Viešnios iš Marijampolės sėkmingiau pradėjo susitikimą – prabėgus pusantros minutės jos pirmavo 8:3. „Utenai“ varžoves reikėjo vytis iki pat 7-osios mačo minutės, kai dvi sėkmingos atakos peiliui leido pirmą kartą išsiveržti į priekį – 17:16. Per likusį laiką šeimininkėms pavyko dar šiek tiek padidinti persvarą, kuri po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 3 taškus – 25:22.

Antrajame ketvirtyje sužaidus pusantros minutės „Utena“ truktelėjo į priekį – 31:23. Maža to, įpusėjus kėliniui Alfredo Vainausko auklėtinės pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (38:27), kurį išlaikė ir įpusėjus rungtynėms – 47:35.

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ startavo itin galingai – spurtas 14:4 leido sumažinti atsilikimą iki vieno taiklaus metimo – 49:51. „Utena“ ekipa nesutriko ir turėjo savo atsaką, kuris leido vėl susigrąžinti dviženklį pranašumą – 61:51. Dar vieną skaudų smūgį varžovėms uteniškės sudavė baigiantis kėliniui, kai pelnė dar 7 taškus iš eilės ir prieš lemiamą mačo atkarpą buvo itin patogioje situacijoje – 72:55.

Ketvirtajame kėlinyje „Utena“ toliau dominavo, kai Kristina Alminaitė siuntė vieną taiklų metimą po kito – 80:60 likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutes. A.Vainauskas paskutinėmis rungtynių akimirkomis suteikė minučių mažiau rungtyniaujančioms krepšininkėms ir tuo pasinaudojusi „Sūduva“ priartėjo, bet esmės tai nepakeitė – „Utena“ iškovojo keturioliktąją pergalę iš eilės – 91:80.

„Utena“: K.Alminaitė 26 (11/14 dvitaškiai, 11 atk. kam., 6 blk.), S.Linkevičienė 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), E.Šikšniūtė 15 (5 atk. kam.), R.Žilinskaitė 11 (3/3 tritaškiai), R.Valentienė 9 (3/3 tritaškiai, 5 rez. perd.).

„Sūduva“: I.Šalkauskė 22 (5 atk. kam.), S.Baliutavičiūtė 18 (6 atk. kam.), S.Okockytė 14 (4 rez. perd.), S.Dukate 10, D.Saurazaitė 9 (5 atk. kam.).