Blondinu tapusį rusų futbolininką jo kolega pavadino gėjumi ir idiotu

Rusijos futbolo rinktinės ir Krasnodaro „Kranodar“ komandos puolėjo Fiodoro Smolovo sprendimas nusišviesinti plaukus nebuvo ypač sėkmingas.
Fiodoras Smolovas
Fiodoras Smolovas
© RIA/Scanpix

Trumpų atostogų metų tamsiaplaukis futbolininkas kiek nusprendė pakeisti savo įvaizdį ir tapo blondinu, tačiau vos savo nauju įvaizdžiu pasidžiaugė socialiniame tinkle, sulaukė netikėtos reakcijos.

„Kai kas sakė, kad atrodau normaliai, tačiau dauguma...Švelniai tariant, daugelis klausė: „Kodėl tu taip padarei?“. O labiausiai pasižymėjo Romanas Širokovas (Maskvos „Spartak“ saugas – red.pastaba). Tą dieną, kai publikavau savo pirmąją nuotrauką, jis iš karto parašė žinutę: „Gėjus, idiotas, aš su mašinyte atvažiuosiu į oro uostą“, - vos sulaikydamas šypseną Rusijos žiniasklaidai pasakojo F. Smolovas.

Futbolininkas tvirtino, kad jo draugei naujoji šukuosena patiko, tačiau nepaisant to, plaukus teks nusiskusti – F. Smolovas savo tėvui pažadėjo, kad taip atrodantis „Krasnodar“ treniruotėse nepasirodys.

Fiodoras Ssmolovas anksčiau. RIA/Scanpix nuotr.

Протираю кеды😞

A photo posted by Fedor Smolov (@smolovfedor_10) on Jan 9, 2016 at 11:28am PST

Твоё лицо,когда тебе 2 голевых отдал Платини🙈⚽️☺️

A photo posted by Fedor Smolov (@smolovfedor_10) on Jan 1, 2016 at 6:01am PST

Fiodoras Smolovas dabar. Instagram.com nuotr.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

(Ne)rimtai

Rusijos „sekso simbolis“: abejingi neliksite (2)

Rusijos „sekso simbolis“: abejingi neliksite
Rusijos šoumenas Nikita Džigurda yra vadinamas vienu didžiausiu šios šalies pramogų verslo keistuoliu – 55 metų vyras nuolat įsivelia į įvairius skandalus ir pikantiškas situacijas.

A. Lukašenka nepasididžiavo: nuskuto morką Stevenui Seagalui (20)

A. Lukašenka nepasididžiavo: nuskuto morką Stevenui Seagalui
Savo draugyste su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu mėgstantis pasigirti gerokai prigesusi amerikiečių kovinių filmų įžymybė Stevenas Seagalas iš viešnagės Baltarusijoje parsiveš neįprastų dovanų – čia užaugintų arbūzų.

Vaizdelis iš Rusijos: Tambovo gatvėje – pusnuogė „balsuotoja“ (6)

Vaizdelis iš Rusijos: Tambovo gatvėje – pusnuogė „balsuotoja“
Vaizdo registratorių pagalba užfiksuojama daugybė situacijų keliuose, tačiau tai, kas pateko į kameros objektyvą Tambove (Rusija) – ypač netikėta ir pikantiška.

„Elektroniko nuotykių“ žvaigždė įsipainiojo į neblaivų skandalą (3)

„Elektroniko nuotykių“ žvaigždė įsipainiojo į neblaivų skandalą
1979 metais, televizijos ekranuose pasirodžius vaikų auditorijai skirtam filmui „Elektroniko nuotykiai“, visa Sovietų Sąjunga alpo nuo pagrindinių šios juostos žvaigždžių – šviesiaplaukių dvynių Jurijaus (vaidinusio moksleivį Sergejų Syroežkiną) ir Vladimiro Torsujevų (vaidinusio Syroežkino „robotą dvynį“ Elektroniką).

Olimpinis Rio: japonų atletą išgarsino peniu numušta kartelė (VIDEO) (12)

Olimpinis Rio: japonų atletą išgarsino peniu numušta kartelė (VIDEO)
Įsibėgėjanti Rio de Žaneiro olimpiada padovanojo dar vieną „herojų“ - japonų šuolininkas su kartimi Hiroki Ogita akimirksniu išpopuliarėjo, nors savo rungtyje užėmė tik 21 vietą.