„Juventus“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir pirmavo 7:2. Tiesa, įpusėjus kėlinukui Ž.Janavičius ir M.Lukauskis išlygino rezultatą – 7:7. Vis dėlto iniciatyva vis tiek priklausė uteniškiams. Į penkis iš eilės K.Lavrinovičiaus taškus „Juventus“ atsakė bendromis pastangomis ir pirmąjį kėlinį laimėjo 19:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietuvos rytas“ mažino skirtumą 19:21, bet S.Kulvietis į buvusios komandos krepšį atsakė 4 taškais iš eilės – 25:19. Tačiau baigiantis kėliniui Vilniaus klubas užgniaužė šeimininkus gynyboje ir po M.Gecevičiaus tritaškio „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį 29:27. Po dviejų kėlinių sostinės komanda pirmavo 34:33.

Po pertraukos taškus „Juventus“ rinko tik V.Čepukaičio dvitaškiais ir kitų žaidėjų baudų metimais. Klampiu uteniškių puolimu pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ atitrūko 48:39. „Juventus“ nerado greito atsako ir prieš ketvirtąjį kėlinį atsidūrė komplikuotoje situacijoje – 45:55.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui taškus rinko tik „Lietuvos rytas“. Po tritaškį pataikė B.Baronas ir T.Leslie, vilniečiai tolo nebepavejamai – 63:45. Po dar vieno B.Barono tritaškio kėlinuko viduryje „Lietuvos rytas“ įgijo 20 taškų pranašumą (68:48). Baigiantis rungtynėms „Juventus“ apmažino skirtumą iki vienženklio, bet pavojaus svečiams nesukėlė.

„Lietuvos rytas“: B.Baronas 14, G.Orelikas 10, Ž.Janavičius, K.Lavrinovičius ir M.Lukauskis po 9, A.Juškevičius ir T.Leslie po 7, A.Valeika 6, M.Gecevičius 3, A.Kavaliauskas ir M.Moseris po 2.

„Juventus“: V.Čepukaitis 14, S.Buterlevičius 13 (7 atk. kam.), R.Broadusas 11, E.Stanionis 10, E.Dimša 7, S.Kulvietis 6, A.Šikšnius 4, V.Dabkus 3, O.Varanauskas 2.