Kėdainių krepšininkai iki trijų pergalių padidino atotrūkį nuo paskutinėje vietoje LKL turnyro lentelėje esančių „Mažeikių“ krepšininkų. M.Budzinausko auklėtiniai užima priešpaskutiniąją, dešimtąją, poziciją, kuri garantuoja teisę ir kitą sezoną rungtyniauti LKL pirmenybėse.

Rungtynes sėkmingiau pradėję „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai įgijo 3 taškų pranašumą, tačiau jiems tritaškiu atsakęs Vaidotas Volkus išlygino rezultatą (3:3). Komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, tad prabėgus 4 minutėms rezultatas buvo lygus (7:7). Šeimininkų spurtas 13:0 leido įgyti dviženklį pranašumą (20:7). Jokūbas Gintvainis taikliu baudos metimu nutraukė pasvaliečių taškų badą, tačiau „Nevėžio“ krepšininkai ir toliau didino savo pranašumą ir sužaidus pirmąjį kėlinį Kėdainių ekipa turėjo 14 taškų pranašumą – 29:15.

Antrąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo Alexanderis Oriakhi, tačiau 5 taškais iš eilės atsakė šeimininkai (34:17). Abiejų ekipų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad kėliniui įpusėjus „Nevėžis“ turėjo 17 taškų pranašumą (41:24). Pasvaliečiai pelnė 7 taškus be atsako ir sumažino turėtą deficitą, tačiau „Nevėžio“ ekipos spurtas sugrąžino turėtą pranašumą (46:31). Komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, o kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 16 taškų skirtumu – 52:36.

Trečiąjį kėlinį spurtu 7:2 pradėję svečiai sumažino atsilikimą (54:43). V.Volkus dvitaškiu padidino šeimininkų pranašumą, tačiau 8 taškus iš eilės pelnę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai deficitą sumažino iki 5-ių (56:51). Analogišku spurtu atsakę „Nevėžio“ krepšininkai susigrąžino dviženklį pranašumą (64:51). Kėdainiečiai įgijo dar didesnę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje spurtavę svečiai iš Pasvalio sumažino atsilikimą ir sužaidus tris kėlinius šeimininkai turėjo vienženklį pranašumą – 69:61.

Lemiamą ketvirtį dvitaškiu pradėjo J.Gintvainis, tačiau šiam taikliu metimu atsakė Justas Tamulis (71:63). Rytis Biliartas bei Michaelas Dixonas apsikeitė taikliais baudų metimais, tad „Nevėžis“ išsaugojo 8 taškų pranašumą (73:65). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 19 taškų (76:67). Antrąją ketvirčio pusę sėkmingiau pradėjusiems pasvaliečiams pavyko sumažinti deficitą, tačiau kėlinio pabaigoje užtikrintai sužaidę šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė „Nevėžio“ ekipos pergalę – 92:83.

„Nevėžis“: Justas Tamulis 17, Vaidotas Volkus (9 atk. kam.) 16, Roderickas Camphoras (7 rez. perd.) 15, Thomasas Davisas 10, Marcusas Monroe 9 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 22, Laimonas Kisielius 16, Osvaldas Olisevičius bei Alexanderis Oriakhi (9 atk. kam.) po 10, Jokūbas Gintvainis 9 taškai.