Apie panašų komandų pajėgumą bylojo rezultatas įpusėjus rungtynėms. Po dviejų kėlinių kauniečiai pirmavo rezultatu 42:43. Nors trečiojo ketvirčio paskutinę minutę Tomo Masiulio auklėtiniai susikrovė dešimties taškų persvarą,ketvirtojo kėlinio pradžioje Valdemaro Savostjanovo dėka raseiniškiai spurtavo ir persverė rezultatą savo komandos naudai. Įpusėjus kėliniui raseiniškiai pirmavo 74:70, tačiau prarado iniciatyvą, leido svečiams pelnyti 9 taškus be atsako ir išleido pergalę iš rankų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė po 15 taškų į šeimininkų krepšį įmetę Vidas Ginevičius (5/5 trit.) ir Martynas Echodas. 13 taškų pelnė Nerijus Barauskas, po 11 – Paulius Valinskas ir Olegas Kojenetsas.

Raseinių komandą į priekį tempė po 20 taškų įmetę Valdemaras Savostjanovas ir Karolis Guščikas (11 atk. kam.). 12 taškų surinko Darius Marcinkevičius.