Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių tritaškiais ir geležine gynyba. Taikliai takavę „Zanavyko“ krepšininkai neužtruko susikrauti dviženklės persvaros (8:20), bet po „Petrochemos“ vyr. trenerio paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai sugebėjo pagerinti žaidimą ir priartėjo iki 15:22.

Antrajame kėlinyje suvalkiečiai vėl spurtavo, susigrąžino dviženklę persvarą 19:29, o prieš ilgąją pertrauką ją ir padidino – 27:44.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai kiek sustabdė varžovų puolimą ir surengę spurtą 5:0 sumažino deficitą iki dvylikos taškų 32:44. Tačiau zanavykai vėl užgulė varžovus ir prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino septyniolikos taškų persvarą (44:61).

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Šakių „Zanavyko” krepšininkai ir toliau kontroliavo rungtynių eigą bei šventė pirmą pergalę naujajame Nacionalinės krepšinio lygos sezone – 55:81.

Naudingiausiai Šakių „Zanavyko” gretose rungtyniavo Marijus Užupis, kuris pelnė 24 taškus (4/7 trit., 8 atk. kam., 19 naud. bal.), Tomas Miškinis pridėjo 15 taškų (7/8 dvit., 8 atk. kam., 22 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas – 13, Justas Nausėdas ir Simas Raupys – po 8.

Jonavos „Petrochemoje”rezultatyvumu išsiskyrę Karolis Šarukas – 18, Ričardas Verbickas – 13.