Lietuviai pirmoje čempionato dvikovoje iškovojo pergalę prieš ispanus (66:61), po to 69:51 įveikė graikus, 96:70 sutriuškino Izraelį ir lengvai laimėjo prieš anglus 102:67.

Pirmo kėlinio pradžią sėkmingiau sužaidė Lietuvos rinktinė, kuri greitai ėmė pirmauti (5:0, 9:2, 13:5). Netrukus lietuvių persvara jau siekė 12 taškų (19:7). Tada mūsiškių skuboti metimai ir klaidos leido varžovams po 10 min. žaidimo priartėti - 19:12.

Nors antras ketvirtis prasidėjo lietuvių tritaškiu (22:12), vokiečiai nuolat lipo ant kulnų (22:17, 24:19). Mūsiškiams dar tris kartus buvo pavykę susigrąžinti 10 taškų persvarą (29:19, 31:21 ir 34:24), bet likus akimirkoms iki kėlinio pabaigos varžovai pavojingai priartėjo. Laimė, Lietuvos rinktinė paskutinę ataką baigė dvitaškiu ir po 20 min. kovos pirmavo - 36:31.

Trečią kėlinį spurtu 0:8 pradėjusi Vokietija ne tik pirmą kartą rungtynėse persvėrė rezultatą, bet ir atitrūko (36:39). Visas žaidimo gijas pametę buvo atsilikę jau 6 taškų skirtumu (43:49). Kėlinys baigėsi vokiečių tritaškiu paskutinę sekundę ir po 30 min. krepšinio mūsiškių deficitas buvo rekordinis - 47:55.

Nors lemiamo ketvirčio pradžioje Lietuvos rinktinė beveik pasivijo varžovus (58:60), vokiečiams vėl pavyko pabėgti (58:62, 60:65, 62:65). Lietuviai jau nesugebėjo sustabdyti įsismaginusių priešininkų (62:72, 64:74) ir nusileido jiems 68:77.

Rezultatas:

Lietuva - Vokietija - 70:77 (19:12, 17:19, 11:24, 23:22).

Lietuva: Grantas Vasiliauskas 15, Ignas Sargiūnas 14 (5 atk. kam.), Lukas Uleckas 9, Arnas Velička 8 (5 rez. perdav.), Vitalijus Kozys 7, Lukas Kišūnas 6, Tomas Balčiūnas 5, Tadas Vaičiūnas 4, Danielius Lavrinovičius 2 taškai. Elvis Juozaitis, Aidas Bakutis ir Aidas Žitkus taškų nesurinko.

Vokietija: Hendrikas Drescheris 17, Philippas Herkenhoffas 16 (10 atk. kam.), Nelsonas Weidemannas 14, Mateo Seričius ir Badu Buckas po 6, Thorbenas Doedingas ir Isaacas Bonga (9 atk. kam., 6 rez. perdav.) po 5, Nicolas Wolfas 4, Arne Wendleris ir Luisas Zerbanas po 2 taškus.