Rungtynių pradžioje Julius Jucikas ir Vytautas Šulskis taikliais metimais privertė žalgiriečius vytis (10:6). Po kurio laiko iniciatyvos ėmėsi „Žalgirio“ aukštaūgiai ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo (13:12). Bet „Šiauliai“ persvaros pirmajame kėlinyje neatidavė ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 17:14.

Antrą kėlinį „Šiauliai“ pradėjo atkarpa 6:0 (23:14). Po šio spurto sekė kiek daugiau nei dviejų minučių abiejų ekipų taškų badas. Jį nutraukė Simas Sanderis Vene, o į jo dvitaškį greitai atsakė šiauliečiai, taip išsiverždami į priekį dviženkliu taškų skirtumu (26:16). Savąjį spurtą antrajame kėlinyje surengė ir Kauno žaidėjai – jie pelnė 9 taškus iš eilės (26:25). Į šią atkarpą įsiterpė ir Jonathanas Lee, tačiau jo taškai nesustabdė žalgiriečių, kurie perėmė persvarą (28:29). Iki nuaidint kėlinio sirenai „Šiauliai“ spėjo išlyginti rezultatą, rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 29:29.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos aktyviai keitėsi taškais (36:37). Trys sėkmingos žalgiriečių atakos iš eilės leido jiems atitrūkti solidesniu skirtumu (36:42). Už perdėtas emocijas Edagaras Ulanovas buvo nubaustas technine pražanga (37:42). Pauliaus Jankūno dvitaškis suteikė „Žalgiriui“ dviženklį pranašumą (40:50). V.Šulskio vedini „Šiauliai“ buvo sugebėję ištirpdyti deficitą iki vienženklio, bet beveik su sirena pataikęs Vytenis Lipkevičius sugrąžino kauniečiams dviženklį pranašumą – 45:56.

Po dar vieno A.Milaknio tritaškio „Šiauliai“ surengė rezultatyvią atkarpą 7:0 (52:59). P.Jankūnas ir Lukas Lekavičius tarp komandų vėl įvedė 10 taškų skirtumą (54:64). „Šiauliai“ dar pabandė mažinti deficitą, bet puikiai iš toli mėtę kauniečiai tik padidino atotrūkį (58:73). Aikštėje pasirodė ir retai žaidžiantis Donatas Tarolis. Per likusį rungtynių laiką svečiai lengvai rinko taškus, o šiauliečiai neberodė atsigavimo ženklų (62:77). J.Lee nepataikė metimo su sirena ir rungtynės baigiasi rezultatu – 62:79.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 17 tšk., Robertas Javtokas ir Paulius Jankūnas po 13 tšk., Artūras Gudaitis 7 tšk.

„Šiauliai“: Vytautas Šulskis 16 tšk., Jonathanas Lee 15 tšk., Julius Jucikas ir Rokas Giedraitis po 10 tšk.