Lemiamo ketvirčio pradžioje komandas skyrė vienas taškas (61:60), tuomet asmeninį pasirodymą surengė dvigubą dublį rungtynėse surinkęs Benas Bagdonavičius. Aukštaūgis pelnė 8 taškus be atsako, dar du pridėjo Paulius Klemas ir joniškiečiai nutolo dviženkliu atstumu – 71:60.

Per likusias minutes Arvydo Straupio raginami šilutiškiai sugebėjo atsitiesti. Iki ketvirčio pabaigos likus 30 sekundžių Eivydas Mološčiakas sušvelnino „Šilutės“ deficitą iki 2 taškų (75:73), o paskutinėje atakoje svečiai galėjo išplėšti pratęsimą ar net pergalę, tačiau chaotiškai puolusių svečių paskutinis metimas buvo netikslus.

Joniškio komandoje rezultatyviausias buvo 26 taškus pelnęs (4/4 trit.) ir 12 kamuolių atkovojęs Benas Bagdonavičius. 13 taškų į „Šilutės“ krepšį įmetė Žygimantas Šimonis, 12 pridėjo Žilvinas Petraitis (4 per. kam.).

„Šilutės“ gretose išsiskyrė 20 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Edgaras Sosnovskis. 16 taškų pelnė Nerijus Anglickis (14 atk. kam.), 15 prodėjo Evaldas Šaulys.