Blondinu tapusį rusų futbolininką jo kolega pavadino gėjumi ir idiotu

Rusijos futbolo rinktinės ir Krasnodaro „Kranodar“ komandos puolėjo Fiodoro Smolovo sprendimas nusišviesinti plaukus nebuvo ypač sėkmingas.
Fiodoras Smolovas
Fiodoras Smolovas
© RIA/Scanpix

Trumpų atostogų metų tamsiaplaukis futbolininkas kiek nusprendė pakeisti savo įvaizdį ir tapo blondinu, tačiau vos savo nauju įvaizdžiu pasidžiaugė socialiniame tinkle, sulaukė netikėtos reakcijos.

„Kai kas sakė, kad atrodau normaliai, tačiau dauguma...Švelniai tariant, daugelis klausė: „Kodėl tu taip padarei?“. O labiausiai pasižymėjo Romanas Širokovas (Maskvos „Spartak“ saugas – red.pastaba). Tą dieną, kai publikavau savo pirmąją nuotrauką, jis iš karto parašė žinutę: „Gėjus, idiotas, aš su mašinyte atvažiuosiu į oro uostą“, - vos sulaikydamas šypseną Rusijos žiniasklaidai pasakojo F. Smolovas.

Futbolininkas tvirtino, kad jo draugei naujoji šukuosena patiko, tačiau nepaisant to, plaukus teks nusiskusti – F. Smolovas savo tėvui pažadėjo, kad taip atrodantis „Krasnodar“ treniruotėse nepasirodys.

Fiodoras Ssmolovas anksčiau. RIA/Scanpix nuotr.

Протираю кеды😞

A photo posted by Fedor Smolov (@smolovfedor_10) on Jan 9, 2016 at 11:28am PST

Твоё лицо,когда тебе 2 голевых отдал Платини🙈⚽️☺️

A photo posted by Fedor Smolov (@smolovfedor_10) on Jan 1, 2016 at 6:01am PST

Fiodoras Smolovas dabar. Instagram.com nuotr.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

(Ne)rimtai

Šeši netikėti faktai apie penį

Šeši netikėti faktai apie penį
Jūsų penis sugeba kur kas daugiau nei galvoji. Leidinys “Men's Health” atkapstė šešis šešis netikėtus, bet mokslo įrodytus faktus apie penį.

Kvailiausias 2016 metų įvartis: kalta uogienė (2)

Kvailiausias 2016 metų įvartis: kalta uogienė
Keliolika tūkstančių žiūrovų, susirinkusių stebėti draugiškas futbolo rungtynes tarp Minesotos „United“ (JAV) ir britų „AFC Bournemouth“ tapo kvailiausio 2016 metų įvarčio liudininkais.

Ekscentriškas boksininkas Tysonas Fury prabilo apie savo lytinę orientaciją (2)

Ekscentriškas boksininkas Tysonas Fury prabilo apie savo lytinę orientaciją
Ekscentriškas britų boksininkas Tysonas Fury, mėgstantis pažerti „perlų“, sukėlė sumaištį, kuomet savo paskyroje socialiniame tinkle brūkštelėjo žinutę. „Noriu prisipažinti: aš esu gėjus“, - brūkštelėjo sunkiasvoris čempionas, dar ne taip seniai įtarinėjęs savo priešininką, ukrainiečių boksininką Vladimirą Kličko esant biseksualiu.

Kaip linksminasi nevykėliai: Rusijos futbolininkai klube paliko šimtus tūkstančių eurų (11)

Kaip linksminasi nevykėliai: Rusijos futbolininkai klube paliko šimtus tūkstančių eurų
Nors Rusijos futbolo rinktinė Prancūzijoje vykstančiame Europos futbolo čempionate patyrė gėdingą fiasko, taip ir nesugebėjusi laimėti nė vienų rungtynių ir savo pasirodymą baigusi jau po grupių varžybų, tačiau tai nesutrukdė keliems futbolininkams naktiniame klube ošti taip, lyg būtų tapę čempionais.

Rusijos vienuolyno varpinėje aistros užklupta porelė nepastebėjo drono (VIDEO) (34)

Rusijos vienuolyno varpinėje aistros užklupta porelė nepastebėjo drono (VIDEO)
Birželio karštis ir aistra apsuko galvą įsimylėjėlių porelei, nutarusiai, jog vienuolyno varpinė yra ideali vieta spontaniškam seksui. Tiesa, jie visai nepagalvojo apie tai, jog jų meilės žaidimus gali įamžinti aplink varpinę besisukiojantis dronas.