Bėgantis laikas įveikė Alą Bundy iš serialo „Vedęs ir turi vaikų“

 (14)
Kas šis pusnuogis senolis, sėdintis ant dviračio ir skubantis į saulėtą Kalifornijos paplūdimį? Turbūt ne vienas jūsų nustebs – tai aktorius Edas O'Neillas, daugelio pasaulio šalių, taip pat ir Lietuvos, televizijos žiūrovams žinomas kaip Alas Bundy iš kultinio serialo „Vedęs ir turi vaikų“.
Edas O'Neilas. 2016 m. sausis
Edas O'Neilas. 2016 m. sausis
© Vida Press

Vargu bau, ar per pastaruosius trisdešimt metų (serialas buvo kuriamas nuo 1987 iki 1997 metų) buvo atsiradęs dar tokio lygio aktorius, iš kurio kuriamų situacijų televizijos žiūrovai būtų taip raičiojęsi prieš žydrąjį ekraną už pilvo susiėmę rankomis.

Deja, tai, kokį Edą O'Neillą prisimena „Vedęs ir turi vaikų“ žiūrovai, ir tai, kaip aktorius atrodo šiandien byloja apie tai, kad mes visi esame bejėgiai prieš bėgantį laiką – net ir didžiausios Holivudo žvaigždės.

Dabar Edui O'Neillui yra 69 metai, ir jis vis dar filmuojasi serialuose bei vaidybiniuose filmuose. Maža to: nors aktorius atrodo senstelėjęs, tačiau nereikia apsigauti – prieš devynerius metus aktorius pelnė kovinių sporto šakų juodąjį diržą, tad prireikus įžūlų gatvės chuliganėlį galėtų ant žemės partiesti mažuoju rankos pirštu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Muzika/kinas/knygos

Henriko Daktaro pilaitė tapo filmavimo aikštele (5)

Henriko Daktaro pilaitė tapo filmavimo aikštele
Netrukus kino teatruose pasirodysiančios režisieriaus Tado Vidmanto juodosios komedijos naujausia dalis „Gautas iškvietimas 3“ buvo filmuojama ir prabangiuose Henriko Daktaro apartamentuose. Kūrybinę grupę į namus įsileido H. Daktaro žmona Ramutė Daktarienė, o leidimą filmuoti po susirašinėjimo popieriniais laiškais davė pats kriminalinis autoritetas.

Prezidentą A. Smetoną įkūnijęs aktorius R. Šimukauskas: bandome pabėgti nuo sovietinių štampų (2)

Prezidentą A. Smetoną įkūnijęs aktorius R. Šimukauskas: bandome pabėgti nuo sovietinių štampų
Jau netrukus LRT televizija pradės rodyti istorinį serialą „Laisvės kaina. Savanoriai“, kuriame atgims nemažai su Lietuvos Nepriklausomybe susijusių asmenybių. Viena iš jų – prezidentas Antanas Smetona, kurį istorinėje dramoje įkūnys teatro, kino bei televizijos aktorius Ramūnas Šimukauskas.

Kino juosta primins legendinį Lietuvos partizanų ir NKVD mūšį (4)

Kino juosta primins legendinį Lietuvos partizanų ir NKVD mūšį
Apie vieną esminių Lietuvos partizanų pasipriešinimo kovų, Kalniškės mūšį, turbūt yra tekę girdėti ne vienam tikram lietuviui. 1945 metų gegužės 16 dieną vykęs nuožmus susidūrimas buvo perkeltas į kino juostą pavadinimu „Kalniškė – lūžio taškas“. Ši – jau visai netrukus pasieks kino teatro ekranus. Filmo siužete ne tik tikslūs faktai, bet ir atskleistos NKVD paslaptys.

Sugrįžta garsusis užpakalių spardytojas (1)

Sugrįžta garsusis užpakalių spardytojas
Į kino ekranus jau rugsėjo 2 dieną su trenksmu grįžta pavojingiausias pasaulio žudikas. Prieš penkerius metus į savo suvaidintų kietų vyrukų galeriją Jasonas Stathamas įtraukė dar vieną: samdomą žudiką Artūrą Bišopą, žinomą „Mechaniko“ slapyvardžiu. Mechanikas kviečiamas tuomet, kai paprastos užsakomosios žmogžudystės nepakanka, nes mirtis turi atrodyti kaip nelaimingas atsitikimas. Bišopas yra būtent tokių užsakymų specialistas, kuriam nėra lygių visame pasaulyje.

Nepatikėsite, kuo virto Haris Poteris: gerbėjai neslepia pykčio (12)

Nepatikėsite, kuo virto Haris Poteris: gerbėjai neslepia pykčio
Dešimt metų – nuo 2001 iki 2011 metų – mielą berniuką Harį Poterį vaidinęs britų aktorius Danielis Radcliffe'as dabar su malonumu griebiasi vaidmenų, padedančių jam atsikratyti sagos apie Harį Poterį šleifo. Tačiau net ir didžiausi jo gerbėjai gerokai nustebs, išvydę naujausią filmą „Imperium“, netrukus pasirodysiantį kino teatruose.