Kaip išlyginti drabužius be moters ir lygintuvo pagalbos

 (3)
Drabužių lyginimas įeina į labiausiai erzinančių dalykų gyvenime sąrašą kartu su kamščiais keliuose, įsipjovimais skutantis barzdą, girtais vyrukais iš miegamųjų miesto rajonų ir įkyriai graužiančiu rėmeniu.
Kaip išlyginti drabužius be moters ir lygintuvo pagalbos
© Shutterstock nuotr.

Pateikiame jums kelis naudingus patarimus, kaip galite išlyginti drabužius geriau nei jūsų mama ar mergina, net jeigu neturite lygintuvo.

Pasinaudokite džiovinimu

Sušlapinkite rankšluostį, lengvai jį išgręžkite ir įdėkite į skalbimo mašiną kartu su drabužiais, 10 minučių nustatydami maksimalų džiovinimo režimą. Vanduo iš rankšluosčio virs garais ir džiovinimo metu drėgmė išlygins susiglamžiusius drabužius.

Kuo aukštesnė džiovinimo temperatūra, tuo greičiau išsilygins drabužiai. Ir kuo mažiau drabužių įdėsite į džiovyklę, tuo efektyvesnis bus procesas. Tas pats principas galioja ir su drėgnais drabužiais, ištrauktais iš skalbimo mašinos. Padalinkite juos į dvi krūveles džiovinimui, nes jeigu jų prikrausite per daug, susiglamžymai ir raukšlės gali likti.

Ar galima tokiu būdu lyginti vilnonius megztinius ar sportinius megztinius su etikete „tik drabužių valykla“? Taip, tačiau tam reikėtų mažesnio rankšluosčio ir džiovinimo vidutiniu režimu tik 5 minutes. To pakaks, kad nepažeistumėte audinio ir išvengtumėte megztinių susitraukimo, o drabužiai nebebūtų susiglamžę.

Išnaudokite dušą


Drabužius 5-10 minučių pakabinkite vonios kambaryje, pilname garų, atsiradusių nuo karšto vandens. To reikia, kad drabužiai įsigertų drėgmės. Kol jie drėgni, išlyginkite raukšles ir susiglamžymus ranka ant kokio nors tvirto paviršiaus (tinka stalas ar siena). Nedėkite drabužių iškart į spintą, palaukite pusvalandį, kol jie išdžius.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Apranga

Žilvinas Grigaitis: su „pieniškomis kojinėmis“ - ir į sporto klubą, ir į vakarėlius (2)

Žilvinas Grigaitis: su „pieniškomis kojinėmis“ - ir į sporto klubą, ir į vakarėlius
Vienu stilingiausių Lietuvos vyru ne kartą įvardintas verslo konsultantas Žilvinas Grigaitis pasakojo, kad naujausias jo atradimas – kojinės su pieno proteinais.

Nepatikėsite, kaip retai vieniši vyrai skalbia savo patalynę (1)

Nepatikėsite, kaip retai vieniši vyrai skalbia savo patalynę
Tai atradimas, apie kurį nenori žinoti jokia moteris – vidutiniškai vienišas vyras savo patalynę keičia vos keturis kartus per metus.

Vasarai artėjant: kaip išsirinkti jums tobulai tinkančius akinius nuo saulės

Vasarai artėjant: kaip išsirinkti jums tobulai tinkančius akinius nuo saulės
Kiekvienas žinote, kaip sudėtinga yra surasti jums tobulai tinkančius akinius nuo saulės. Taigi, pateikiame jums puikią lentelę, kuri palengvins šį darbą.

Ar kada pagalvojote, kam reikalingos tos sagos jūsų džinsų kišenėse? Priežastis įdomesnį nei tikėjotės (1)

Ar kada pagalvojote, kam reikalingos tos sagos jūsų džinsų kišenėse? Priežastis įdomesnį nei tikėjotės
Greičiausiai esat kažkada dėvėję džinsus. Spėju, kad ne vienas skaitantis šias eilutes, dabar yra su džinsais. O jei esat kažkoks keistuolis, kuris to nedarė, tikrai gyvenime bent jau matėt juos.

Martynas Levickis tapo „Julia Janus“ vyriškos kolekcijos ambasadoriumi

Martynas Levickis tapo „Julia Janus“ vyriškos kolekcijos ambasadoriumi
Mačiusieji akordeonistą Martyną Levickį scenoje, turėjo progą įsitikinti, kad net ir atstovaudamas klasikos žanrą jis gali atrodyti kaip roko žvaigždė. Kas kitas, atlikdamas tango programą su orkestru, vilkėtų odines kelnes? Tokio charakterio menininkas seniai imponavo dizainerei Julijai Janus. Ir pagaliau jų keliai susitiko.