Blondinu tapusį rusų futbolininką jo kolega pavadino gėjumi ir idiotu

Rusijos futbolo rinktinės ir Krasnodaro „Kranodar“ komandos puolėjo Fiodoro Smolovo sprendimas nusišviesinti plaukus nebuvo ypač sėkmingas.
Fiodoras Smolovas
Fiodoras Smolovas
© RIA/Scanpix

Trumpų atostogų metų tamsiaplaukis futbolininkas kiek nusprendė pakeisti savo įvaizdį ir tapo blondinu, tačiau vos savo nauju įvaizdžiu pasidžiaugė socialiniame tinkle, sulaukė netikėtos reakcijos.

„Kai kas sakė, kad atrodau normaliai, tačiau dauguma...Švelniai tariant, daugelis klausė: „Kodėl tu taip padarei?“. O labiausiai pasižymėjo Romanas Širokovas (Maskvos „Spartak“ saugas – red.pastaba). Tą dieną, kai publikavau savo pirmąją nuotrauką, jis iš karto parašė žinutę: „Gėjus, idiotas, aš su mašinyte atvažiuosiu į oro uostą“, - vos sulaikydamas šypseną Rusijos žiniasklaidai pasakojo F. Smolovas.

Futbolininkas tvirtino, kad jo draugei naujoji šukuosena patiko, tačiau nepaisant to, plaukus teks nusiskusti – F. Smolovas savo tėvui pažadėjo, kad taip atrodantis „Krasnodar“ treniruotėse nepasirodys.

Fiodoras Ssmolovas anksčiau. RIA/Scanpix nuotr.

Протираю кеды😞

A photo posted by Fedor Smolov (@smolovfedor_10) on Jan 9, 2016 at 11:28am PST

Твоё лицо,когда тебе 2 голевых отдал Платини🙈⚽️☺️

A photo posted by Fedor Smolov (@smolovfedor_10) on Jan 1, 2016 at 6:01am PST

Fiodoras Smolovas dabar. Instagram.com nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

(Ne)rimtai

Karštas sausis Vitebske: baltarusių policininkus pasitiko nuogas vairuotojas (VIDEO) (1)

Karštas sausis Vitebske: baltarusių policininkus pasitiko nuogas vairuotojas (VIDEO)
Vitebsko (Baltarusija) kelių policininkai, gavę informaciją, kad „Ford“ vairuotojas nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į autobusų stotelę, atvykę į įvykio vietą, apstulbo – čia jau stovėjo greitosios pagalbos automobilis, iš kurio išlipo nuogutėlis vyriškis.

Tai nutiko Rusijoje: kariniam orkestrui uždrausta groti „Leningrad“ dainas

Tai nutiko Rusijoje: kariniam orkestrui uždrausta groti „Leningrad“ dainas
Novosibirsko (Rusija) stačiatikiai pasiekė savo – atsižvelgus į jų skundą Nacionalinės gvardijos Chabarovsko kariniam orkestrui uždrausta groti populiarios Rusijos grupės „Leningrad“ kompozicijas.

Tai bent gražuolė: vietoje štangos kilnoja vyrukus (VIDEO) (2)

Tai bent gražuolė: vietoje štangos kilnoja vyrukus (VIDEO)
Vyrukai, norėdami paflirtuoti su žaviomis panelėmis, neretai jas čiumpa į glėbį ir kelia ant rankų. O štai švedų gražuolė Katarina Konow, prieš kelerius metus dalyvavusi grožio konkurse „Miss International Pageant“, pati nieko prieš pakilnoti vyrukus – ir dar taip, lyg jie būtų štangos atitikmuo.

Pašėlę taksistai: tarp komikų ir mačo (3)

Pašėlę taksistai: tarp komikų ir <em>mačo</em>
Kol dailiosios lyties atstovės aikčioja, vartydamos kalendorius su apsinuoginusių atletiškų gaisrininkų nuotraukomis, Niujorko taksistai nutarė išleisti kiek kitokio pobūdžio kalendorių.

Juozas Statkevičius: jei būčiau emigravęs, jau dabar turėčiau nuosavą lėktuvą ir milijonus (25)

Juozas Statkevičius: jei būčiau emigravęs, jau dabar turėčiau nuosavą lėktuvą ir milijonus
„Yra dvi Lietuvos. Viena sėdi ten Seime, o kita skursta iškart už Seimo durų”, - piktinasi garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius. Jis grasina, kad lapkričio 20 dieną įvyksiantis jo kolekcijos pristatymas gali būti paskutinis, nes mados korifėjui nusibodo išlaikyti sukurtas darbo vietas ir stebėti tik vis kylančius mokesčius.