Bėgantis laikas įveikė Alą Bundy iš serialo „Vedęs ir turi vaikų“

 (14)
Kas šis pusnuogis senolis, sėdintis ant dviračio ir skubantis į saulėtą Kalifornijos paplūdimį? Turbūt ne vienas jūsų nustebs – tai aktorius Edas O'Neillas, daugelio pasaulio šalių, taip pat ir Lietuvos, televizijos žiūrovams žinomas kaip Alas Bundy iš kultinio serialo „Vedęs ir turi vaikų“.
Edas O'Neilas. 2016 m. sausis
Edas O'Neilas. 2016 m. sausis
© Vida Press

Vargu bau, ar per pastaruosius trisdešimt metų (serialas buvo kuriamas nuo 1987 iki 1997 metų) buvo atsiradęs dar tokio lygio aktorius, iš kurio kuriamų situacijų televizijos žiūrovai būtų taip raičiojęsi prieš žydrąjį ekraną už pilvo susiėmę rankomis.

Deja, tai, kokį Edą O'Neillą prisimena „Vedęs ir turi vaikų“ žiūrovai, ir tai, kaip aktorius atrodo šiandien byloja apie tai, kad mes visi esame bejėgiai prieš bėgantį laiką – net ir didžiausios Holivudo žvaigždės.

Dabar Edui O'Neillui yra 69 metai, ir jis vis dar filmuojasi serialuose bei vaidybiniuose filmuose. Maža to: nors aktorius atrodo senstelėjęs, tačiau nereikia apsigauti – prieš devynerius metus aktorius pelnė kovinių sporto šakų juodąjį diržą, tad prireikus įžūlų gatvės chuliganėlį galėtų ant žemės partiesti mažuoju rankos pirštu.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika/kinas/knygos

Nepatikėsite, kuo virto Haris Poteris: gerbėjai neslepia pykčio (12)

Nepatikėsite, kuo virto Haris Poteris: gerbėjai neslepia pykčio
Dešimt metų – nuo 2001 iki 2011 metų – mielą berniuką Harį Poterį vaidinęs britų aktorius Danielis Radcliffe'as dabar su malonumu griebiasi vaidmenų, padedančių jam atsikratyti sagos apie Harį Poterį šleifo. Tačiau net ir didžiausi jo gerbėjai gerokai nustebs, išvydę naujausią filmą „Imperium“, netrukus pasirodysiantį kino teatruose.

„Sostų karų“ pabaisa savo „rekonstruotą“ veidą parodė „Twitteryje“: ne kiekvienas tai ištvers (FOTO straipsnyje) (17)

„Sostų karų“ pabaisa savo „rekonstruotą“ veidą parodė „Twitteryje“: ne kiekvienas tai ištvers (FOTO straipsnyje)
Islandų galiūnas Hafthoras Bjornssonas, kultiniame seriale „Sostų karai“ vaidinantis siaubūną Kalną, patenkino savo gerbėjų smalsumą ir parodė, kaip jo herojaus veidas atrodo po, kai jis buvo „rekonstruotas“ Karalių uosto „laboratorijoje“.

Kitas Džeimsas Bondas gali būti moteris (23)

Kitas Džeimsas Bondas gali būti moteris
Jau keletą mėnesių panašu, kad Danieliui Craigui atsibodo vilioti moteris vaidinant Džeimsą Bondą. „Spektras“ buvo turbūt prasčiausias pastarųjų metų Bondo filmas. Dabar jau akivaizdu, kad D. Craigas neberizikuos dar kartą.

Neįtikėtinai keistas komunistų išradimas, sukėlęs revoliuciją muzikos pasaulyje (28)

Neįtikėtinai keistas komunistų išradimas, sukėlęs revoliuciją muzikos pasaulyje
Komunistai sukūrė turbūt keisčiausią muzikos instrumentą. Jį gali matyti. Jį gali girdėti. Tačiau jo negali paliesti. Šis instrumentas vadinamas tereminu.

Smagūs faktai iš anapilin išėjusio Princo gyvenimo: buvo košmariškas nuomininkas ir uostė maistą „McDonalde“ (18)

Smagūs faktai iš anapilin išėjusio Princo gyvenimo: buvo košmariškas nuomininkas ir uostė maistą „McDonalde“
Greičiausiai daugiau niekada neišvysime tokios įžymybės ir muzikanto, koks buvo Prince'as Rogersas Nelsonas. Tiek jo ekscentriškas būdas, tiek muzika, pakeitė visą pasaul. Vakar, būdamas 57-erių jis paliko šį pasaulį savo rezidencijoje „Paisley park“.