Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėjo Vidmantas Sragauskis ir svečiai pirmavo (0:6). Šešiais taškais atsakė ir Joshua Crawfordas (8:10). Aikštelės šeimininkams dar labiau priartėti neleido taiklus Martyno Linkevičiaus tritaškis ir taiklūs Simono Kymanto baudų metimai (13:19). Vis dėlto ketvirčio pabaigoje „Nevėžio“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau po pirmų 10-ies minučių minimalia persavara pirmavo „Prienai“ 24:25.

Antrą kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo spurtu 7:0 (31:25). Tačiau persvara Kėdainių ekipa džiaugėsi neilgai: Gediminas Maceina ir Dominykas Milka taikliais metimais priartino „Prienus“ (33:32). Pirmos rungtynių dalies pabaiga vėl buvo permaininga ir kuklia persvara džiaugėsi „Nevėžis“ 39:36.

Nors po D.Milkos metimo svečiai buvo išlyginę rezultatą (41:41), aikštelės šeimininkai į tai atsakė spurtu 10:0 ir vėl nutolo (51:41). Beveik identiška atkarpa atsakė ir svečiai, bei po trijų kėlinių „Nevėžis“ pirmavo 51:49.

Lemiamo ketvirčio metu iniciatyvos iš savo rankų neišleido „Nevėžio“ krepšininkai, kurie likus žaisti tris minutes iki kėlinio pabaigos padidino atotrūkį (63:55). Vidmantas Sragauskis pataikė iš toli, tačiau aikštelės šeimininkai atsakė įspūdinga ataka (67:60). Nors svečiai dar buvo sumažinę atsilikimą iki penkių taškų, tačiau rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė Kėdainių krepšininkai ir iškovojo pergalę 69:63.

„Nevėžis“: T.Davisas 18 tšk., (4 at. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), R.Biliartas 14 tšk., J.Crawfordas 11 tšk. (6 at. kam.), R.Camphoras 10 tšk. (8 at. kam., 7 rez. perd.).

„Prienai“: M.Linkevičius 17 tšk. (11 at. kam.), V.Sragauskis 12 tšk., G.Maceina 11 tšk.