„Mažeikiams“ 5 taškus iš eilės pelnęs Darius Pakamanis leido nutolti (7:0). Pirmuosius taškus „Nevėžio“ komandai pelnė Lukas Brazdauskis (7:2), bet jau kitoje aikštelės pusėje D. Pakaminis pridėjo dar 2 taškus bei taiklų baudos metimą (10:2). Mažeikių klaidomis pasinaudoję „Nevėžio“ krepšininkai išlygino rezultatą (10:10). Kelias minutes komandos keitėsi taikliais metimais, o prabėgus beveik 7 minutėms nuo kėlinio pradžios L.Brazdauskio tolimas metimas leido Kėdainių komandai pirmą kartą išsiveržti į priekį (17:20). Giedriaus Staniulio, Vytauto Pikalavičiaus bei D. Pakaminio pastangomis „Mažeikių“ ekipai pavyko persverti rezultatą (25:23).

Antrąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo G.Staniulis (27:25). Pirmąsias 4 minutes komandos keitėsi taikliais metimais (30:29), bet vėliau Rodericko Camphoro, Marcuso Monroe bei Thomaso Daviso surengtas spurtas „Nevėžio“ klubui leido nutolti (30:41). Darius Tarvydas bei R.Danys sumažino atsilikimą (34:43). Galingas R. Biliarto dėjimas „Nevėžiui“ sugrąžino 11 taškų persvarą (36:47), bet R. Danio taiklūs baidos metimai „Mažeikių“ ekipai kėlinį leido baigti atsiliekant 9 taškais – 38:47.

Trečiąjį ketvirtį taikliu tolimu metimu pradėjo R.Camphoras (38:50), bet jau vos po kelių akimirkų G.Staniulis sumažino atsilikimą iki 10 taškų (40:50). Kėlinio pradžioje daug pražangų prisirinkę kėdainiečiai leido G.Staniuliui spurtuoti bei sumažinti „Mažeikių“ atsilikimą iki 7 taškų (45:52). Komandos keitėsi taikliais metimais, bet šiek tiek geriau sužaidę „Nevėžio“ krepšininkai likus porai minučių iki kėlinio pabaigos pirmavo (51:61).

Rungtunių nugalėtojas sprendėsi susitikimo pabaigoje. J.Crawfordas taikliais baudų metimais sumažino Kėdainių komandos atsilikimą iki 1 taško (74:73). S.Sandersas prametė tritaškį, o M.Monroe pataikė sudėtingą metimą ir likus 7 sekundėms iki rungtynių pabaigos išvedė komandą į priekį (74:75). Lemiamu rungtynių metu D.Tarvydo ranka nesudrebėjo ir jis dvitaškiu metimu iškovojo pirmąją „Mažeikių“ pergalę BEKO-LKL čempionate – 76:75.

Mažeikiai“: G. Staniulis 23 tšk. (9 atk. kam.), D.Pakamanis 13 tšk. (4 rez. perd., 3 atk. kam.), D. Tarvydas 12 tšk. (3 atk. kam.), A. Gydra 10 tšk. (4 atk. kam.), R. Danys 9 tšk (4 atk. kam.).

„Nevėžis“: R. Camphoras 22 tšk. (4 atk kam., 2 rez. perd.), M. Monroe 17 tšk. (3 atk. kam., 3 rez. perd.), L. Brazdauskis 9 tšk. (4 atk. kam., 2 rez. perd.), V. Volkus (5 atk. kam.) ir J. Crawfordas po 8 tšk.