Kaip išlyginti drabužius be moters ir lygintuvo pagalbos

 (3)
Drabužių lyginimas įeina į labiausiai erzinančių dalykų gyvenime sąrašą kartu su kamščiais keliuose, įsipjovimais skutantis barzdą, girtais vyrukais iš miegamųjų miesto rajonų ir įkyriai graužiančiu rėmeniu.
Kaip išlyginti drabužius be moters ir lygintuvo pagalbos
© Shutterstock nuotr.

Pateikiame jums kelis naudingus patarimus, kaip galite išlyginti drabužius geriau nei jūsų mama ar mergina, net jeigu neturite lygintuvo.

Pasinaudokite džiovinimu

Sušlapinkite rankšluostį, lengvai jį išgręžkite ir įdėkite į skalbimo mašiną kartu su drabužiais, 10 minučių nustatydami maksimalų džiovinimo režimą. Vanduo iš rankšluosčio virs garais ir džiovinimo metu drėgmė išlygins susiglamžiusius drabužius.

Kuo aukštesnė džiovinimo temperatūra, tuo greičiau išsilygins drabužiai. Ir kuo mažiau drabužių įdėsite į džiovyklę, tuo efektyvesnis bus procesas. Tas pats principas galioja ir su drėgnais drabužiais, ištrauktais iš skalbimo mašinos. Padalinkite juos į dvi krūveles džiovinimui, nes jeigu jų prikrausite per daug, susiglamžymai ir raukšlės gali likti.

Ar galima tokiu būdu lyginti vilnonius megztinius ar sportinius megztinius su etikete „tik drabužių valykla“? Taip, tačiau tam reikėtų mažesnio rankšluosčio ir džiovinimo vidutiniu režimu tik 5 minutes. To pakaks, kad nepažeistumėte audinio ir išvengtumėte megztinių susitraukimo, o drabužiai nebebūtų susiglamžę.

Išnaudokite dušą


Drabužius 5-10 minučių pakabinkite vonios kambaryje, pilname garų, atsiradusių nuo karšto vandens. To reikia, kad drabužiai įsigertų drėgmės. Kol jie drėgni, išlyginkite raukšles ir susiglamžymus ranka ant kokio nors tvirto paviršiaus (tinka stalas ar siena). Nedėkite drabužių iškart į spintą, palaukite pusvalandį, kol jie išdžius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apranga

Žilvinas Grigaitis stumiamas į šoną: Beissoul stilius užima kvapą (8)

Žilvinas Grigaitis stumiamas į šoną: Beissoul stilius užima kvapą
Ilgus metus Žilvinas Grigaitis užima lyderio poziciją neoficialiame stilingiausių ir efektingiausių vakarėlio lankytojų hitparade. Tačiau, panašu, jam iššūkį pasiruošęs mesti elektroninės muzikos dueto Beissoul&Einius dainininkas Artūras Žabas-Beissoul.

Nauja Cristiano Ronaldo kelnaičių kolekcija: akys krypsta ne tik į pilvo presą (35)

Nauja Cristiano Ronaldo kelnaičių kolekcija: akys krypsta ne tik į pilvo presą
Naujam Ispanijos futbolo klubų sezonui besiruošiantis Europos čempionas, Portugalijos rinktinės bei Madrido „Real“ superžvaigždė Cristiano Ronaldo savo dienotvarkėje rado laiko įsiamžinti naujoje savo prekės ženklu CR7 paženklintų kelnaičių kolekcijos fotosesijoje.

Sigitas Praspaliauskas laužo standartus: vyras su glaustinuke ir aukštakulniais (3)

Sigitas Praspaliauskas laužo standartus: vyras su glaustinuke ir aukštakulniais
Praėjusį savaitgalį sostinės klube „Mojo Lounge“ praūžęs audringas vakarėlis, per kurį buvusi populiari atlikėja Goda Alijeva pristatė savo glaustinukių kolekciją, buvo uoliai aptariamas virtualioje erdvėje.

„Metallica“ užsivilko kostiumus ir smokingus (16)

„Metallica“ užsivilko kostiumus ir smokingus
Viena populiariausių ir sėkmingiausių metalo muzikos grupių „Metallica“ žengė netikėtą žingsnį: muzikantai, kurie daugiau nei trisdešimt metų buvo ištikimi klasikiniam rokerio įvaizdžiui – nutrintiems džinsams ir odinėms striukėms, tapo Italijos mados namų „Brioni“ ambasadoriais.

Žilvinas Grigaitis: su „pieniškomis kojinėmis“ - ir į sporto klubą, ir į vakarėlius (3)

Žilvinas Grigaitis: su „pieniškomis kojinėmis“ - ir į sporto klubą, ir į vakarėlius
Vienu stilingiausių Lietuvos vyru ne kartą įvardintas verslo konsultantas Žilvinas Grigaitis pasakojo, kad naujausias jo atradimas – kojinės su pieno proteinais.