūzijoje vykstančiame Europos futbolo čempionate patyrė gėdingą fiasko, taip ir nesugebėjusi laimėti nė vienų rungtynių ir savo pasirodymą baigusi jau po grupių varžybų, tačiau tai nesutrukdė keliems futbolininkams naktiniame klube ošti taip, lyg būtų tapę čempionais.

Rusijos vienuolyno varpinėje aistros užklupta porelė nepastebėjo drono (VIDEO) (34)

Rusijos vienuolyno varpinėje aistros užklupta porelė nepastebėjo drono (VIDEO)
Birželio karštis ir aistra apsuko galvą įsimylėjėlių porelei, nutarusiai, jog vienuolyno varpinė yra ideali vieta spontaniškam seksui. Tiesa, jie visai nepagalvojo apie tai, jog jų meilės žaidimus gali įamžinti aplink varpinę besisukiojantis dronas.